Procesor?

Genije

Zainteresovan član
Poruka
185
Zasto nemogu da odvojim hladnjak od procesora otkacio sam one 4 zabice i probao sam ali nece da se odvoji od procesora? Radio sam to na jedinici i bez problema sa odvojio ali na cetvorci nece. Da se nije termo pasta dosta zalepila pa ipak mora jace? :?:
 
Da li se jos nekom desilo ovako nesto?
Ovakve gluposti kao sto pise ovaj iznad ne racunam u odgovore, mali ako ti je dosadno i nemas gde da trabunjas gluposti imas sajt paja patak...
 
Mali je za tebe tata pivopijo i ne pricam gluposti, ti samo treba da protumacis sta sam hteo da kazem!
Naravno da smes da vuces jace termalna pasta ume toliko jako da se zalepi da sa hladnjakom mozes da izvuces i procesor iz zatvorenog socket-a 478.
Meni se to desavalo dok sam imao P4...(mislim pravi a ne celeron).
 
FROZEN:
Mali je za tebe tata pivopijo i ne pricam gluposti, ti samo treba da protumacis sta sam hteo da kazem!
Naravno da smes da vuces jace termalna pasta ume toliko jako da se zalepi da sa hladnjakom mozes da izvuces i procesor iz zatvorenog socket-a 478.
Meni se to desavalo dok sam imao P4...(mislim pravi a ne celeron).
Ti mali se pravis previse pametan za svoje godine...
 
Sta se svadjate oko gluposti.
Kada se radi o intelovim procesorima,hoce pasta da se zalepi za proc,jer je procesor skroz ravan ,a i pasta prelazi preko celog kulera.
Malo jace povuces kuler(naravno predhodno ga otkacis)i skines ga sa sve kulerom pa posle lagano.
 

Back
Top