Udate,a jos uvek mlade i HOCE

Ne mogu da se slozim s tobom.Mozda joj je dosadno stalno sa njim pa zato trazi nekog drugog.Ne mora odmah da znaci da im sex nije dobar.
Mozda je jednostavno avanturista.;)

Ok..i ona od avanture ocekuje maximum jel tako..a ja kad znam da je imala sex sa drugim recimo proslu noc..prvo stavljam kondom..ne ljubim je..ne pruzam oral..ne mazim je..odmah posle pod tush..polako doci cemo do 30%:lol:cini mi se da imam temu ko ostavlja dublje tragove muskarac ili zena..dakle posle sexa odem pod tush i kao da nije bilo nista..a svrsim u nju i ona ode kod muza..malo je shkakljiva tema;)
 
Ok..i ona od avanture ocekuje maximum jel tako..a ja kad znam da je imala sex sa drugim recimo proslu noc..prvo stavljam kondom..ne ljubim je..ne pruzam oral..ne mazim je..odmah posle pod tush..polako doci cemo do 30%:lol:cini mi se da imam temu ko ostavlja dublje tragove muskarac ili zena..dakle posle sexa odem pod tush i kao da nije bilo nista..a svrsim u nju i ona ode kod muza..malo je shkakljiva tema;)

Kako si ti surov:manikir:A,ona jadnica je trazila samo malo ljubavi ,neznosti i dodira:roll:Sigurno da ima raznih zena, ali ove koje ti opisujes su neke ocajnice kad pristaju na te,tvoje uslove:)
 
Dobro,ako ste se dogovorili,da osvezimo temu.
Nema odrzavanja u smislu dugih setnji,izlazaka i ostalo,jer mora brzo da napusti bojno polje:whistling:
Sve je dozvoljeno,jer sa tobom ima sanse da ispuni sve o cemu masta:think:
Kakave posledice mozes da imas,kad je ona ta koja odrzava bojno polje cistim i van vidokruga:manikir:

ajde da se i ja uozbiljim :)...

necu da moralisem, a mogla bih....ali, i opet ali, zasto ljudi za promenu ne upotrebljavaju i prakticno onu razumsku: to sto neces da tebi rade, nemoj ni ti drugima.....

p.s. izuzeci su oni kojima ne smeta svrljanje u braku sa obe strane.....
 

Back
Top