vole li zene analni sex?

Ja jos uvek isam probala "analno"...
Doduse, ni nemam neku zelju... Skroz sam zadovoljna kada prstic "tamo" zaluta... vise mi ni ne treba.
No... otom-potom...

Nego... htela sam nesto drugo reci.
Jedna moja prijateljica oboozavaaa anal.
Kaze da je orgazam mnogo intenzivniji i lepsi nego sto je to slucaj sa vaginalnim.
U pocetku je, kaze, mnogo bolelo... ali sada, kad se navikla, ne moze da promakne nijedan seks bez anala...

Eto...
 
Ma najbitnije je da partner zna da vas opusti i "pripremi" teren. Devojke koje su probale a bolelo ih je su sigurno imale posla sa muskarcem kome je jedino bilo bitno samo da ga ugura! To se ne radi tako! Savet za devojke koje to privlaci a boli ih: budite vi odozgo, imajte kontrolu i samo polako!!!
 
I ja sam se neckala... Ali u stvari nisam imala zelju da to radim sa tim deckom, jer cim mi je sledeci predlozio ja sam prisatala. Prvo je bolelo, ali onda smo nasli odgovarajucu pozu i sve je islo kao podmazano :wink:
Nisam mogla da verujem da to moze da bude tako dobro. Jos u nekim kombinacijama sa prsticem u maci... Fantasticno. Siguran orgazam.
 
i meni je to u početku bilo odbojno,pogotovo jer sam bila djevica i to mi je bilo prvo iskustvo vezano za sex.bolilo je prvi put ali drugi i treći je bilo ok.
a ta poza me je nekako uvijek privlačila,ne znam zašto.
 
Boli,ali samo prvi put,kao kada gubis nevinost,da mi se nesvidja ne bih to ni radila,frka je samo prvi put,kao i za vecinu stvari koje radimo prvi put.Jos lepsa stvar je to sto je i orgazam lepsi i duzi !! Slobodno probajte!
 

Back
Top