vole li zene analni sex?

Uhhh, izvini :)
Pa ne znam ni ja prave podatke, ali sam cula da nije tako retko medju tinejdzerkama ovde u Srbiji...a mislim da ima i ovde na temi jedan odgovor devojke koja je nevina ali joj je prvi odnos bio analni.

Eee,kako me iznerviraju ovakve izjave...Pa sta mislite zasto je toj devojcici prvo sexsualno iskustvo bilo bas takvo?Sta...Ona je jednostavno imala zelju za analom,od kada joj se javila sexualna zelja???:shock:
Ne,ne...nego to je da ne bi "izgubila nevinost",zato sto se propagira taj himen,kao da je najbitniji deo tela,ako se tako moze nazvati,posto je to zapravo jedna mala,bedna opna,koja devojke stiti od infekcije i sl...
Pa mlade devojke se toliko plase da ga izgube,kao da ce tada zaista izgubiti svoju nevinost...Ali zasto?Slucaj sa devojkom koja je prvo imala analni sex,pokazuje da to nije zato sto je ona tako vaspitana,jer da jeste ne bi upraznjavala analni ako se slazete,nego zato sto nevinost moze da se proveri(od strane roditelja ili slicno)
Zamislite...Ta jadna devojcica iz straha da ne bude provaljena,upraznjava anal,jer to ne moze da se proveri i ona moze da porice do kraja zivota i da svoj cenjeni himen,"sacuva" za "the one"...
Da li je to normalno?Kada ce vise prestati sa tim zatucanim pravilima i podelama na "muskarcima-dozvoljeno,devojkama-zabranjeno)
Zene postaju sve vise isfrustrirane i nedohebane...
Kuda ide ovaj svet...
 
a ja se ponadala da ce tab da da strucno misljenje na temu :mrgreen:
:D
pa nema sta tu puno da se kaze.
Neko voli, neko ne voli.
Jedna stvar je cinjenica. Kad je uzbudjenje dovoljno veliko i dodje do nekog vrha ljudi rade stvari koje sad da ih pitas rekli bi, ne nikada, tako da je to sve stvar pojedinca, njegovih sklonosi, zelja i trenutnog stepena uzbudjenja ;)

uh ala ga isfilozofirah :D
 
missim... mozda sam ja konvencionalna, ali ne zelim da probam to uopste... i nikada mi nece biti jasno kako mogu to muskarci ustvari da rade, kad znaju gde ga stavljaju... fuuuj... asepsolom da ga oribaju posle ne bih mu se primakla vise.
 
Pa pazi... ionako je najverovatnije već gurnuo nekoj... koja možda ima i gori jelovnik od tebe..... možda mu se nekom prilikom i zalepila ljuspica od paprike ili paradajza iz bećarca koji je njegova lejdi požderala popodne..... još kad uzmeš u obzir kako od kuvanog/prženog luka.... da ne nastavljam.

Uglavnom, gledajte žene da se smuvate sa tipom koji je izbegavao vegeterijanke....... iz praktičnih razloga, ne kažem iz predrasuda :)
 
Pa pazi... ionako je najverovatnije već gurnuo nekoj... koja možda ima i gori jelovnik od tebe..... možda mu se nekom prilikom i zalepila ljuspica od paprike ili paradajza iz bećarca koji je njegova lejdi požderala popodne..... još kad uzmeš u obzir kako od kuvanog luka.... da ne nastavljam.

Uglavnom, gledajte žene da se smuvate sa tipom koji je izbegavao vegeterijanke....... iz praktičnih razloga, ne kažem iz predrasuda :)
e grozna si:D
 
Pa pazi... ionako je najverovatnije već gurnuo nekoj... koja možda ima i gori jelovnik od tebe..... možda mu se nekom prilikom i zalepila ljuspica od paprike ili paradajza iz bećarca koji je njegova lejdi požderala popodne..... još kad uzmeš u obzir kako od kuvanog/prženog luka.... da ne nastavljam.
Uglavnom, gledajte žene da se smuvate sa tipom koji je izbegavao vegeterijanke....... iz praktičnih razloga, ne kažem iz predrasuda :)

Vidi se da si neiskusna..ljuta papricica i mak..to je problem.
 
kako ste ogranicheni..
ima zena koje ne vole, ima zena koje vole u goozu i uzivaju u tome..
i ko kaze da kita bude prljava od gooze? nije tachno..este chuli za klistir? e bude chista k'o suza.
a i brez klistira zna da bude chista gooza.. ne moram da jedem nedelju dana ako hocu u goozu..
misim ne razumem vas..ko nece, ne mora, necu ja da idem redom i da vas ebem u doope..
 

Back
Top