Super bond...

Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju
...jeste, sram ih bilo, čak mi i u san dolaze bez gatja...
6a8ab48a96ce68520f50680f180104b0.gif
 
Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju i to tako svaki dan malo-malo neki drugi, a sve go krš do krša? :(

Ja imam taj problem, al' šta ću kad em što volim samo one s parama, em što bih ipak volela da nije baš za naslovnu stranu zone sumraka.

Ako neko ima savet neki, kako da se odbranim, neka napiše ovde, ili neka zauvek ćuti..... missim, bar na tu temu. Znam da je ućutkati forumaša teže nego položiti matematiku na višoj poslovnoj.

Pa znas kako, mozes ti da izgledas kao ne znam ja kakva bomba, ali verovatno dajes povoda, ne verovatno vec sigurno...
 
Joooooj pa sigurno zračim neverovatnom seksualnošću i vidi se da vapijem za snažnom muškom podrškom, pa se svaki lako upeca ali meni je sad zagonetno skroz... što uvek krševi, missim, što ne neki frajeri i što oni s parama malo, za promenu, ne padnu prvi :(
 
Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju i to tako svaki dan malo-malo neki drugi, a sve go krš do krša? :(

Ja imam taj problem, al' šta ću kad em što volim samo one s parama, em što bih ipak volela da nije baš za naslovnu stranu zone sumraka.

Ako neko ima savet neki, kako da se odbranim, neka napiše ovde, ili neka zauvek ćuti..... missim, bar na tu temu. Znam da je ućutkati forumaša teže nego položiti matematiku na višoj poslovnoj.
Па да знаш да јесте. И ја сам отворила тему на женама.
И свашта се тамо писало, али ја до одговора не дођох. :(
 
Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju i to tako svaki dan malo-malo neki drugi, a sve go krš do krša? :(

Ja imam taj problem, al' šta ću kad em što volim samo one s parama, em što bih ipak volela da nije baš za naslovnu stranu zone sumraka.

Ako neko ima savet neki, kako da se odbranim, neka napiše ovde, ili neka zauvek ćuti..... missim, bar na tu temu. Znam da je ućutkati forumaša teže nego položiti matematiku na višoj poslovnoj.

Imash visoke kriterijume ako ti je svaki krsh ko iz zone sumraka
Jer vecina ljudi oba pola je samo prosechno ruzna
extreme obe krajnosti je jako teshko naci
e sad mogao bi ja da budem zloban i kazem sve neki gabori me okruzuju a ja ocu ribu da padnesh na dupe...ne ide to tako
treba krenuti od sebe i objektivno se proceniti a da se ne precenish pa preme tome vagati
znam da nisi gabor,simpa si mali jezi dzangrizavi al nisi ni ultramegagiga ribetina pa ti dzaba sad da ganjash cigu kristijana:rumenko:
 
pogled ih saseče kao mač, oduzmu im se noge i padaju ko snoplje. :lol:
ali to samo bejbi fejs, na ove mačo sirovine moj pogled nema dejstvo...oni vole trep-trep :D
 
Poslednja izmena:
Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju i to tako svaki dan malo-malo neki drugi, a sve go krš do krša? :(

Ja imam taj problem, al' šta ću kad em što volim samo one s parama, em što bih ipak volela da nije baš za naslovnu stranu zone sumraka.

Ako neko ima savet neki, kako da se odbranim, neka napiše ovde, ili neka zauvek ćuti..... missim, bar na tu temu. Znam da je ućutkati forumaša teže nego položiti matematiku na višoj poslovnoj.

zavisi sta je za tebe krs a sta nije.
za mene niko nije krs. moze samo da mi se ne svidja ili svidja:lol:;)
 
Imash visoke kriterijume ako ti je svaki krsh ko iz zone sumraka
Jer vecina ljudi oba pola je samo prosechno ruzna
extreme obe krajnosti je jako teshko naci
e sad mogao bi ja da budem zloban i kazem sve neki gabori me okruzuju a ja ocu ribu da padnesh na dupe...ne ide to tako
treba krenuti od sebe i objektivno se proceniti a da se ne precenish pa preme tome vagati
znam da nisi gabor,simpa si mali jezi dzangrizavi al nisi ni ultramegagiga ribetina pa ti dzaba sad da ganjash cigu kristijana:rumenko:
Hvala ti dereru na ovim dobronamernim uputima. Trudiću se da iz njih izvučem najbolje i eventualno primenim sutra ako se ispostavi da si zaista u pravu. Mada ne znam tačno u čemu, a i nisi mi baš pomogao, ali cenim nameru :heart:
 
Joooooj pa sigurno zračim neverovatnom seksualnošću i vidi se da vapijem za snažnom muškom podrškom, pa se svaki lako upeca ali meni je sad zagonetno skroz... što uvek krševi, missim, što ne neki frajeri i što oni s parama malo, za promenu, ne padnu prvi :(

Е па сада не знам што... Али и кршеви су људи, и њима си симпатична... Бедак што они теби нису... :( Ј б г не може свако да буде екстра фрајер... :confused: А веруј ми врло је могуће да је неки од тих кршева и пуно бољи чувек од неког фрајера, и да би га више волела од свих, само да знаш какав је изнутра, и пређеш преко спољашности!
 
Da li vam se nekada desilo da vas muškarci stalno spopadaju i to tako svaki dan malo-malo neki drugi, a sve go krš do krša? :(

Ja imam taj problem, al' šta ću kad em što volim samo one s parama, em što bih ipak volela da nije baš za naslovnu stranu zone sumraka.

Ako neko ima savet neki, kako da se odbranim, neka napiše ovde, ili neka zauvek ćuti..... missim, bar na tu temu. Znam da je ućutkati forumaša teže nego položiti matematiku na višoj poslovnoj.

Pa muskarci su svesni svojih kvaliteta, pa ako su krshevi, obicno jure krsheve...

:)
 
E ovo je tacno, nikad tip nece prici ribi za koju kapira da je van njegove lige. z:)

Хм, можда, али ако риба за коју капира да је изнад његове лиге приђе њему... :D Уосталом не своди се све на физички изглед. Ја на пример и нисам нешто леп и згодан и бла бла, али бих итекако пришао баш лепој девојци ако ми се свиди и као особа, покушао нешто на шарм, жваку или било шта... Усталом што не бих пришао, немам шта да игзубим и онако... Најгоре што може да се деси је да као Лекса помисли: " О, Боже, зашто мене стално стартују неки кршеви!? " :hahaha:
 
Hvala ti dereru na ovim dobronamernim uputima. Trudiću se da iz njih izvučem najbolje i eventualno primenim sutra ako se ispostavi da si zaista u pravu. Mada ne znam tačno u čemu, a i nisi mi baš pomogao, ali cenim nameru :heart:

jesam ti pomogao samo josh uvek nisi spremna da chujesh ono shto si vec odavno trebala da znnash
 

Slične teme


Back
Top