ispravljanje krive drine

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Kad kazem ovaj naslov mislim na isterivanje istine stose tice nasih dragih egoisticnih momaka...neka se ne ljute oni ima izuzetaka ali kako se ponasati kada neko ko je do juce bio super zvao vas izlazili ste i jos ponesto :wink: pocne da cuti ko mutav i izbegava svaki razgovor na temu "jesmo li ili nismo zajedno" Da me neko ne razume pogresno uopste nisam u tom problemu vec pitam cisto da se malo diskutuje medju zenama a i medju muskarcima je li dobro isterati stvar na cistinu ili prestati se baviti "izvesnim nedozrelim stvorom" koji nema tri ciste da kaze sta mu (ne)smeta pa vas izbegava...
 
ariela:
Kad kazem ovaj naslov mislim na isterivanje istine stose tice nasih dragih egoisticnih momaka...neka se ne ljute oni ima izuzetaka ali kako se ponasati kada neko ko je do juce bio super zvao vas izlazili ste i jos ponesto :wink: pocne da cuti ko mutav i izbegava svaki razgovor na temu "jesmo li ili nismo zajedno" Da me neko ne razume pogresno uopste nisam u tom problemu vec pitam cisto da se malo diskutuje medju zenama a i medju muskarcima je li dobro isterati stvar na cistinu ili prestati se baviti "izvesnim nedozrelim stvorom" koji nema tri ciste da kaze sta mu (ne)smeta pa vas izbegava...

naravno da je bolje prestati se baviti nedozrelim stvorom, pa zar nije vec dovoljno vremena izgubljeno u vezi sa takvom osobom (dok nisi saznala kakva je pi..) i jos da ti i on zvanicno saopsti ono sto si vec znala . Ranije sam, priznajem, isteravala istinu na cistac, sada vise ne , necu da gubim vreme. Ebi ga, ako se ne javlja i ne odgovori posle moja dva poziva, ebi ga, pokupim se i povlacenje da izlecim moju jadnu i povredjenu sujetu (o srcu da i ne pricam) i zivot ide dalje. Au , koliko je lako sve to napisati.... ali u stvarnom zivotu to je jedan uzasno tezak period.
 
ariela:
Kad kazem ovaj naslov mislim na isterivanje istine stose tice nasih dragih egoisticnih momaka...neka se ne ljute oni ima izuzetaka ali kako se ponasati kada neko ko je do juce bio super zvao vas izlazili ste i jos ponesto :wink: pocne da cuti ko mutav i izbegava svaki razgovor na temu "jesmo li ili nismo zajedno" Da me neko ne razume pogresno uopste nisam u tom problemu vec pitam cisto da se malo diskutuje medju zenama a i medju muskarcima je li dobro isterati stvar na cistinu ili prestati se baviti "izvesnim nedozrelim stvorom" koji nema tri ciste da kaze sta mu (ne)smeta pa vas izbegava...

Imala slučaj...
Nekako se trpeli, malo ja njega zezala, malo on mene... Dok nije pokušao iza leđa da mi smesti igru... Naravno, saznala sam... Mislim da još uvek pokušava da se vrati u normalu i zaleči slomljeno srce... Sad me moli za pomirenje, al' kao što on jednom reče "Posle j*banja nema kajanja" :D
 
uf to je zaista jedno smaranje. Osecas da nesto nije kako treba, pitas, a on se pravi blesav, tebe pravi blesavom (kao tebi se prividja), ti patis cmizdris opet ga pitas i kao on se na kraju toliko iznervira da raskine posto si ti kao jako dosadna.Grrrr :evil:
Nekad radila sad vise ne. Cuvam zivce.
 
