Признавање Косова је била велика грешка!

Poruka
23.131
Бивши њемачки канцелар Герхард Шредер изјавио је да је признавање једнострано проглашене независности Косова и Метохије било велика грешка, зато што је било преурањено.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=10501

Koga bre ovaj Sreder zahjebava , nas ili shipce ???:think:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Бивши њемачки канцелар Герхард Шредер изјавио је да је признавање једнострано проглашене независности Косова и Метохије било велика грешка, зато што је било преурањено.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=10501

Koga bre ovaj Sreder zahjebava , nas ili shipce ???:think:

verovatno onoga ko veruje u njegovu izjavu:whistling::whistling:
 
Бивши њемачки канцелар Герхард Шредер изјавио је да је признавање једнострано проглашене независности Косова и Метохије било велика грешка, зато што је било преурањено.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=10501

Koga bre ovaj Sreder zahjebava , nas ili shipce ???:think:

После "X"....нема кајања.:zper:

То исто су скоро сви изјављивали, када се рат у Босни и Хрватској
завршио, да су погрешили што су "преурањено" пожурили са
признавањем
Хрватске, Словеније и БиХ!


Жвака за лудака!!
!

.
 
После "X"....нема кајања.:zper:

То исто су скоро сви изјављивали, када се рат у Босни и Хрватској
завршио, да су погрешили што су "преурањено" пожурили са
признавањем
Хрватске, Словеније и БиХ!


Жвака за лудака!!
!

.


Ali "ludaci" se pecaju na tu udicu vec 9 godina !!!
 
Јес` ...удица је већ бачена!

Сада, друго је питање ...шта је УЛОВ:?:
То ће шиптари сами на својој кожи да осете:rtfm::rtfm::rtfm:

.

Ne mogu oni to da osete , jer oni nista ni ne osecaju :mrgreen:
Ziveli su u srednjem veku pre , a i sada tu zive . Nikuda se sa mesta nisu pomakli :per:
 
Zar nije Sreder izjavio da je Tadicev njegov porodicni prijatelj :think: :rumenko:
Pa za vreme njegove vladavine (uzgred na stranu da je upamcen kao najgori posleratni kancelar, nije ni cudo sto je SDP tako pukao na skorasnjim izborima) je iz njegovog kabineta lansirana prica o 700.000 proteranih Albanaca, sto je bilo izmedju ostalog i jedan od "argumenata" vise za "humanitarno" bombardovanje. Plus sto se odmah slavna nemacka vojska potrudila da napravi "jubilej" sa prvim posleratnim ubistvom, slucaj onoga ubijenog Srbina u Prizrenu.
 
Јес` ...удица је већ бачена!

Сада, друго је питање ...шта је УЛОВ:?:
То ће шиптари сами на својој кожи да осете:rtfm::rtfm::rtfm:

.

a nas je ta izjava toliko uplasila da smo vec organizovali peticiju da mu se baci kamen na terasu, da mu se polomi retrovizor na auto, da...
cak vidim da smo mi otvorili desetak tema o raznim izjavama pojedianca kako je priznanje kosova veljika greska
ja ne znam koja poslovica ide uz ovu temu...:think::think:
sto je babi milo...
ili
trla baba lan da...
a moze i ona
selo gori a baba se...
 
a nas je ta izjava toliko uplasila da smo vec organizovali peticiju da mu se baci kamen na terasu, da mu se polomi retrovizor na auto, da...
cak vidim da smo mi otvorili desetak tema o raznim izjavama pojedianca kako je priznanje kosova veljika greska
ja ne znam koja poslovica ide uz ovu temu...:think::think:
sto je babi milo...
ili
trla baba lan da...
a moze i ona
selo gori a baba se...

To vi super radite tj. to je jedino sto znate da radite :mrgreen:
 
Ma koga briga sada sta je Sreder izjavio? Nema nikakvog efekta.

Upravo to. Čim sam pročitao naziv teme shvatio sam da je neki bivši državnik ili diplomata odlučio da 'otvori dušu' sad kad nema nikakve odgovornosti.
Iskreno, više bih voleo da Šreder to nije ni izjavio. Nedostaje mu publiciteta, pa sad vamo nešto sere.
 
Upravo to. Čim sam pročitao naziv teme shvatio sam da je neki bivši državnik ili diplomata odlučio da 'otvori dušu' sad kad nema nikakve odgovornosti.
Iskreno, više bih voleo da Šreder to nije ni izjavio. Nedostaje mu publiciteta, pa sad vamo nešto sere.

mozda se ovo moze povezati sa lobiranjem.
dok mi placamo krupne ribe da lobiraju za nezavisnost, vi placate neke bivse, kojima je cena ipak niza, da se pokaju i...

ps.i morate da placate dvojicu, prvo bivseg politicara, zatim i nekog novinara koji ce to objaviti kao "vaznu" vest:hahaha::hahaha:
 
mozda se ovo moze povezati sa lobiranjem.
dok mi placamo krupne ribe da lobiraju za nezavisnost, vi placate neke bivse, kojima je cena ipak niza, da se pokaju i...

ps.i morate da placate dvojicu, prvo bivseg politicara, zatim i nekog novinara koji ce to objaviti kao "vaznu" vest:hahaha::hahaha:

Ubio me bog ako nisi u pravu...
 

Back
Top