Pizza Hut

zeljkotod

Početnik
Poruka
18
Bio neko skoro?
Zanimaju me cene, kvalitet... klinac me gnjavi da idemo tamo, a i na EKO pumpi sam dobio kupone za free pizzu pa ... stos je da moras da narucis srednju da bi dobio gratis.
Koja je dobra? Cenovnik pica ...

Fala
 
Fala, fala.... apsolutno su se poklopila vasa misljenja sa svim onim ljudima sa kojima sam pricao. Jedno mi samo nije jasno - kako onda oni opstaju kad ustako losi, mislim tamo mozes da odes jednom i da se zeznes...
 
Fala, fala.... apsolutno su se poklopila vasa misljenja sa svim onim ljudima sa kojima sam pricao. Jedno mi samo nije jasno - kako onda oni opstaju kad ustako losi, mislim tamo mozes da odes jednom i da se zeznes...

Po istom (ili sličnom) sistemu po kojem opstaje i Mc Donalds i onaj... uh ne znam ni kako se zove... Burger king ili tako nekako i Kentaki Čiken... i ne znam ko sve ne. Reklama čini čuda... u najširem smislu reči.
Mojoj prijateljici se TO svidja, stalno me vuce tamo. :sad2: :eek: Jos uzme onu najdeblju (kao pogaca). :bljak:
Plus sto izgleda kao birtija.
Pa dobro... ukusi su različiti - uvek bili i biće.
Neka ljudi jedu šta ko voli, ali meni samo smeta taj naziv "pizza" kad to sa pizzom veze s vezom nema.
 

Back
Top