kako se ponasate u datoj situaciji

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Mislim da je slicna tema vec bila ovde ali nije lose podsetiti se kako se ponasati kada suprotna strana da inicijativu za blize upoznavanje...Prvo mislim na muskarce...da li bi vas odusevilo da se uloge malo zamene i neka simpaticna zena ili devojka vam posalje pice za sto...ili mozda ostavi broj tel na vas sto...íli nesto slicno sve u cilju da vas uveri da joj se dopadate...Za zene da li mislite da jedan muskarac nije bas na nivou kad tek tako pridje grupici devojaka gde ste vi i zeli da upozna neku od vas...i kako reagujete naravno kad on smisli neki nacin da vam se priblizi...Zasto ova pitanja? Jednostavno primecujem sve vise "propustenih prilika" zbog nesigurnosti suprotne strane...Ne samo u svom slucaju vec kod mnogih drugih...Kao npr slusam svoju prijateljicu kako prica da dugo nije videla nekog tako dobrog kao recimo prethodno vece u nekom kaficu nebitno...iiii? pitam ja radoznalo jel bilo nesto? Ma smekali se celovece i on ode...ebi ga kad mi bila frka da mu dam neki znak...a i on brate ko seljacka mlada samo sedi i blentavi... :D Eto to je jedan od primera...pa vidite je li to dobro...
 
ariela:
Mislim da je slicna tema vec bila ovde ali nije lose podsetiti se kako se ponasati kada suprotna strana da inicijativu za blize upoznavanje...Prvo mislim na muskarce...da li bi vas odusevilo da se uloge malo zamene i neka simpaticna zena ili devojka vam posalje pice za sto...ili mozda ostavi broj tel na vas sto...íli nesto slicno sve u cilju da vas uveri da joj se dopadate...Za zene da li mislite da jedan muskarac nije bas na nivou kad tek tako pridje grupici devojaka gde ste vi i zeli da upozna neku od vas...i kako reagujete naravno kad on smisli neki nacin da vam se priblizi...Zasto ova pitanja? Jednostavno primecujem sve vise "propustenih prilika" zbog nesigurnosti suprotne strane...Ne samo u svom slucaju vec kod mnogih drugih...Kao npr slusam svoju prijateljicu kako prica da dugo nije videla nekog tako dobrog kao recimo prethodno vece u nekom kaficu nebitno...iiii? pitam ja radoznalo jel bilo nesto? Ma smekali se celovece i on ode...ebi ga kad mi bila frka da mu dam neki znak...a i on brate ko seljacka mlada samo sedi i blentavi... :D Eto to je jedan od primera...pa vidite je li to dobro...



E, ovog nije bilo u moje vreme :roll:
Uvek je bilo ili jesi ili nisi i tako se svi poudavasmo i poženismo pa i decu dobismo :wink:
 
Bio bih polaskan,kao i svaki put kada mi devojka pokaže simpatiju.Ja sam za potpunu jednakost polova pa mislim da je normalno i poželjno da i druga strana preuzima inicijativu.
A što se tiče tvoje drugarice...tako joj i treba kad je nesposobna...imam brdo takvih jadnica koje znaju samo da blenu ko telad i smeškaju se.
 
srebro:
Bio bih polaskan,kao i svaki put kada mi devojka pokaže simpatiju.Ja sam za potpunu jednakost polova pa mislim da je normalno i poželjno da i druga strana preuzima inicijativu.
A što se tiče tvoje drugarice...tako joj i treba kad je nesposobna...imam brdo takvih jadnica koje znaju samo da blenu ko telad i smeškaju se.

Samo sto su one qrve, ako su imale sex. odnose, a ti si princ.
 
Drage moje dame, ne postoji muskarac na ovome svetu kome se, ako je iskren prema sebi, nece dopasti vasa inicijativa. Jos ako ste u stanju da na sofisticiran, duhovit i nimalo vulgaran nacin pridjete muskarcu koji vam se dopao, a nikada ga pre niste videle, onda je to prava stvar. Bez obzira kakav je ishod na kraju veceri, dok obostrana igra traje jako je zanimljivo. A car je i u tome sto nikada ne znate unapred sta ce se desiti.
Stoga, hrabro napred, slobodno prilazite momcima, nadjite neku dobru caku, duhovit stos, i dobar provod je zagarantovan.
 
Kao što reče čovek slobodno nam prilazite i videćete da se uvek oduševimo.Moram priznati da su me više startovale ženske u inostranstvu nego kod nas ali tek na vrlo očigledne znake da mi se sviđa. Jeste da izgleda smešno ali najzanimljivije mi je bilo kada sam u punom autobusu pokušao da priđem jednoj devojci ali nisam mogao od gužve.Gledali smo se i bilo joj je jasno da želim da se upoznamo. Pošto je ona stajala na srednjim vratima na sedećoj stanici je izašla i ušla na zadnja pa se progurala do mene.Naravno da sam bio van pameti(bio sam tada mlađi). Međutim evo i jedne porazne konstatacije:devojke koje vam priđu su potpuno drugačije od ostalih u pozitivnom smislu ali strašno MALO :cry: ih ima.
 
