On line gledanje u šolju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zokavidisve

Početnik
Poruka
31
Gledanje u šolju je jedna od stvari koju su i naše bake i prabake radile. Po mom mišljenju, to je samo jedna od bezbroj metoda da se "vidi budućnost". Koliko god to mnogima zvuči kao nešto nemoguće, verujte mi da nije.
Ja se time bavim godinama, i ljudi mi non stop dolaze da im pomognem.

Samo postavite sliku vaše šolje od kafe i ja ću vam odgovoriti što brže mogu ;)
 
Evo ja cu staviti sliku solje pa reci prognozu. :) Posto kazes da se time bavis godinama zanima me koliko se daleko vidi u buducnost kroz solju? Moje iskustvo je do nekih 6 mjeseci unaprijed. Jedna zena mi je stvarno pogadala, sta je rekla to se doista i obistinilo koliko god su se neke stvari cinile nemoguce. :super:
 

Prilozi

  • Fotografija0177.jpg
    Fotografija0177.jpg
    21,1 KB · Pregleda: 36
  • Fotografija0178.jpg
    Fotografija0178.jpg
    20,9 KB · Pregleda: 34
  • Fotografija0179.jpg
    Fotografija0179.jpg
    19,9 KB · Pregleda: 34
Svetlije si puti, imas oko 24 godine...Ljubav ti je jako bitna, ali si puno zatvorena. Trenutno nemas decka, ali i kada nekog pozelis to ne traje dugo, bas zato sto nikako ne zelis da se otvoris ni ljubavi ni avanturi. Tvoj karakter mi je jako nejasan. Izgleda mi kao da ono sto zelis nikako da se spoji sa onim sto trazis. Tvoj bivsi decko...ocekujes neki razgovor sa njim, zelis da pricas sa njim, to ti je jako bitno. Ali to ne vodi ni cemu. Dok ste bili u vezi stalno je bilo prisutno nerazumevanje. i to ce tako biti sa svakim sledecim ako se ne promenis. Ne smes da dopustis da te samo jedna rec povredi. Ti si neki vodeni znak u horoskopu, bar tako mislim, zbog sve ove emotivnosti i zatvorenosti. Planiras neki put uskoro i ici ces na taj kraci put, mislim da je upitanju evropa. A cim sam videla solju, videla sam da zelis da ides u Kanadu. ali ne na kratko vreme. Jako ti je bitno da promenis mesto stanovanja i da odes negde u inostranstvo.
Ti si neko ko mora da ima ljubav, a to ti nikako ne ide onako kako ti to zelis. Moras da ojacas, jer ce ti svaka naredna veza biti kratka i nece te ispuniti.
 
Za mobas:

Ne znam zasto te toliko brine posao kad imas tako divnu zenu pored sebe...
Ti radis u nekoj drzavnoj firmi i pored toga imas privatan posao. Mnogo je to rada i stresa za jednu osobu. A para imas i vise nego dovoljno. I tako ce i da bude nadalje.
Posao u drzavnoj firmi ce poceti da puca sredinom sledece godine, ali privatan biznis ce vec do tada biti sasvim dovoljno razvijen da mozes samo time da se bavis.
Ti i pare ste savrsen sklop! A na nekog plavkastog kolegu koji te nervira nemoj da obracas paznju. Njega jedino ta ljubomora gura napred!!!
 
Covece...Svaka cast!
Hvala puno, bas ste me obradovali sto se mog posla tice.
A zenu nemam, imam devojku sa kojom zivim vec par godina. Hocemo li se vencati?
Hvala jos jednom, ne mogu da verujem da ste tako kratko i jasno odgovorili. Nadam se i da ste u pravu!
 
zelim da vam se zahvalim na sve do sada sto ste uradili za mene i ako sam daleko,i na daljini vam je velika moc,zelim da vas puno pozdravim i da se zahvalim vama,ako neko neveruje predlazem da proba i da se uveri u vase moci,veliki pozdrav iz SPANIJE
 
Evo i solje mog muza ;) njega znaima svasta ali po najvise posao ;) ocekuje promenu posla koja ne zavisi od njega pa ga zanima da li ce doci do te promene :D i recimo odmos sa najuzom porodicom (mislim na majku sa kojom ne kontaktira vec 2 godine a ni sa ocem nije nesto ) eto.Uboo je i zelju mislim da je to poslednja slika.Hvala
 

