problem koji me je drzao budnom citavu noc :(

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
dragi moji drugari...
imam jedan ozbiljan LjiS problem, i najbolje bi bilo, smatram, da ga resim uz vasu pomoc, jer sam ja citavu noc lupala svoju malu glavu i nisam dosla do adekvatnog resenja
evo o cemu se radi
uskoro, takoreci ovih dana bih trebala da se sretnem sa jednim forumasem
razlog nije bitan, ali je licne i vesele prirode
e, sad, taj forumas je pristao da se sretne sa mnom, nakon dugog ubedjivanja, ali pod uslovom da ja sa njim tom prilikom NE FLERTUJEM
i, ja sad ne znam sta da radim :confused:
jer, flertovanje je deo moje prirode, neraskidiv od ostatka moje licnosti
obaska sto me ta osoba, taj doticni forumas, neverovatno pobudjuje na flert
kad ga vidim, prosto se ne mogu uzdrzati da svoje malene grudi ne isturim prema njemu, da budem duhovita i vickasta i da mu povremeno znacajno namigujem
a, sa druge strane, razumem i njegovu potrebu da pored mene ostane hladne glave i da nas odnos odrzi na cisto prijateljskom nivou
i, sta ja sad da radim...da pristanem, da ga obmanem i da kad se vidimo udarim u flert, da odmah odustanem od tog vidjenja (koje, moram da napomenem, oboje zelimo, i imamo razlog za to), ili da odem i da budem nesto sto ja nisam?
ajde, raspalite
 
dragi moji drugari...
imam jedan ozbiljan LjiS problem, i najbolje bi bilo, smatram, da ga resim uz vasu pomoc, jer sam ja citavu noc lupala svoju malu glavu i nisam dosla do adekvatnog resenja
evo o cemu se radi
uskoro, takoreci ovih dana bih trebala da se sretnem sa jednim forumasem
razlog nije bitan, ali je licne i vesele prirode
e, sad, taj forumas je pristao da se sretne sa mnom, nakon dugog ubedjivanja, ali pod uslovom da ja sa njim tom prilikom NE FLERTUJEM
i, ja sad ne znam sta da radim :confused:
jer, flertovanje je deo moje prirode, neraskidiv od ostatka moje licnosti
obaska sto me ta osoba, taj doticni forumas, neverovatno pobudjuje na flert
kad ga vidim, prosto se ne mogu uzdrzati da svoje malene grudi ne isturim prema njemu, da budem duhovita i vickasta i da mu povremeno znacajno namigujem
a, sa druge strane, razumem i njegovu potrebu da pored mene ostane hladne glave i da nas odnos odrzi na cisto prijateljskom nivou
i, sta ja sad da radim...da pristanem, da ga obmanem i da kad se vidimo udarim u flert, da odmah odustanem od tog vidjenja (koje, moram da napomenem, oboje zelimo, i imamo razlog za to), ili da odem i da budem nesto sto ja nisam?
ajde, raspalite


Ti se zelis istorbati, a da nemas posle nemas osecaj krivice.
 
dragi moji drugari...
imam jedan ozbiljan LjiS problem, i najbolje bi bilo, smatram, da ga resim uz vasu pomoc, jer sam ja citavu noc lupala svoju malu glavu i nisam dosla do adekvatnog resenja
evo o cemu se radi
uskoro, takoreci ovih dana bih trebala da se sretnem sa jednim forumasem
razlog nije bitan, ali je licne i vesele prirode
e, sad, taj forumas je pristao da se sretne sa mnom, nakon dugog ubedjivanja, ali pod uslovom da ja sa njim tom prilikom NE FLERTUJEM
i, ja sad ne znam sta da radim :confused:
jer, flertovanje je deo moje prirode, neraskidiv od ostatka moje licnosti
obaska sto me ta osoba, taj doticni forumas, neverovatno pobudjuje na flert
kad ga vidim, prosto se ne mogu uzdrzati da svoje malene grudi ne isturim prema njemu, da budem duhovita i vickasta i da mu povremeno znacajno namigujem
a, sa druge strane, razumem i njegovu potrebu da pored mene ostane hladne glave i da nas odnos odrzi na cisto prijateljskom nivou
i, sta ja sad da radim...da pristanem, da ga obmanem i da kad se vidimo udarim u flert, da odmah odustanem od tog vidjenja (koje, moram da napomenem, oboje zelimo, i imamo razlog za to), ili da odem i da budem nesto sto ja nisam?
ajde, raspalite

draga nasa drugarice.
problem je ozbiljan, i zasluzuje veoma ozbiljan pristup.:)
elem, draga moja, pogledaj istini u oci-flertovala, ne flertovala, nesrecnik je ugasio..on toganaravno jos uvek nije svestan.a kad se osesti, bice kasno.
ti, naravno, sve znas u napred..i shvatas da sve zavisi samo od toga dal ce tebi zaigrati leptiric..:mrgreen:
 
pa ono, ako je flertovanje deo tebe i ako si to ti po prirodi, onda ti ne flertuješ namerno, nego to jednostavno teče prirodnim tokom. glupo je onda da odsecaš taj deo sebe i u tom momentu budeš nešto što nisi.
ako je pristao da se vidi sa tobom, onda je to sa tobom onakvom kakva si, a ne sa onom što ne flertuje.
ja bih mu rekla da neću da flertujem, ako baš to želi da čuje. kada bih se našla sa njim ponašala bih se prirodno, pa bi u nekim momentima i prostrujao taj flert kroz priču, ali pošto ti to tako stručno radiš on ne bi bio siguran da li je to bilo to ili se istripovao, pa kada bi se to ponovo desilo on bi rekao : dobro mala, jel smo se dogovorili da ne radiš to? a ti bi rekla: šta se tripuješ bre magarče, daj nastavi sa pričom. treći put kada bi se to deslo, on bi se već navikao i skapirao da je to ipak deo tvoje ličnosti, i opet nastavio priču. i tako biste sedeli i sedeli i pričali o svemu i svačemu satima, ti bi bila malavelika flertuša i to bi ti prijalo, a on bi se opustio jer bi video da si to stvarno ti, i onda bi mu to bilo simpatično i prijalo bi mu.
 

Back
Top