Hrvatska će svedočiti u korist Kosova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Hrvatska će u decembru pred Međunarodnim sudom pravde u Hagu svedočiti u korist Kosova, što će, najverovatnije, izazvati novo zaoštravanje odnosa sa Srbijom, piše riječki "Novi list".

List dodaje da hrvatsko pojavljivanje pred tim sudom u Beogradu neće biti dočekano blagonaklono, pa su u Zagrebu već spremni na negative reakcije. Hrvatska je jedina država bivše Jugoslavije koja će učestvovati u raspravi, ali u toj raspravi neće reći ništa novo, već će ponoviti razloge koje su prilikom priznavanja Kosova, marta 2008, mesec dana nakon što su u Prištini proglasili nezavisnost, izneli predsednik Stjepan Mesić i tadašnji premijer Ivo Sanader, naveo je "Novi list".
Od Međunarodnog suda pravde traži se savetodavno mišljenje da li je proglašenje nezavisnosti Kosova bilo u skladu s međunarodnim pravom, ali mišljenje tog suda nije obavezujuće i ne može naterati zemlje koje su priznale Kosovo da tu odluku ponište, napomenuo je list.
U saslušanjima zakazanim od 1. do 11. decembra stavove će obrazložiti 29 zemalja - one koje su priznale Kosovo i one koje nisu, niti nameravaju da to učine.

http://www.blic.rs/politika.php?id=115546


ako je neko gledao jucerasnju utakmicu u Varazdinu gde su tokom cele utakmice skandirali ubij srbina sad i ovo
 
Poslednja izmena od moderatora:
Где је kyo да нам објасни како смо ми то скандирање у Вараждину погрешно схватили ??

Тема: зар неко треба да се изненађује наступом 'рватске? Па они би најрађе да нас нема!

kyo je trenutno odsutan ; pravi svoju novu ignor listu:zcepanje:
stara mu je popunjena nema vise mesta...

eno forumasica'' cange'' smatra da smo na ''letovanje u rvatskoj da ili ne'' preterali
i kako ona to samo u maniru bratstva i jedinstva nas kao kritikuje....to bi hteli glupi srbi

a pametni rvat nijednom nije pokusao miriti zavadjene strane

p.s. i mi bi da ih nikad nije ni bilo......ah ,kamo srece!
 
Dosla sam 95 iz hr to jest iz krajine i baba i deda su se vratili tako da svakog leta idem tamo i milion puta sam se uverila koliko su nasilni prema nama(ono u ratu ne racunam),kolika im je mediska propaganda protiv nas (svaki dan podsetnik),koliko nas mrze,koliko srbi koji zive tamo nemaju osnovna ljutska prava,nemogu da vrate imovinu,na svakom koraku ih vredjaju,zaradila sam licno i samar od neke devojke a da i ne pricam sta sam dozivela u toku samog rata.

A mi ih ovde tetosimo i mazimo ,puni su ih mediji, imaju sva prava,cak i veca od nas.Ne daj boze da im fali dlaka sa glave.
Toliko se nekada ljutim na nas.Dokle cemo im lizati j..a?
 
mesic_tadic_2.jpg
 
Dosla sam 95 iz hr to jest iz krajine i baba i deda su se vratili tako da svakog leta idem tamo i milion puta sam se uverila koliko su nasilni prema nama(ono u ratu ne racunam),kolika im je mediska propaganda protiv nas (svaki dan podsetnik),koliko nas mrze,koliko srbi koji zive tamo nemaju osnovna ljutska prava,nemogu da vrate imovinu,na svakom koraku ih vredjaju,zaradila sam licno i samar od neke devojke a da i ne pricam sta sam dozivela u toku samog rata.

A mi ih ovde tetosimo i mazimo ,puni su ih mediji, imaju sva prava,cak i veca od nas.Ne daj boze da im fali dlaka sa glave.
Toliko se nekada ljutim na nas.Dokle cemo im lizati j..a?

kad prestanemo biti idioti i dupe lisci(srbi evrasi) ,koji truju ljude sa kojekakvim izjavama
o rvatskoj i moru i ljudima i..............:mafijas:

kad svi shvate da mora postojati nacionalni ponos i jedinstvo

kad se oslobodimo stega i posledica glupog komunizma koji nas je upropastio....

kad promenimo mentalnu svest..generalno

kad se oslobodimo kandicke, sonje biserko ,borke i ostalih ne-vladinih gownara...

samo tad cemo procvetati i znati imati stav prema drznicima
 
Sa hrvatskom treba odmah prekinute sve odnose .