Prilozi

  • 001.jpg
    001.jpg
    40,9 KB · Pregleda: 8
  • 002.jpg
    002.jpg
    35,5 KB · Pregleda: 9
  • 003.jpg
    003.jpg
    37,6 KB · Pregleda: 9
  • 004.jpg
    004.jpg
    43,4 KB · Pregleda: 7
  • 005.jpg
    005.jpg
    20,1 KB · Pregleda: 9
Za sunasceJeca:

Mislim da si konacno uzela metlu u ruke i pocela da cistis po zivotu, i da ti se polako pokazuju stvari koje su pogresne i kojim putem treba da krenes. Ogromna promena ti stoji. I mislim da bih mogla da kazem da je to sada vec. Jos uvek je sve na tebi, ali polako si pocela da delis zaduzenja i drugima. Ljubav ti tek predstoji. I to prava ljubav. Sto se tice posla, ti ovako uvek radis i za tebe covek ne bi trebao da se brine. Ali kad bi malo sela, odmorila, i zavolela sebe koliko volis druge, bilo bi ti mnogo, mnogo bolje... a bice, znam da hoce. Ne znam kako, ali ces iduce godine sve ovo ruzno zaboraviti. Zelja ti se ispunjava. Imas prepreku, muska osoba je upitanju. Pokusace da nekako osujeti ispunjenje. Medjutim, podigla si malo sunasce kao sto si i ti ... i to sunasce te vodi, zelja ti se ispunjava u roku od mesec ipo dana.


Za emili :

Zelja ce ti se ispuniti. Kao i sve pancevke, ako moze 3 zelje u jednu :) Jedan deo ti se vec ispunjava , a kompletna ce biti ispunjena kada bude bio mlad mesec. Obradovala si me sto si poslala solju, jer si zatvorena osoba, verujes i ne verujes, pa su ti i u toku dana takva raspolozenja. Stoji ti drustvo za vikend, lep provod.

Za Bokodingo:

Sto se tice posla, ama bas nista ne zavisi od njega, sto si mi i rekla. Ali 3 osobe i 2 firme su u pitanju, kao da su te 2 firme povezane, ili tek treba da budu. Kada se to desi ova 3 coveka se srecu, a to ce biti uskoro, 20 decembra bi mogao da dobije platu .
Odnosi u porodici...razlog za ovakvo stanje je neka zena iz familije, starija koja je ceo haos i napravila. Ovo nije pocelo pre 2 godine, kada je prestao razgovor sa majkom, ovo je pocelo mnogo ranije. Mislim da bi i nesuglasice izmedju oca i majke , bile mnogo manje da se ta treca osoba nije mesala u vas porodican zivot. ,Nisi mi napisala ali mislim da ti muz nije jedinac, pa i sa te strane nije kako treba . Sto se tice izmirenja moglo bi da dodje do toga sledece godine. A zelja ... je vrlo cudna. Treba vreme, i snalazljivost. Vec je poceo da radi na toj zelji. Bitno je samo da cuti i ne prica nikome. Uspece.

Sve vas pozdravljam i ljubim!!!
 
Ima smisla u oveme sto si videla ;) jesu 2 firme u pitanju ali ne znam za te 3 osobe mi znamo za 2 ali ne verujem da ce biti u decemtu ustvari sigurna sam posto bi ugovor potpisao tek od januara,a sto se majke tice jeste u pravu si mnogo ranije je pocelo i jedina treca osoba koja je tu pogla da umrsi konce je ocuh (mm roditelji su razvedeni od kada se rodio a ocuh ga nikada nije prihvatio) i ima i 2 polu sestre isto sa njim ane komunicira uopste a ja bi bas volela da se pomire!
 
Za emili :

Zelja ce ti se ispuniti. Kao i sve pancevke, ako moze 3 zelje u jednu :) Jedan deo ti se vec ispunjava , a kompletna ce biti ispunjena kada bude bio mlad mesec. Obradovala si me sto si poslala solju, jer si zatvorena osoba, verujes i ne verujes, pa su ti i u toku dana takva raspolozenja. Stoji ti drustvo za vikend, lep provod.

:ok:Svaka ti cast,sledeci put pijemo kafu zajedno..;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top