Skoro mi se to desilo. U stvari, bilo je sve super, i onda on sutradan ne zove ceo dan, niti odgovara na poruke. Javio se nakon dva dana, sav "iskuliran" kao, "znas, imam ja neke svoje dane kada se nikome ne javljam...bla..."Kako to da je imao takav dan bas posle jedne divne noci?
E, tu ti ja iskoristim prednost mojih 25 godina i iskustva, pa i ja njega iskuliram najgore, kazem mu da ne mora da se pravda,i da me uopšte ne interesuje sto se nije javio. Kazem mu takodje da te igrice "toplo-hladno" kod mene mogu da proizvedu samo negativan ili nikakav efekat a da su u njegovom slučaju izazvale nikakav efekat, tako da se ne trudi džaba da izigrava mangupa, jer sam ja to davno apsolvirala i da mi je smesno.
Sve onako iskreno ja njemu, kroz osmeh saspem u slusalicu, a on zanemeo. Poceo da muca,pa kao - "ma nisam ja hteo da se igram s tobom, eto tako mi doslo...u stvari... malo sam se zbunio, jer ne znam zelim li ja vezu ili ne..."
A onda ja njemu kazem da ni ja ne zelim vezu vec "varijantu" i da mi ne pada na pamet da ga proveravam, trcim za njim i slicno. Takodje sam mu rekla da je lepo sve to sto on hoce, ali jedno je pricati a drugo tako se ponasati. Tu igru ne moze da igra svako.
I sada... evo njega, javlja se svaki dan, sad bi on kao vezu, sad bi on samo mene...
Ma sve je to sranje.A on je samo jos jedna muska pi*kica.Draga moja.
 
ariela:
Kad kazem ovaj naslov mislim na isterivanje istine stose tice nasih dragih egoisticnih momaka...neka se ne ljute oni ima izuzetaka ali kako se ponasati kada neko ko je do juce bio super zvao vas izlazili ste i jos ponesto :wink: pocne da cuti ko mutav i izbegava svaki razgovor na temu "jesmo li ili nismo zajedno" Da me neko ne razume pogresno uopste nisam u tom problemu vec pitam cisto da se malo diskutuje medju zenama a i medju muskarcima je li dobro isterati stvar na cistinu ili prestati se baviti "izvesnim nedozrelim stvorom" koji nema tri ciste da kaze sta mu (ne)smeta pa vas izbegava...


meni se desilo apslolutno isto...ima podosta godina, to je trajalo 5 meseci, nisam ni znala dal smo u vezi ili ne..ma pisala sam ja o tome x i y puta.....isto tako uvek je govorio kako je komunikacija prvo i ono bitnije u vezi, pa emocije, pa seks..i sve je to bilo divno, krasno, bajno.....zvao me je po nekoliko puta na dan, a vidjali se samo 1 nedeljno...zivi sam, ima svoj stan, radi ima kintu, i bas me briga za sve to....ja sam ti se draga u njega zaljubila....on je izgleda to procitao ...odnosno provalio me.....i onda samo stize jedna poruka...dok se neki problemi ne rese on nije sposoban ni za kakvu vezi i da je bolje da se necujemo.....tako je bilo i eto to stanje jos uvek traje.....a neminovan je jos jedan razvogor jer treba da mi vrati neke moje knjige....e pa sad ti vidi.......pri cemu je on svo to vreme insistirao na nekoj iskrenoj, otvorenoj komunikaciji i ja kao svaka danas iole normalna osoba pristanem na to i ono prc.......izvinite, ali sam uzasno, uzasno besna na njega....on je ma covek od 36 `ebenih godina........a da se tako ponasa, radi i vrlo ozbiljan posao.....pa mi je trazio razumevanje, pa mi je trazio vremena, pa smo o tome pricali, pa mi je rekao da on vise nije za zezanje sta ja mislim o tome..itd da se vise ne ponavljam.....ja sam ovim ne mogu verbalno da se "izsamaram" jer je takav covek, sav je tajanstven, pitam ga nesto a on ni da ni ne....ali uvek je govorio da sam u pravu........ej samo kad se setim da je mojo drugarici pricao kako da se ponasa da bi je momci ozbiljno shatili.......veruj mi..ja bih se rado sa njim i pobila, ozbilno.....pa 5 meseci samja trosial svoje reci, energiju kad bi mu bilo lose da ga dignem iz tog raspolozenja a onda....ode bez ikakve reci........pamti pa vrati.....ako mozes reci mu stani mi na crtu i da vidis o cemu se radi i udar direktno bez dlaka na jeziku jer takvi bas to i zasluzuju....
ps. ja ti licno drzim palceve za ostal ne znam.......i ne zanima me.....jer te u potpunosti razumem...onaj ko u toj situaciji nije bio ni ne zna kakav je to osecaj.....

pozdrav od plavisuce i javi nam, sta je bilo, okej :wink:
 
Dlakava_Strvina:
To kod nezrelih tipova znachi jedno - kako da joj kazem da mi se ne svidja?

