vole li zene analni sex?

Мислим да ми ништа не иазазива такву нелагодност као помисао на анални секс.
Не знам како мушкарце привлачи женин чмарни колутић... то је једносмерна улица. Има већ рупа предвиђена за то.
 
Joj ..sta reci...ja sam protiv...uvek bila i bicu...Totalno ne prirodno ...i negde sam procitala ...ti misici na anusu vremenom slabe i gube funkciju tako da stvarno postoji mogucnost nekontrolisanog vrsenja nuzde.:cry:
Posebno u poznijim godinama...mislim svako ima pravo da radi sta hoce ali...razmislite o "pampers" buducnosti.:eek:
Usput cula sam od nekih momaka iz Zagreba da Severina i nema bas tako cednu proslost i da je ucestvovala na raznim orgijama na kojima je upraznjavala analni sex.
Poenta price je da je zavrsila na urgentnom i da su joj sili anus..posto su je neki momci razbucali.:sad2:
I ne mogu da verujem da iko moze da uziva u tome.
Momci razmislite gde gurate vasu "pisu" mislim direktno u neciji izmet..(perverzno)
Usput cula sam i da je neka riba posle analnog koji se odvijao u nekim kolima dobila proliv i pocela nekontrolisano...
Toliko o uzivanju i zenstvenosti...:whistling:
:bye:

A bas deluje onako, cedno...:lol: A ko to prica...mislim sad to kao treba da bude istina?:rtfm:
 
Jedno istrazhivanje pokazalo je da analni sex utiche na brzinu rasta noktiju, primetjeno je da zhenama koje uprazhnajvaju analni sex 40% brzhe rastu nokti nego onima koje to nisu chinile.

Pitanje dana, dal se uprazhnjava neshto osim sexa?
 
Мислим да ми ништа не иазазива такву нелагодност као помисао на анални секс.
Не знам како мушкарце привлачи женин чмарни колутић... то је једносмерна улица. Има већ рупа предвиђена за то.

Zato sto su latentni homoseksualci..Ako pogledamo.. na 10 promena pola iz musko u zensko dodje jedan iz zensko u musko.To ipak nesto govori..:mrgreen:
 

Back
Top