Kao problem,tako sam cuo...
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kao problem,tako sam cuo...

Primećen član Marjan! (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Kao problem,tako sam cuo...

Ljudi sta mislite pricao sam sa puno likova koji imaju problem sledece vrste,mislim po mom misljenju to je resivo al oni kazu nije to to.

kad imas curu i sa njom naucis na neke ustaljene fetish-e,perverzije i sve ostalo,da kao tesko ti posle sledecu curu da prilagodis na taj nacin sexualnog uzivanja?
    Da se pokocis,da ne mozes da se nalozis dovoljno,sta ja znam jer ona ne zna sta tebe pali ,kako da se postavi prema tebi i slicno,...a da ti istovremeno bedak to da radis sa nekim sa kim se ne znas dovoljno,po mom misljenju treba da se isforsira to odmah na pocetku sa novom curom,pa kud puklo da puklo nek misli da si manijak?
    a? sta mislite ))))

Primećen član blesawi (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Kao problem,tako sam cuo...

Citat Original postavio Marjan! Pogledaj poruku
    Ljudi sta mislite pricao sam sa puno likova koji imaju problem sledece vrste,mislim po mom misljenju to je resivo al oni kazu nije to to.

kad imas curu i sa njom naucis na neke ustaljene fetish-e,perverzije i sve ostalo,da kao tesko ti posle sledecu curu da prilagodis na taj nacin sexualnog uzivanja?
    Da se pokocis,da ne mozes da se nalozis dovoljno,sta ja znam jer ona ne zna sta tebe pali ,kako da se postavi prema tebi i slicno,...a da ti istovremeno bedak to da radis sa nekim sa kim se ne znas dovoljno,po mom misljenju treba da se isforsira to odmah na pocetku sa novom curom,pa kud puklo da puklo nek misli da si manijak?
    a? sta mislite ))))
    Donekle je tacno, ali ne i neresivo. Samo se opustis i to je to. Ako ne mozes, drmni 5-6 vinjaka i da vidis kako lde extra. Zaboravis na tu sto si se navikao i samo kreses, kreses, kreses, Bog da te vidi. Najbolje dve stvari su, alkohol pre, cigareta posle...

Primećen član Marjan! (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

ma opusten sam ja,al zamisli krenes da radis nesto sto te lozi,i cura se iscima jer ne zna da se u toj situaciji snadje ili sta ti ja znam,izbedarite oboje ....stvarno jezivo.
    Al ipak bi krenuo,pa sta bog da

Primećen član blesawi (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Veruj mi znam, vec mesec dana nisam sa devojkom sa kojom sam bio godinu i pola meseca... VINJAK je mama

Starosedelac georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5763

Slazem se za drugi deo da trebas sve odmah probati i nije tesko samo moras manje misliti na sebe..moras poznavati i pokazati interesovanje za njene zelje..da osetis u trenutku i provalis po njoj da li joj prija..da li je pasivna i da li te procenjuje ili je opustena..ima toga ihahaj nemas tolko para ovo ti je bilo gratis
    gis maj es,trust my instincts in these matters,iš pudlice,attention whores,sujetne ženturače,pusacice&co,nek udje sledeci pacijent,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Ističe se realsmoky (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Marjan! Pogledaj poruku

a? sta mislite ))))
    lol dok je zena sexy palim se
    [qu0te smoky]aljosa znas sta je svetozarevo[qu0te]
    [qu0te aljosa] pa to ti je neko selo[quote]

Buduća legenda
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    121

Ajme.. pa u svakoj bi trebao bit drugaciji izazov, halo?

Legenda
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Slazem se za drugi deo da trebas sve odmah probati i nije tesko samo moras manje misliti na sebe..moras poznavati i pokazati interesovanje za njene zelje..da osetis u trenutku i provalis po njoj da li joj prija..da li je pasivna i da li te procenjuje ili je opustena..ima toga ihahaj nemas tolko para ovo ti je bilo gratis
    brao, đole...odličan 5 odgovor ( :

Aktivan član
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

isto i ja sam pokusala s drugim al ne ide nikako,nije on to ,jednostavno bljutavo,odvratno

Slične teme

1. Tako lijepa, a tako blizu....
    Autor 111111 u forumu Politika
    Odgovora: 670
    Poslednja poruka: 28.04.2010., 23:45
  2. Odgovora: 824
    Poslednja poruka: 04.08.2009., 22:03
  3. Tako lepa, a tako blizu....
    Autor 111111 u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 22.06.2009., 01:55
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.11.2007., 22:25
  5. problem sa drajverom(bar ja tako mislim)
    Autor Fency_Killer u forumu Hardver
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 29.08.2007., 17:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •