Da li bi partneru oprostili prevaru i zasto?

tlistatlidesettli:
Izvinjenja treba da budu javna jer je javno i vređanje. Ti kao da si berberin pa kopaš rupu i vičeš: U cara Trajana kozije uši.

Dame se ne vređaju pa bile i kučke, to kao odrastao muškarac, treba da znaš.

Razmisli, još ima vremena i nade za tebe.

Ukoliko si odavno na forumu a ovo ti je specijalni nick za dusebriznistvo (imas 6 poruka)batali to i vrati se na kuckine poruke.Imaces bogat asortiman njenih fora i fazona.Taj asortiman ima 3 pojma(frustriran, mala patka, neiskusan).To sto je ona sebi dodelila nick koji bi trebao da uliva strahopostovanje je greska.I ja sam mogao da se zovem 'Covek koji je ubio Liberti Valansa' ali to ne znaci nista...Suvise je mnogo realnih kucki proslo kroz moj zivot da bi jedna virtuelna mogla da mi parira.
Kada bih mogao da ustanovim da je zaista u realnom zivotu takva kakva zeli da ostavi utisak i kada bih ustanovio da je zaista takva izvinio bih se javno i promenio svoj nick u 'chmarko'.
Sa takvom bizuterijom ja ne pricam mnogo.Brza i efikasna egzekucija a ako osetim tragove zivota ne libim se overe.
Ako si nov na ovom forumu savetujem ti da detaljno proucis njene poruke i sve njene replike na raspravke koje je ONA inicirala.
Uostalom, vi ste joj gori od mene kad je toliko sazaljevate.Sanduce mi je puno poruka sazaljenja cak i od njenih ljutih neprijatelja.

P.S. Svaka zena jeste dama i dame ne treba vredjati ali je zena dama samo do onog momenta dok se ne ustanovi suprotno.
8)
 
e efendija, stvarno si zasr'o...

sav u elementu svoje dobre volje, ipak ga na kraju malo pretera.
yebiga, kad si intelektualno superioran, mozes ponesto da i ocutis, ovako sve izgleda kao da imas hiperdimenzioniran ego, ili da vodis privatni rat na forumu.
daleko od toga da branim manire tvog protivnika/protivnice, (kog god da je pola ili vrste primata), ali jbg, ne moras bas ovako, jbt, ispade da se hvalis sto citas prusta u originalu...
na ovom forumu ima vec nekoliko likova tipa "ja znam ovo, ja znam ono!", a svi znaju do mojega, i posto ti (po mom misljenju, a verovatno i misljenju velike vecine) nisi medju tim bezrazloznim hvalisavcima, bila bi steta da te pocnu svojatati posle ovakvih tvojih replika...
na kraju krajeva, uopste nema veze sa temom, kao ni ovo sto ja pricam....

pozdrav
 
volodja:
e efendija, stvarno si zasr'o...

sav u elementu svoje dobre volje, ipak ga na kraju malo pretera.
yebiga, kad si intelektualno superioran, mozes ponesto da i ocutis, ovako sve izgleda kao da imas hiperdimenzioniran ego, ili da vodis privatni rat na forumu.
daleko od toga da branim manire tvog protivnika/protivnice, (kog god da je pola ili vrste primata), ali jbg, ne moras bas ovako, jbt, ispade da se hvalis sto citas prusta u originalu... i u rukopisu...
na ovom forumu ima vec nekoliko likova tipa "ja znam ovo, ja znam ono!", a svi znaju do mojega, i posto ti (po mom misljenju, a verovatno i misljenju velike vecine) nisi medju tim bezrazloznim hvalisavcima, bila bi steta da te pocnu svojatati posle ovakvih tvojih replika...
na kraju krajeva, uopste nema veze sa temom, kao ni ovo sto ja pricam....

pozdrav
 
volodja:
e efendija, stvarno si zasr'o...

sav u elementu svoje dobre volje, ipak ga na kraju malo pretera.
yebiga, kad si intelektualno superioran, mozes ponesto da i ocutis, ovako sve izgleda kao da imas hiperdimenzioniran ego, ili da vodis privatni rat na forumu.
daleko od toga da branim manire tvog protivnika/protivnice, (kog god da je pola ili vrste primata), ali jbg, ne moras bas ovako, jbt, ispade da se hvalis sto citas prusta u originalu...
na ovom forumu ima vec nekoliko likova tipa "ja znam ovo, ja znam ono!", a svi znaju do mojega, i posto ti (po mom misljenju, a verovatno i misljenju velike vecine) nisi medju tim bezrazloznim hvalisavcima, bila bi steta da te pocnu svojatati posle ovakvih tvojih replika...
na kraju krajeva, uopste nema veze sa temom, kao ni ovo sto ja pricam....

pozdrav

Cesto se provlaci pitanje na forumu o tome da se forumasi negde okupe i da se upoznaju itd.Postoji broj ljudi koji zbog svog stava nikada ne bi smeli da se pojave na tom okupljanju iz prostog razloga sto su ovde ostavili laznu sliku o sebi. Ja sam jedan od onih koji ce se uvek pojaviti jer iza svaga sto sam rekao stoji samo istina i ja necu imati strah od toga da se izblamiram.Kucka ne bi smela nos da promoli jer bi svi videli kako u stvarnosti ta slika koju ostavlja nema veze sa realnoscu.
Ko zeli da gaji imidz neprejebljivog kao kucka mora da pazi da ne naleti na klizav teren.
 
krvolok:
volodja:
e efendija, stvarno si zasr'o...

sav u elementu svoje dobre volje, ipak ga na kraju malo pretera.
yebiga, kad si intelektualno superioran, mozes ponesto da i ocutis, ovako sve izgleda kao da imas hiperdimenzioniran ego, ili da vodis privatni rat na forumu.
daleko od toga da branim manire tvog protivnika/protivnice, (kog god da je pola ili vrste primata), ali jbg, ne moras bas ovako, jbt, ispade da se hvalis sto citas prusta u originalu... i u rukopisu...
na ovom forumu ima vec nekoliko likova tipa "ja znam ovo, ja znam ono!", a svi znaju do mojega, i posto ti (po mom misljenju, a verovatno i misljenju velike vecine) nisi medju tim bezrazloznim hvalisavcima, bila bi steta da te pocnu svojatati posle ovakvih tvojih replika...
na kraju krajeva, uopste nema veze sa temom, kao ni ovo sto ja pricam....

pozdrav

Nikada ne upiri prstom u tudje nepostenje ako nisi dovoljno jak da ga moras i dokazivati.
Pozdrav.
 
.[/quote]fala, fala, ali gresis kod toga da nisam iskren....

u svojoj sadasnjoj vezi sigurno bih joj oprostio prvu prevaru iz gomile razloga, no to da li sam ja iskren ili si ti u pravu (pa ja onda nisam iskren ni prema samome sebi) se nadam da nikad necu otkriti....

poz[/quote]

Molim, molim, ali.....
Ne kažem da sam u pravu, jednostavno branim svoj stav.
Znam samo da i kada bi jednom oprostio u sebi bi se
jeo i nervirao i to bi raslo sve više pa makar i veza ne bila ona prava.
I želim ti da to nikada ne otkriješ.
 

Back
Top