1.

  • Začetnik teme staragrcka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

staragrcka

Gost
Koliko zelite dece jedno, dvoje, troje cetvroro sestoro????
Uopste koliko smatrate da je dovoljno ili treba danas imati dece?
 
tako da mi je nekako prirodno i normalno a i najvishe volim npr. cetvroro dece ili makar troje.
Valjda zbog ove okolnosti uvek sam smatrala da je dvoje dece malo, nekako nedovoljno da ne govorimo koliko mislim da NE TREBA imati samo jedno dete pa ako ni zbog cega ono bash zbog deteta koje treba da ima batu.
Imam i drugi razlog kasnije sam se udala a uvek sam bila patoloski ambiciozna (ono do kad se racuna jeste kratko ali ipak se racuna)i zelela da budem naj u svemu i sve naj za sebe i sada kada mojim drugaricama deca pa skoro i zavrsavaju osnovnu skolu ja zelim ,posto to ne mogu da izmenim ono bar da ublazim tako sto cu imati vishe dece od njih pa nek crknu od zavisti. Jedva chekam da im vidim facu kad chuju.
 
deca su najvece bogatstvo a ja ih na zalost nemam... trenutno samkod drugarice koja ih ima cetvoro..super mama i sto je najludje gaji ih sama... da mozete da vidite kako slatke bebice ima...ko ima materijalne mogucnosti ne treba da misli o broju dece nek se radjaju i nek su zivi i zdravi :D
 
vlastimir:
Ja zelim sedmoro ali sumljam da ce se moja zena sloziti pa cemo se naci negde u sredini.
zena ne bi slozila
Jedino ako tebi smeta da ti zena ne bude stalno trudna ali mislim da je to bash sebicno, ne treba misliti samo na sebe.
A djeca rodjena i odrasla u sirotinji cesto su mnogo bolji, veci i kompletniji ljudi nego bogata ili razmazena djeca i mislim bogami da je ovu drugu i teze dobro vaspitati pogotovo danas kad ima svasta.
 
Ja bih petoro, cetvoro barem...
Za sada imam dvoje!
Ja volim da budem trudna. Najbolja sam kad sam u drugom stanju. Mozak mi radi mnogo brzo, veselija sam, optimisticnija... Hormoni valjda?
U svakom slucaju mislim da bi mene stalno trebalo drzati trudnom. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top