Super bond...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju i to tako svaki dan malo-malo neki drugi, a sve go krš do krša? :(

Ja imam taj problem, al' šta ću kad em što volim samo one s parama, em što bih ipak volela da nije baš za naslovnu stranu zone sumraka.

Ako neko ima savet neki, kako da se odbranim, neka napiše ovde, ili neka zauvek ćuti..... missim, bar na tu temu. Znam da je ućutkati forumaša teže nego položiti matematiku na višoj poslovnoj.
 
Ne brate stvarno, na šta bi ličilo da ja sad krenem da spamujem tvoje teme? :confused:

****** jednom vam se požalim, otvorim dušu, i vi meni tako :roll:

Ja od forumaša još pošten savet nisam dobila.

A dala sam ih brdo.
 
Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju i to tako svaki dan malo-malo neki drugi, a sve go krš do krša? :(

Ja imam taj problem, al' šta ću kad em što volim samo one s parama, em što bih ipak volela da nije baš za naslovnu stranu zone sumraka.

Ako neko ima savet neki, kako da se odbranim, neka napiše ovde, ili neka zauvek ćuti..... missim, bar na tu temu. Znam da je ućutkati forumaša teže nego položiti matematiku na višoj poslovnoj.

:rotf::rotf::rotf:
 
Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju i to tako svaki dan malo-malo neki drugi, a sve go krš do krša? :(

Ja imam taj problem, al' šta ću kad em što volim samo one s parama, em što bih ipak volela da nije baš za naslovnu stranu zone sumraka.

Ako neko ima savet neki, kako da se odbranim, neka napiše ovde, ili neka zauvek ćuti..... missim, bar na tu temu. Znam da je ućutkati forumaša teže nego položiti matematiku na višoj poslovnoj.

Ne znam, nemoj se kupati mesec dana ni prati zube pa im se mozda smucis..ali mozda
A ako su ti tipovi virutelni onda se potrudi da tvoji postovi ne budu toliko prokleto cool
 

Slične teme


Back
Top