Da li cete strajkovati gladju/b92 akcija

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.522
Ja necu, sta ce to da znaci ovim ljudima sto nemaju sta da jedu??
Ja znam da kada bih ja gladovao bih najvise hteo da mi neko da pare, ili mi otvori neku novu javnu kuhinju radije nego da neki trose pare na reklamiranje strajka gladju? Sta meni znaci sto ce da strajkuju jedan dan, ja hocu da jedem.
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa kao solidarnost.. Kao ne jedes nista ceo dan i tako se solidarises sa ljudima koji nemaju stvarno sta da jedu :rotf:
kao to treba da im pomogne
Mada meni deluje kao da se samo reklamiraju :D

О Боже...
И мени дјелује као да се само рекламирају,јер један дан не јести није ништа...а јела или не јела,то неће помоћи овим људима...
 
Mada meni deluje kao da se samo reklamiraju :D

Ne da deluje, nego im je to i jedini cilj.

Kao, eto, oni su u stvari dobri, pa će opet da nam skaču po živcima, nazivaju Srbe fašistima, genocidnim narodom, podržavaju otcepljenje Kosova, i kad narodu opet pukne film, onda će opet da kažu hajka na medije, koja eto samo želi dobro, a država i Amerika će da ih zasipa parama. Samo čekam kad će da dobiju i neku nagradu za mir.

Odvratni su.
 
Nego, je l' će svi da se skupe negde, pa da zajedno gladuju, npr. ispred Vlade... ili će u miru doma svoga da štrajkuju?

Баш хтедох да питам како ће да провере дали неко вара!

Bilo šta što predlaže U92, ne može da bude ispravno....
:ok:

Као што сам већ негде напоменуо они нас ЗАХЕБАВАЈУ!!!
 
Баш хтедох да питам како ће да провере дали неко вара!

Znači sami u kući? :lol: Genijalno: kako navratiti šenut narod da jedan dan ništa ne jede zato što mu se tako sviđa, a da pritom to ne predstavlja nikakvu nelagodnost za onoga protiv koga je takav protest namenjen... Inače, protiv koga se protestvuje, protiv gladi? Gladi kao pojma, apstraktnog, odvojenog od uzroka i krivaca? Ne protiv civilizacije koja dozvoljava da jedan organizuje borbu čokoladnim prelivima, dok drugi čeka sa metalnom kanticom ispred narodne kuhinje? Ne protiv civilizacije u kojoj na leš celog jednog kontinenta napadaju muve, dok se drugi brine o tome šta će Paris Hilton sutra da obuče? Ne. Protiv pojma gladi. Koji je, jelte, nešto samostalno, odvojeno od našeg delovanja i izvan naših moći... Kao kosmičko zračenje...
Zna se kako se štrajkuje i šta sad tu ima da izmišljaju toplu vodu... Lupaju se izlozi, baca se kamenje i Molotovljevi kokteli na sedišta onih koji održavaju postojeće stanje... na objekte onih koji su na tuđoj bedi profitirali... pale se njihovi proizvodi i odbijaju njihove usluge... Al jok! Evo ideje: ajde ceo dan ništa da ne jedemo, da što manje deranžiramo krivce... Idiotski.
 
pa ne znam zaista, niti me je nesto briga
msm u cemui je fora ne kapiram? :D
Sta ja direktno imam od toga, ili bilo ko ko gladuje :think:

Pa niko zbog tebe i ne gladuje, nego zbog onih stvarno gladnih...Medjutim, u pravu si, bolje da su skupili svaki po 10 din., i eto obroka za gladne, a ne da i ne znamo da li ce taj dan stvarno da gladuju.
Ipak, sve sto je skretanje paznje javnosti na realne probleme - podrzavam, pa cak iovu suludu akciju.
 
pa kao solidarnost.. Kao ne jedes nista ceo dan i tako se solidarises sa ljudima koji nemaju stvarno sta da jedu :rotf:
kao to treba da im pomogne
Mada meni deluje kao da se samo reklamiraju :D

Vecu glupost nisam cuo od izborne kampanje Borisa Tadica.
Sta kao ove gomile gladnih u Srbiji osecace se bolje ako znaju da ce tog dana neki da se solidarisu sa njima i kao gladuju taj dan hahahhahaa
 
Vecu glupost nisam cuo od izborne kampanje Borisa Tadica.
Sta kao ove gomile gladnih u Srbiji osecace se bolje ako znaju da ce tog dana neki da se solidarisu sa njima i kao gladuju taj dan hahahhahaa

pa stvarnoi je smesno, moj ortak i jedan i ja kada smo videli onaj bilbord prvi put, znaci smejali smo se jedno 5 minuta z:D
Ali ne razumem, mozda ima tu i jos nesto? Ja sam barem tako skapirao to z:D
 

Back
Top