volite li grubo?

Миле Игњатовић

Zainteresovan član
Poruka
365
Pre par godina sam bio sa jednom devojkom koja je volela u toku seksa da se navalim na nju svom tezinom dok smo u misionarskoj pozi. Kaze da intenzivnije dozivi orgazam kada se gusi. Problem je bio u tome sto je ona pre mene bila sa nekim stokilasem a ja imam samo 80kg pa je ova veza kratko trajala. Inace jedan moj dobar drugar mi je pricao da je devojka sa kojom je bio u vezi(na svu srecu kratko) trazila od njega da je vuce za usi dok se kresu.Cuo sam za neke slucajeve gde su devojke trazile da ih muskarac lagano samara ili steze za vrat u toku seksa. Meni je ovo sve pomalo bolesno.
Kakva su vasa iskustva po tom pitanju?
 
Poslednja izmena od moderatora:
pre par godina sam bio sa jednom dovojkom koja je volela u toku seksa da se navalim na nju svom tezinom kada smo u misionarskoj pozi. kaze da intenzivnije dozivi orgazam kada se gusi. problem je bio u tome sto je ona pre mene bila sa nekim stokilasem a ja imam samo 80kg pa je ova veza kratko trajala. inace jedan moj dobar drugar mi je pricao da je devojka sa kojom je bio u vezi(na svu srecu kratko) trazila od njega da je vuce za usi dok se kresu.cuo sam za neke slucajeve gde su devojke trazile da ih muskarac lagano samara ili steze za vrat u toku seksa. meni je ovo sve pomalo bolesno.
kakva su vasa iskustva po tom pitanju?

Jok,ja volim nezno:manikir:
 
sto se tice psihologije, postoji zanimljiva teorija da zene koje vole takav tretman, u podsvjesti osjecaju krivicu zbog izrazavanja svoje seksualnosti te im je potrebna neka vrsta kazne da bi mogle da se opuste i dozive orgazam
inace su nesigurne osobe sa niskim samopostovanjem a u javnosti provociraju i seksualno su eksplicitne da bi to prikrile
 
volim da me ščepa za kosu, to jedino, ali to i nije neka grubost...:D
naravno ne volim da su mu pokreti u toku seksa bas kao da lebdi oko mene, vise volim grublje, ali to valjda spada u normalno a ne grubo.:)
 
Poslednja izmena:
Mile pile :
Nauružate se cura i ti ružinim trnjem, jedno drugog šibate do krvi. Kad ste već dobro oguljene i krvave kože, piškite po zadatim ranama, jedno drugom. Kada to obavite, cura te veže za sto za mučenje ( ležiš na stomaku, a kroz posebnu rupicu na stolu, pružiš kitu ). Ispod stola, gde ti viri kita, cura postavi mali akvarijum sa gladnim piranama i zagnjuri ti miška u isti. Dalje, po krvavim ledjima posipa so i pušta žute mrave. Kada Ona svrši, odvezuje te sa stola i priprema se za tebe ( ako si u stanju da stojiš, a trebalo bi ).
Onda ti vežeš curine ruke i obesiš je o posebnu kuku koja visi sa plafona ( za vezane ruke, nikako za vrat ) Uzimaš brener i usijavaš joj bradavice na sisama ( da ne otpadnu ali da se rumene ) Na svaki guz joj vežeš po teg od 10 kg, a na klitoris staviš cev usisivača od 5000w. Kada ti svršiš, skidaš je sa kuke.
Sklonite to što ste usvinjili po sobi.
Odete do kupatila da se sredite i okupate.
Legnete u krevet i probudite se iz sna.
 
Pre par godina sam bio sa jednom devojkom koja je volela u toku seksa da se navalim na nju svom tezinom dok smo u misionarskoj pozi. Kaze da intenzivnije dozivi orgazam kada se gusi. Problem je bio u tome sto je ona pre mene bila sa nekim stokilasem a ja imam samo 80kg pa je ova veza kratko trajala. Inace jedan moj dobar drugar mi je pricao da je devojka sa kojom je bio u vezi(na svu srecu kratko) trazila od njega da je vuce za usi dok se kresu.Cuo sam za neke slucajeve gde su devojke trazile da ih muskarac lagano samara ili steze za vrat u toku seksa. Meni je ovo sve pomalo bolesno.
Kakva su vasa iskustva po tom pitanju?

Nista to nije bolesno, radi kako ti kaze. Naravno ako ti se to radi.

U meni je najsladje da me pusti da je samaram kitom po licu bar 5 minuta.
 

Back
Top