volite li grubo?

Kad sam bio trogodisnjak lagao sam jednu stariju devojcicu da hocu da je ljubim.
Kad mi je ponudila usne ugrizo sam je i raskrvario
Ona je plakala:evil:

Kad mi je bilo osamnaest, ljubeci zensku , malo sam se zaneo i pokidao joj sponicu ispod jezika. Odveo sam je u hitnu...mrzela me je malo :evil:
 
Nista kao stari dobri bol..

970801_0216_1041_oslp.jpg
 
Pre par godina sam bio sa jednom devojkom koja je volela u toku seksa da se navalim na nju svom tezinom dok smo u misionarskoj pozi. Kaze da intenzivnije dozivi orgazam kada se gusi. Problem je bio u tome sto je ona pre mene bila sa nekim stokilasem a ja imam samo 80kg pa je ova veza kratko trajala. Inace jedan moj dobar drugar mi je pricao da je devojka sa kojom je bio u vezi(na svu srecu kratko) trazila od njega da je vuce za usi dok se kresu.Cuo sam za neke slucajeve gde su devojke trazile da ih muskarac lagano samara ili steze za vrat u toku seksa. Meni je ovo sve pomalo bolesno.
Kakva su vasa iskustva po tom pitanju?
ima gi razni...

...moja kad tako ponekad legnem celom težinom, najradije bi pobegla...:per:
 
Како кад...не волим грубости у смислу бол и то, али жестоко да, волим кад ме мало осети, пода ми се ;)

...а опет, некад волим баш нежно онако, ма најнежније...

...битно је само да смо обоје опуштени и да баш уживамо :cool:
 
Pre par godina sam bio sa jednom devojkom koja je volela u toku seksa da se navalim na nju svom tezinom dok smo u misionarskoj pozi. Kaze da intenzivnije dozivi orgazam kada se gusi. Problem je bio u tome sto je ona pre mene bila sa nekim stokilasem a ja imam samo 80kg pa je ova veza kratko trajala. Inace jedan moj dobar drugar mi je pricao da je devojka sa kojom je bio u vezi(na svu srecu kratko) trazila od njega da je vuce za usi dok se kresu.Cuo sam za neke slucajeve gde su devojke trazile da ih muskarac lagano samara ili steze za vrat u toku seksa. Meni je ovo sve pomalo bolesno.
Kakva su vasa iskustva po tom pitanju?



Ja volim da ju ugrizem za vrat. :smeker:

I da pljesnem po dupetu. :rumenko:
 
Pa koja je razlika, šta je grubo, a šta strastveno, gde je granica?
Grubo je sve sto vodi do boli i iritacije. Kao i seks iz primitivnih nagona. Nesto nalik zivotinjskom seksu. Nesto sto vise diktira nagon..

Dok kod strasti imas pregrst pozitivnih emocija, telesno vezanih kao i mentalno postaknutih, koji te obavezuju da na seks gledas kao na jednu vrstu uzitka kao do sad nikada vidjenog. Nesto sto mnogo volis i sto produbljava tvoje emocije prilikom svakoga seksa.

Ali to ne znaci da muskarac ne treba da zaskoci, pribije zenu uza zid i pokida joj svu odecu ako zatreba :D
 
Grubo je sve sto vodi do boli i iritacije. Kao i seks iz primitivnih nagona. Nesto nalik zivotinjskom seksu. Nesto sto vise diktira nagon..

Dok kod strasti imas pregrst pozitivnih emocija, telesno vezanih kao i mentalno postaknutih, koji te obavezuju da na seks gledas kao na jednu vrstu uzitka kao do sad nikada vidjenog. Nesto sto mnogo volis i sto produbljava tvoje emocije prilikom svakoga seksa.

Ali to ne znaci da muskarac ne treba da zaskoci, pribije zenu uza zid i pokida joj svu odecu ako zatreba :D

Pa i psi se grizu za vrat i vole to. Dozivljavaju prijatan osecaj onda kada je igra u pitanju. To je poruka kod njih: "Mogu da te zakoljem, ali mi se dopadas pa necu"

- - - - - - - - - -

Uzgred, budi receno, cak sta vise.. citam ovu temu i nije mi jasno da gomila ljudi kaze: U toku sexa, umesto tokom sexa. Znam da je rano, nisam se jos probudio...
 

Back
Top