Zasto bas kosovo?

Americka interesna zona,a siptarija je morala da pobegne sa planine.Utripovali se da mogu prevazici plemenske zajdnice!

Ova recenica mi se svidja,lepo si to zakljucio :mrgreen:
Samo,nije mi jasno,sta ce ameri dole?Pa mogu da okupiraju cg,makedoniju ili grcku(a,da,grckau ne smeju :mrgreen:).Dakle,mogu da okupiraju i makedoniju ili cg(ali mislim da to ne bi bila okupacija,vec povlacenje svoja 2 vojnika odatle :hahaha:),pa sto bas srbiju?
 
Ova recenica mi se svidja,lepo si to zakljucio :mrgreen:
Samo,nije mi jasno,sta ce ameri dole?Pa mogu da okupiraju cg,makedoniju ili grcku(a,da,grckau ne smeju :mrgreen:).Dakle,mogu da okupiraju i makedoniju ili cg(ali mislim da to ne bi bila okupacija,vec povlacenje svoja 2 vojnika odatle :hahaha:),pa sto bas srbiju?

Polozaj dobar za trgovinu drogom,za "nestajanje",raketni stit...take your pic...;)
Zasto bi ih okupirali kad mogu drzavnu elitu da placaju da smire ovc...ovaj narod?
Sve je to sibanje Amerike i Rusije za njihove interese(preko nasih ledja).Nema tu bratstva,prijateljstva itd....
 
Pitanje za sve siptare na forumu: zasto ste okupirali kosovo,i zasto bas kosovo?Imate izbor kolko ocete,evo vam cg,grcka,makedonija.Zasto bas kosovo?I sta ima za cilj okupacija kosova?

evo ja cu da ti odgovorim

poenta je da im je bio sirom otvoren ulaz samo kod nas dok su grci pucali na siptare koji su pokusavali da pobegnu iz pakla enver hodzine albanije - nasa stoka komunisticka ih je oblacila i grejala, i davala im da se nasele kod nas . Plus je svakoj porodici davala kucu ili stan o trosku nas poreskih obveznika.

Zato su se tako brzo i namnozili tada.
 
Pitanje za sve siptare na forumu: zasto ste okupirali kosovo,i zasto bas kosovo?Imate izbor kolko ocete,evo vam cg,grcka,makedonija.Zasto bas kosovo?I sta ima za cilj okupacija kosova?

Kosovo je okupirao nato, a siptari su samo izmileli iz svojih rupa, tako da kad nato ode, siptari ce ponovo da se uvuku u svoje rupe, samo sto cemo ovoga puta mi te rupe zapusiti kad se vratimo ponovo dole.
 

Back
Top