Moze li Zvezda u Ligu Sampiona?

Добро знај да увек ту сам ја, добро знај да нећу никада да те оставим, да те заборавим, добро знај да увек ту сам ја. Звездио знај да лудо волим те. Ја не могу дана без тебе, срце своје сам спреман да ти дам што за тебе лудо удара. Једног дана када прође све, када ме буду стигле године, знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја. И те ноћи када издахнем, задње пиво за тебе попијем и на небу том на које идем ја, сија моја Звезда црвена.

TO SE PODRAZUMEVA!!!!
 
Mozete da sanjate sta god hocete, ali vas u trecem kolu ceka neko MNOOOOOGO GORI NEGO NJUKASL!!!! CIGANI STA CETE AKO VAM PADNE REAL, BAJERN, MANCESTER, ILI MONAKO?
PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN FOREVER
SMRDLJIV JE SEVER
PxFxCx
GROBAR DO GROBA
CRNO-BELI
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
 
C I G A N I, VI STE TI KOJI IMAJU KOMPLEKS
PROSLE GODINE KAD JE PARTIZAN USAO U LIGU SAMPIONA VI STE PODSECALI NA SVOJE ANTICKO OSVAJANJE KUPA SAMPIONA, KOG SE NIKO U EVROPI NE SECA. PARTIZAN IMA VECU REPUTACIJU OD VAS, JAVITE SE KAD IGRATE NERESENO SA BUDUCIM EVROPSKIM PRVAKOM I REALOM.
JAVITE SE KADA POBEDITE FEJNORD I OSVOJITE ALPSKI KUP KOJI PRENOSI "EUROSPORT"
I AKO UDJETE U LIGU SAMPIONA MI CEMO VAM CESTITATI!!!
 
DARdevil89:
C I G A N I, VI STE TI KOJI IMAJU KOMPLEKS
PROSLE GODINE KAD JE PARTIZAN USAO U LIGU SAMPIONA VI STE PODSECALI NA SVOJE ANTICKO OSVAJANJE KUPA SAMPIONA, KOG SE NIKO U EVROPI NE SECA. PARTIZAN IMA VECU REPUTACIJU OD VAS, JAVITE SE KAD IGRATE NERESENO SA BUDUCIM EVROPSKIM PRVAKOM I REALOM.
JAVITE SE KADA POBEDITE FEJNORD I OSVOJITE ALPSKI KUP KOJI PRENOSI "EUROSPORT"
I AKO UDJETE U LIGU SAMPIONA MI CEMO VAM CESTITATI!!!

NEMAS POJMA O CEMU GOVORIS...
VAMA JE NAJVECI USPEH U ISTORIJI IGRATI NERESENO SA REALOM, KOJEG JE INACE PROSLE SEZONE POBEDILA I OSASUNA I ALBACETE I NE ZNAM NI JA JOS KO, ZATO, PRESTANI DA KENJAS......
ZVEZDA JE ZIVOT, OSTALO SU SITNICE
 
Ja ne mogu da verujem da se prepucavate zbog gluposti! Pa zbog takvih ljudi nam je fudbal tu gde jeste - nigde! Meni je drago sto je Partizan bio u LS iako navijam za zvezdu, to je dobro za nas fudbal jer ce, ako i Zvezda sada udje u LS iduce sezone postojati mogucnost da imamo dva predstavnika u kvalifikacijama. Samo pogledajte sve druge navijace u normalnim zemljama: kad navijaju za klub - OK, ali reprezentacija i nacionalni interesi su ipak daleko na prvom mestu. OSVESTITE SE MALO!!!!
 
Milos Novakovic:
Ja ne mogu da verujem da se prepucavate zbog gluposti! Pa zbog takvih ljudi nam je fudbal tu gde jeste - nigde! Meni je drago sto je Partizan bio u LS iako navijam za zvezdu, to je dobro za nas fudbal jer ce, ako i Zvezda sada udje u LS iduce sezone postojati mogucnost da imamo dva predstavnika u kvalifikacijama. Samo pogledajte sve druge navijace u normalnim zemljama: kad navijaju za klub - OK, ali reprezentacija i nacionalni interesi su ipak daleko na prvom mestu. OSVESTITE SE MALO!!!!

Navijas za Zvezdu... drago ti je zbog Pakistana, ovaj Parizana... nacionalni interesi, reprezentacija...
Drago mi je sto je u SPB "Laza Lazarevic" uveden internet... :D :D

Pozdrav,
Tasić
 
DARdevil89:
Mozete da sanjate sta god hocete, ali vas u trecem kolu ceka neko MNOOOOOGO GORI NEGO NJUKASL!!!! CIGANI STA CETE AKO VAM PADNE REAL, BAJERN, MANCESTER, ILI MONAKO?
PARTIZAN SAMPION
PARTIZAN FOREVER
SMRDLJIV JE SEVER
PxFxCx
GROBAR DO GROBA
CRNO-BELI
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN
PARTIZAN

Pao nam je PSV, A da nam je pao neko drugi mozda bi smo ispali, mozda ispadnemo i ovako ali jeno je sigurno mi se necemo brukati i davati sami sebi GOL kao sto je to cinio Partizan.Necemo masiti prazan gol, niti sanse sa 2 m. A onda sta nam BOG da ! Ali i ako ispadnemo uvek je tu partizan da primi jedno 3 kom.

A sad malo osmeha na vasa lica:

Pita sin oca:Tata kad je parizan poslednji put pobedio zvezdu.

A otac ce:Ne secam se sine idi pitaj dedu!
 
Milos Novakovic:
Ja ne mogu da verujem da se prepucavate zbog gluposti! Pa zbog takvih ljudi nam je fudbal tu gde jeste - nigde! Meni je drago sto je Partizan bio u LS iako navijam za zvezdu, to je dobro za nas fudbal jer ce, ako i Zvezda sada udje u LS iduce sezone postojati mogucnost da imamo dva predstavnika u kvalifikacijama. Samo pogledajte sve druge navijace u normalnim zemljama: kad navijaju za klub - OK, ali reprezentacija i nacionalni interesi su ipak daleko na prvom mestu. OSVESTITE SE MALO!!!!
I sam sam brate takav! Ali vidis da ovi grobari gnjave! Iznerviraju me pa moram da odgovorim.Inace i ako sam Zvezdas raduje me svaki uspeh partizana i bilo kog drugog našeg kluba na međunarodnoj sceni
 
Guliverr:
Pao nam je PSV, A da nam je pao neko drugi mozda bi smo ispali, mozda ispadnemo i ovako ali jeno je sigurno mi se necemo brukati i davati sami sebi GOL kao sto je to cinio Partizan.Necemo masiti prazan gol, niti sanse sa 2 m. A onda sta nam BOG da ! Ali i ako ispadnemo uvek je tu partizan da primi jedno 3 kom.

A sad malo osmeha na vasa lica:

Pita sin oca:Tata kad je parizan poslednji put pobedio zvezdu.

A otac ce:Ne secam se sine idi pitaj dedu!

Pa ti si moj covek! Vidis buducnost? Znas da necemo dati golove sami sebi, da cemo proci YB... Alo ljudi osvestite se! Jel ste tako pricali dok smo gubili 2:0?
Lopta je okrugla, utakmica traje 90 minuta - to je cinjenica, sve ostalo su samo teorije.

Pozdrav,
Tasić
 

Back
Top