Inace , ovo nije nista cudno . Ko se cudi , tj je glup ko top .
Samo mi nije jasno ,sta u opste hrvaska ima da se izjasnjava u vezi Kosova i Metohije .
Kakv oni imaju u opste veze sa KiM .

Prekinuti sve odnose ssa Hrvatskom , znacilo bi i prestanak nihove kolonizacije Srbije .
E sad ,problem je sto nasa Vlada , nasi politicari na vlasti , nasa kobajagi leita , rqadi za hrvatsku , a protiv srpskog naroda konstantno .
STA BI SA TOM KONTRATUZBOM < STO JE NE PODNESU >
 
videla sam da postoji tema ali mi nije jasno ko jos zeli da ide kod njih na more.da li ti ljudi zanju sta su oni nama uradili i sta nam i dalje rade.kako su nas ubijali,masakrirali,koliko je majki ostalo bez dece:roll:.a ja da idem u hr da se brckam?radije bi u lavoru

da se ne ponavljam,mene ne nerviraju oni,mrze nas i to je tako ,nerviraju me srbi koji njih vole:dash::dash::dash:
 
Па јел знате Ви шта је ово словеначко хебуцкање у односу на оно што нас чека ако се Рватска буде ишта питала око нашег уласка у ЕУ, и ако ми икада уопште дођемо у ту позицију!
 
Бем ти лебарник,кад видим овог Месића озбиљно поразмислим о истинитости Дарвинове теорије иако је никада нисам узимао за озбиљно.

sad ozbiljno! pusti mesica, bolje se zapitaj zasto je srbin toliki kreten koji
se rvatu ,ali svaki put ili izvinjava ili uvlaci za ...nesto:think:?

mene zanima kakv je to mentalni sklop, kada ova vlada i srbi evrasi i polu pospani kreteni koje pitas o rvatima ,muslim. ili sipcima , a oni ti kazu ''paaa(onako malo zbunjeno tupavo)
ne znam ...nemam nista proootiv (pa malo sanjivo), hrvata...sta znam, nisam imao neke kontakte sa njima, pa da sad.....ne znam :eek:............:hahaha:

e taj sklop mene zanima !? :think:...ti to meni objasni!
 
Како шта тражи - прст у око ето шта!
Контра тужба - наше пицхке се фемкају - а Рвати гурају причу заболе их баш за добросуседске односе!

Pa normalno .. Nekako mi se cini da bi tadic isto svedocio u korist siptara , kad mu to ne bi oduzelo glasove.

Ni nama ne bi nista falilo da odmah , iz ovih stopa prekinemo sve odnose sa Hrvatsko , ( i to samo sa njima ) .
 
sad ozbiljno! pusti mesica, bolje se zapitaj zasto je srbin toliki kreten koji
se rvatu ,ali svaki put ili izvinjava ili uvlaci za ...nesto:think
:?

mene zanima kakv je to mentalni sklop, kada ova vlada i srbi evrasi i polu pospani kreteni koje pitas o rvatima ,muslim. ili sipcima , a oni ti kazu ''paaa(onako malo zbunjeno tupavo)
ne znam ...nemam nista proootiv (pa malo sanjivo), hrvata...sta znam, nisam imao neke kontakte sa njima, pa da sad.....ne znam :eek:............:hahaha:

e taj sklop mene zanima !? :think:...ti to meni objasni!

Пре свега зато што немамо поштовања према нашем народу. Како смо то поштовање изгубили стварно не знам, али знам да смо некад били поносит народ.
 
Пре свега зато што немамо поштовања према нашем народу. Како смо то поштовање изгубили стварно не знам, али знам да смо некад били поносит народ.

A) pojeo nas je komunizam i zadrtost i vera u ......(strasno):rtfm:
ta zadrtost nas je kostala, preko kretena romanticara koji su verovali u ide:eek:ale...

B)a ,onda smo preko parazita izgubili nacionalni ponos i identitet, oskrnavljeni smo od
domaceg i stranog uticaja.

C)dosli su ratovi 90ih i mi se nismo snasli u propagandnom ratu, koji je vazan segment da
nahranis gladnog zapadnjaka, sa informacijama. i lobi nam je zakazao...

D)svet nas je zamrzeo i mi smo se povukli u ljusture, zbog toga i zbog sankcija.

E)danas drustvo i srbiju kontrolisu strane obavestajne strukture zajedno sa ne-vladinim
organizacijama. u fazonu pazite na ponasanje i jezik.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top