ČOVEK - ponekad svesno biće koje ima dva pola.
Muškarac
025[1].gif

i Žena
109[1].gif
 
Zena, je ipak zena. Nekad malo vise covek od Coveka, a nekad malo manje, ali zena :)
No na stranu filozofiranje, salim se.
Ovde je bilo price o tome da li momci imaju petlje da pridju devojci i obrnuto.
Samo sam htela da naglasim da poruka dolazi od zenskog stvora, naivno misleci da to u diskusiji na ovu temu ima nekog znacaja. Ili mozda ne?
 
Zaista bih voleo da mi pridje ponovo samo jedna zena.Na isti nacin kao sto je to nekada uradila.I da mi kaze ti mi se svidjas.A nebitno je sta ti osecas jer si moje vlasnistvo i moj rob.
To je rekla to je od mene i nacinila.I da mi sama nije dala ovu slobodu tesku kao najteza bolest.Nikada nebih pozeleo nista vise od robovanja koje sam imao.
Bio sam rob njene ljubavi.Rob njene duse.I sada sam rob secanja na nju.
I koliko god izgledalo smesno.Nije tako.Zene osvajaci su iste one koje su u stanju i da vas ostave.
 
Naravno da bi svako voleo da mu iz čista mira priđe osoba suprotnog (pojedinci čak i istog :lol: ) pola i poželi da ga upozna. Nažalost, ovo je svet isfrurstriranih ljudi, i retko se dešava da se neko odvaži i krene u probijanje leda. U svakom slučaju, i jedni i drugi, samo napred, i...

Srećno!!!
 
Imam jednu drugaricu kojaje majstor u unistavanju tih situacija kad tip posalje pice. Jednom je tip poslao pice meni, tj. nama ali meni i kad nas je konobar pitao sta cemo popiti ja sam se okrenula da pogledam tipove koji nam salju pise a ona je, samoinicijativno, bez ikakve konsultacije sa mnom (a znala je da se taj tip i ja gledamo citavo vece) rekla "ne, hvala":-)))))))))) Sta je trebalo, da kazem da ja ipak hocu pice? Kao neki kreten.
Nesto slicno je uradila mojoj sestri. Kada je tip pitao nesto o mojoj sestri ona je samo rekla "ona ima decka" a moja sestra nije imala decka:-))))))
Dakle-dzaba inicijativa kad neko moze da ti pokvari sve.
 
Milena26:
Imam jednu drugaricu kojaje majstor u unistavanju tih situacija kad tip posalje pice. Jednom je tip poslao pice meni, tj. nama ali meni i kad nas je konobar pitao sta cemo popiti ja sam se okrenula da pogledam tipove koji nam salju pise a ona je, samoinicijativno, bez ikakve konsultacije sa mnom (a znala je da se taj tip i ja gledamo citavo vece) rekla "ne, hvala":-)))))))))) Sta je trebalo, da kazem da ja ipak hocu pice? Kao neki kreten.
Nesto slicno je uradila mojoj sestri. Kada je tip pitao nesto o mojoj sestri ona je samo rekla "ona ima decka" a moja sestra nije imala decka:-))))))
Dakle-dzaba inicijativa kad neko moze da ti pokvari sve.


Uuuuu, mnogo vam treba da vam neko pokvari sveeeee :roll:
 
apotekarka:
Milena26:
Imam jednu drugaricu kojaje majstor u unistavanju tih situacija kad tip posalje pice. Jednom je tip poslao pice meni, tj. nama ali meni i kad nas je konobar pitao sta cemo popiti ja sam se okrenula da pogledam tipove koji nam salju pise a ona je, samoinicijativno, bez ikakve konsultacije sa mnom (a znala je da se taj tip i ja gledamo citavo vece) rekla "ne, hvala":-)))))))))) Sta je trebalo, da kazem da ja ipak hocu pice? Kao neki kreten.
Nesto slicno je uradila mojoj sestri. Kada je tip pitao nesto o mojoj sestri ona je samo rekla "ona ima decka" a moja sestra nije imala decka:-))))))
Dakle-dzaba inicijativa kad neko moze da ti pokvari sve.


Uuuuu, mnogo vam treba da vam neko pokvari sveeeee :roll:
A ko je nama pokvarijo dusho ??
 
Milena26:
Imam jednu drugaricu kojaje majstor u unistavanju tih situacija kad tip posalje pice. Jednom je tip poslao pice meni, tj. nama ali meni i kad nas je konobar pitao sta cemo popiti ja sam se okrenula da pogledam tipove koji nam salju pise a ona je, samoinicijativno, bez ikakve konsultacije sa mnom (a znala je da se taj tip i ja gledamo citavo vece) rekla "ne, hvala":-)))))))))) Sta je trebalo, da kazem da ja ipak hocu pice? Kao neki kreten.
Nesto slicno je uradila mojoj sestri. Kada je tip pitao nesto o mojoj sestri ona je samo rekla "ona ima decka" a moja sestra nije imala decka:-))))))
Dakle-dzaba inicijativa kad neko moze da ti pokvari sve.

Dusho, reci chiki - jel' to recheni dogadjaj bio za vreme onih 15 meseci, u gradu u kome nema momaka za zenidbu?

apotekarka-o daj onu lomachu pod rentu, o'ma' je vrtjem, samo da pripalim neshto... :twisted:
 

Back
Top