pomozite ne upucenom :)

  • Začetnik teme intrigantno0
  • Datum pokretanja
I

intrigantno0

Gost
zanima me ovako proba sam sa 2 antivirusa kaspersky i nod 32 i oba nalaze neke zakljucane fajlove koje nemogu da procitaju sad me zanima da li je to normalno? i zanima me najbolji firewall koji je tacnije dali je to zonealarm?
 
ne u fazonu kaze mi zakljucano je i preskoci ga(kao trazi lozinku a niko nema nikakve lozinke jer mogu ja to da izbrisem i kako) to je prvo,e a kaspersky mi totalno crko vec 3 dana nemogu ni na zvnicni sajt da im udjem(a samo njima i ja mislim nortonu) a ostalo sve radi ok samo mi net po malo zateze
 
Znaci li to da imas dva antivirusna programa u kompjuteru? Gde su zakljucani folderi - ako su u System Volume Information antivirusni program ih ne moze skenirati jer ih je Windows zakljucao. Iskljuci System Restore.
Mozda NOD32 nalazi zakljucane foldere Kasperskog i obratno.
 
Predpostaljam, da kada si probao NOD i KAS, da si radio jedan po jedan, tj da nisi imao oba instalirana i isto vreme.
Pa, normalno je da ti nalazi zakljucane raznorazne fileove ( naravno, ne mnogo njih) ali generalno, nema razloga za brigu..:)
Firewallava ima generalno dosta. Ima ih 6,7,8 koji se izdvajaju iz generalne konkurencije po raznoraznim kvalitetima.Kao sto rekoh, nema ih mnogo, pa ako te ne mrzi, sam ih testiraj jednog po jednog.
A ako te mrzi, koristi bilo koji, naravno od onih koji se izdvajaju :lol: :lol: :lol: :lol:
 
I ja sam koristio Kaspersky, pa kasnije presao na NOD32 tako da znam o cemu pricas. Moj odgovor na sve to: Jednostavno ignorisi to, i nemoj da razmisljas o tome. Da je dovoljno bitno, ovi antivirusi (po meni 2 najbolja) bi to resili.

Inace, najbolji firewall po meni je Sygate, pa Zone Alarm. A Norton i Kaspersky se meni licno ne svidjaju, nekako su mi... sta znam.
 

Back
Top