Da li ceste svadje oznacavaju "pocetak" kraja?!?!

Volite se ludo,planirate buducnost i sigurni ste u vasu vezu,ali nekada dolazi do sukoba koji vise lice na svadju iz dosade...jedna strana uzima najmanju sitnicu kao razlog za svadju, tera inat i prkosi...da li je to neki put ka raskidu...ili samo povremena kriza?

Pa ako besmisleno tera inat, iživljava se i tako nastavi, kraj je blizu..
A može biti da je samo njena prolazna faza, neko nezadovoljstvo, što drugi partner treba da prepozna i razlikuje..
 
Volite se ludo,planirate buducnost i sigurni ste u vasu vezu,ali nekada dolazi do sukoba koji vise lice na svadju iz dosade...jedna strana uzima najmanju sitnicu kao razlog za svadju, tera inat i prkosi...da li je to neki put ka raskidu...ili samo povremena kriza?

Ma kriza , malo se oladite jedan od drugog , dajte si zraka ! Al ono budite u kontaktu !
Nemoj samo odustat prebrzo , ljubav dobis u kosari sa slatkom & gorkom mukom ;)
 
Volite se ludo,planirate buducnost i sigurni ste u vasu vezu,ali nekada dolazi do sukoba koji vise lice na svadju iz dosade...jedna strana uzima najmanju sitnicu kao razlog za svadju, tera inat i prkosi...da li je to neki put ka raskidu...ili samo povremena kriza?

ja ponekad pravim drame zbog gluposti kad osetim monotoniju,
ako je umereno moze da bude bas dobro za vezu...:D
drugo su ozbiljne svadje koje se ponavljaju cesto.
 
znam...u to sam sigurna...samo se plasim da ce nam veza puci zbog mene i mog temperamenta...ne znam kako da se kontrolisem...

Ne brini toliko... On zna za tvoj temperament i za takve tvoje reakcije... Verovatno se on tada iskljuci, ti se izduvas i onda lepo nastavite...

Ali, i ti pokusavaj da izbrojis do 10... Kad vidis da ti dodje da se posvadjas ili mu nesto prigovaras, jednostavno izadji... Idi do prodavnice... Ili radi bilo sta drugo, dok te to ne prodje...
 
Ne brini toliko... On zna za tvoj temperament i za takve tvoje reakcije... Verovatno se on tada iskljuci, ti se izduvas i onda lepo nastavite...

Ali, i ti pokusavaj da izbrojis do 10... Kad vidis da ti dodje da se posvadjas ili mu nesto prigovaras, jednostavno izadji... Idi do prodavnice... Ili radi bilo sta drugo, dok te to ne prodje...

hmm...hvala na savetima,nadam se da ce moja luda glava shvatiti... :)
 

Back
Top