vole li zene analni sex?

devojka_bgd:
Mene to grozno boli,naravno da muskarci nikad ne veruju,misle da se femkam,a to im ne mozes objasniti...
Ne znam kazu da moze da bude super,ali kod mene nikako...
A nije da me ne privlaci,sto je najgore...

Sve zavisi kako je partener razvijen, odnosno njegov "ljubavni mišić".Oni, za koje kažu da su normalni (16cm.) , ne prave probleme partnerkama, ali oni sa većim odnosno debljim... Ipak postoje pomade koje se koriste i za I. klasu. Ovo o čemu sam govorio nije moje iskustvo već citat iz izjave jedne naše sugrađanke koju je dala u nekom časopisu. Ja sam svoj komentar na ovu temu dao u jednoj sličnoj raspravi: "Svrsavanje u guzu"
 
A jel' znate vi koliko pedera zavrsi na usivanju posle nekog vremena? Budu skroz rastureni, razglave im se misici koji zadrzavaju stolicu i ne mogu vise da je kontrolisu, a cesto dobijaju i kancer... Pa sad, devojke, malo razmislite, cak i da uzivate u tome, posle par godina upraznjavanja analnog sexa mozda cete imati velike zdravstvene probleme, a vaseg momka ce boleti uvo, on se nauzivao i njemu sigurno nista nece biti...
 
A jel' znate vi koliko pedera zavrsi na usivanju posle nekog vremena? Budu skroz rastureni, razglave im se misici koji zadrzavaju stolicu i ne mogu vise da je kontrolisu, a cesto dobijaju i kancer... Pa sad, devojke, malo razmislite, cak i da uzivate u tome, posle par godina upraznjavanja analnog sexa mozda cete imati velike zdravstvene probleme, a vaseg momka ce boleti uvo, on se nauzivao i njemu sigurno nista nece biti...


...i sigurno je već odavno u zagrljaju svoga sadašnjeg "dečka"...:lol:
 

Back
Top