........a sto bilo sta zapocinju ako im se ne svidjamo.....ajde sad da vidim tvoj protiv argument..zanima me jer si musko...meni kad se neko ne svidi, ja sa njim i ne pricam, a kamoli da se cimam da se cujemo, vidimo itd.....u ostalo procitaj ovo gore moje i reci iskreno "onako stvrnisnki svoje misljenje"
 
devojcurak:
Dlakava_Strvina:
To kod nezrelih tipova znachi jedno - kako da joj kazem da mi se ne svidja?

........a sto bilo sta zapocinju ako im se ne svidjamo.....ajde sad da vidim tvoj protiv argument..zanima me jer si musko...meni kad se neko ne svidi, ja sa njim i ne pricam, a kamoli da se cimam da se cujemo, vidimo itd.....u ostalo procitaj ovo gore moje i reci iskreno "onako stvrnisnki svoje misljenje"

Dlakava maca opet ordinira... sta se radi prijatelju?

A za tebe devojcice... lepo je tebi rekao cika Dlakavi, cela istina. A meni izgleda da nisi devojcica samo po niku. Muskarci, naime, vole da se privremeno vezu i sa osobom koja im ne odgovara u potpunosti kada su usamljeni. Mnogi tako 'slucajno' dodju i do oltara :shock: , kuuukuu, samo se seti koliko si puta videla solidnog mladica sa nekom #!$@!!# i pomislila da je bas mogao i lepsu da nadje...

Pozdrav za oboje!
 
Kakav je to muškarac?!? Nikakav. Kukavica. Ako nema petlju da kaže "neću da budem sa tobom", kolko god to bolno bilo u tom trenutku, taj je kod mene završio u svakom smislu. Mada, obično se zainatim i isteram na čistac. E, gotovo je kad JA kažem da je gotovo. :twisted:
 
:D :D :D necu vala vise ni da otvaram teme...kad god nesto pitam svi definitivno misle da se radi o meni...jao kad bih ja stvarno ovde napisala sta mi se sve dogadjalo bogami bi to bila inspiracija za milion tema...ovako cisto pitam o tim nekim situacijama kad se neko nadje a vise puta me i neko koga znam zainteresuje pricom pa onda eto volim da cujem sta ko misli o tome...meni licno mislim da iz zacaranog kruga u kom sam retko ko moze da da pametan savet osim zeno rodi se ponovo pa ispocetka...toliko sam komplikovana keve mi :wink:
 
vremenom sam ustanovila da dosta veliki broj ljudi, ne svi,jednostavno ne mogu da budu sami, veliki broj muskaraca narocito, a bogami i zena. bez obzira kakva je veza, govorim o onim u kojoj neko nesto trpi a ipak ne odlazi, a ljubavi ni u tragovima, ti ljudi ostaju u tom stanju i postaju sve jadniji. doduse vole da opanjkavaju ljude koji mogu biti sami. kao da je to nesto toooliko strasno!!!!!

elem, zasto vam ovo pricam, pre neki dan upitam ja jednog mog druga / 35 godina uglavnom u vezama koje mu posle izvesnog vremena ne odgovaraju ali ostaje u njima, tipicno/ u cemu je fora?
odgovor glasi: vi zene znate da smo mi pi*ke ali nemate pojma kolike. mnogo vece nego sto mozes i da zamislis.

jedan muski , rekla bih iskren, odgovor...
pozdrav
 
pcelica:
vremenom sam ustanovila da dosta veliki broj ljudi, ne svi,jednostavno ne mogu da budu sami, veliki broj muskaraca narocito, a bogami i zena. bez obzira kakva je veza, govorim o onim u kojoj neko nesto trpi a ipak ne odlazi, a ljubavi ni u tragovima, ti ljudi ostaju u tom stanju i postaju sve jadniji. doduse vole da opanjkavaju ljude koji mogu biti sami. kao da je to nesto toooliko strasno!!!!!

elem, zasto vam ovo pricam, pre neki dan upitam ja jednog mog druga / 35 godina uglavnom u vezama koje mu posle izvesnog vremena ne odgovaraju ali ostaje u njima, tipicno/ u cemu je fora?
odgovor glasi: vi zene znate da smo mi pi*ke ali nemate pojma kolike. mnogo vece nego sto mozes i da zamislis.

jedan muski , rekla bih iskren, odgovor...
pozdrav

Slozila bih se ovde. I sama sam primetila ovu pojavu. Moja prijateljice je stalno u nekim vezama kojima nije zadovoljna, ali ostaje u njima. Kaze da voli da ima nekoga pored sebe. Izgleda da ima onih kojima kvalitet odnosa nije primaran.
 
devojcurak:
Dlakava_Strvina:
To kod nezrelih tipova znachi jedno - kako da joj kazem da mi se ne svidja?

