Da li je ovo virus?

Explorer.exe nije za Internet Explorer, nego predstavlja proces koji pokreće star, task bar, desktop itd.
Slobodno ga isključi da vidiš šta će se desiti, a onda ga uključuješ tako što pritisne Win+R, pa ukucas explorer.exe

Pozdrav.
 
a-jao... :( tek mi sad nista nije jasno... ma, opet cu sve obrisati za svaki slucaj, pa cu paziti vise sledeci put. moram samo da spasim neke slike, muziku i skripte za faks. koliko je bezbedno da snimim sve to na fles ili na cd a da mi se ne snimi virus. vec sam nekoliko puta brisao sve sa kompjutera zbog virusa, i sumnjam da mi se vrati kad ubacim slike sa jednog cd-a. da li je moguce da uvek tako zaradim virus? to su mi jako bitne slike od mog preminulog starijeg brata pa ne bih voleo da moram da ih brisem zbog prokletog virusa. ko ih i zasto pravi samo da mi je znati? :(
 
to su mi jako bitne slike od mog preminulog starijeg brata pa ne bih voleo da moram da ih brisem zbog prokletog virusa. ko ih i zasto pravi samo da mi je znati? :(

Sve mi se vise cini da bezveze vuces ljude za nos sto nije uopste ok s obzirom na to da ovde ima nas koji smo zaista prezivljavali licne tragedije i koji smatramo da se nije uopste ok zajebavati na taj nacin. Bolesno jako...
 
Successful%20Troll.jpg
 

Back
Top