........a sto bilo sta zapocinju ako im se ne svidjamo.....ajde sad da vidim tvoj protiv argument..zanima me jer si musko...meni kad se neko ne svidi, ja sa njim i ne pricam, a kamoli da se cimam da se cujemo, vidimo itd.....u ostalo procitaj ovo gore moje i reci iskreno "onako stvrnisnki svoje misljenje"

mogu ja da odgovorim na ovo pitanje? ;)

postoji zilion razloga zasto neki likovi ne zele vezu... ne mora da znaci da im se "ne svidjamo", nego nesto drugo... bila sam u takvim pricama, ono "tip savrsen, ja savrsena", ali veza nije moguca iz nekog stotog razloga. i onda on ne zeli da raskine, ja ne zelim da raskinemo, a jasno je ko dan da bi nas takva veza samo naterala da se zamrzimo. i onda, sprajt, sledis svoje instinkte, stisnes zube i stavis tacku. zatim sledi ono sto su vec rekli, oni jure za nama, a mi ludimo...

elem,neke price su suvise lepe da bi ljudi u startu racionalno sagledali i ne upustali se u njih, ali na nekom trajnijem nivou ne uspevaju...

srecno!!!
 
ariela:
Kad kazem ovaj naslov mislim na isterivanje istine stose tice nasih dragih egoisticnih momaka...neka se ne ljute oni ima izuzetaka ali kako se ponasati kada neko ko je do juce bio super zvao vas izlazili ste i jos ponesto :wink: pocne da cuti ko mutav i izbegava svaki razgovor na temu "jesmo li ili nismo zajedno" Da me neko ne razume pogresno uopste nisam u tom problemu vec pitam cisto da se malo diskutuje medju zenama a i medju muskarcima je li dobro isterati stvar na cistinu ili prestati se baviti "izvesnim nedozrelim stvorom" koji nema tri ciste da kaze sta mu (ne)smeta pa vas izbegava...

Ti kao da je neka sramota i da si se nasla u toj situaciji pa se pravdas :roll: Bas kao sto si rekla tako moze da se ponasa samo jedna nezrela osoba! Ja biX popricala sa njim i zahtijevala bi da mi konkretno odgovori na pitanje ako i dalje nastavi da mutavi sutnula bi govna :lol:
 
Ljubica P:
ariela:
Kad kazem ovaj naslov mislim na isterivanje istine stose tice nasih dragih egoisticnih momaka...neka se ne ljute oni ima izuzetaka ali kako se ponasati kada neko ko je do juce bio super zvao vas izlazili ste i jos ponesto :wink: pocne da cuti ko mutav i izbegava svaki razgovor na temu "jesmo li ili nismo zajedno" Da me neko ne razume pogresno uopste nisam u tom problemu vec pitam cisto da se malo diskutuje medju zenama a i medju muskarcima je li dobro isterati stvar na cistinu ili prestati se baviti "izvesnim nedozrelim stvorom" koji nema tri ciste da kaze sta mu (ne)smeta pa vas izbegava...

Ti kao da je neka sramota i da si se nasla u toj situaciji pa se pravdas :roll: Bas kao sto si rekla tako moze da se ponasa samo jedna nezrela osoba! Ja biX popricala sa njim i zahtijevala bi da mi konkretno odgovori na pitanje ako i dalje nastavi da mutavi sutnula bi govna :lol:
Ma da bre stidim se na tudji red :D da ti kazem pravo bila sam u tim situacijama ali ako hoces moje licno misljenje ja uvek ispravim krivu Drinu i kod mene nema pretpostavki duze od par dana...Lakse je tako a uvek se slatko nasmejem kad se setim komentara opet jedne moje prijateljice koja kaze :Na mom zidu pise "kadgod sam prva zvala pojela sam veliko G.... kako god se protumaci nezavrsene price uticu na stvaranje gastritisa i srcanih tegoba... :wink:
 

Back
Top