vole li zene analni sex?

Austrijanci su snimili seriju o Izabeli Trtenbah (u Krstarovu poznatijoj po svom devojackom prezimenu Etotako2.0, dugo živela u Beču, tamo pokupila evropske manire), izuzetnoj ženi koja je Bečlije zabavljala svojim neobičnim umećem. Obdarena apsolutnim sluhom, Izabela Etotako-Trtenbah je umela da na svom anusu, ispuštajući vazduh kroz specijalnu pištaljku, odsvira poznate melodije slavnih kompozitora. Pre nastupa ona bi kroz šupak usisala pun lavor kišnice s Alpa, da bi, pročistivši tako debelo crevo pred koncert, izbacila u lavor istu količinu vode, samo sumporovite.

Omiljene kompozicije svirala je na bis: Na lepom plavom Dunavu od Štrausa, početak Betovenove Pete i ariju Kavaradosija iz opere Toska. Bečka publika nagrađivala je ovacijama njene nastupe, a na priredbama u dobrotvorne svrhe invalidi su oduševljeno udarali štakama i drvenim protezama u taktu Radetskog marša.

Početak serije opisuje otkrivanje Izabelinog talenta, u ranom detinjstvu, kada je dupetom podražavala ćurlikanje raznih ptičica, naročito svraka, koje su, umesto da beže, sletale na strašilo i pućile perje slušajući tugovanku ptice kradljivice.

Zatim sledi nekoliko nastavaka o njenim devojačkim danima. Izabela je stidljiva i ne usuđuje se da ikome pokaže svoju obdarenost. Zaljubivši se u lokalnog pesnika Kojatkina, svira mu, na svoj način, pod prozorom serenadu: "Ne čikaj me Kojatkine, umem nezgodno da volim". Razbuktava se ljubav. Prvi nastup u staklenoj bašti hotela Grand LJiS, gde Izabela svira potpurije.

Da li će neko od dvanaestoro njene dece, koja sede uvek u prvom redu obučena u lederhozne, naslediti njen talenat? U ratu bodri sjajne vitezove, koji s njenom pesmom na usnama ginu na prvim linijama fronta. Počinje i sama da komponuje. Vrlo uspešno, inspirisana jodlovanjem.

Na kraju ove maratonske serije, zbog koje je cela Austrija u vreme njenog prikazivanja izgleda kao pod policijskim časom, Izabela Trtenbah u dubokoj starosti sluša kompilaciju koju je snimila za čuvenu produkcijsku kuću His Master's Voice, i senilno prducka u taktu.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::okok:
 
humorrettetdiewalewhalegk3.jpg




Nije problem da imaš analni seks sa ženom, Čizmice, problem nastaje posle.

Kad takva, analno perforirana i sva srećna, pođe sa tobom na bazen. I krene da zaroni :lol:
 
Joj ..sta reci...ja sam protiv...uvek bila i bicu...Totalno ne prirodno ...i negde sam procitala ...ti misici na anusu vremenom slabe i gube funkciju tako da stvarno postoji mogucnost nekontrolisanog vrsenja nuzde.:cry:
Posebno u poznijim godinama...mislim svako ima pravo da radi sta hoce ali...razmislite o "pampers" buducnosti.:eek:
Usput cula sam od nekih momaka iz Zagreba da Severina i nema bas tako cednu proslost i da je ucestvovala na raznim orgijama na kojima je upraznjavala analni sex.
Poenta price je da je zavrsila na urgentnom i da su joj sili anus..posto su je neki momci razbucali.:sad2:
I ne mogu da verujem da iko moze da uziva u tome.
Momci razmislite gde gurate vasu "pisu" mislim direktno u neciji izmet..(perverzno)
Usput cula sam i da je neka riba posle analnog koji se odvijao u nekim kolima dobila proliv i pocela nekontrolisano...
Toliko o uzivanju i zenstvenosti...:whistling:
:bye:
 
Joj ..sta reci...ja sam protiv...uvek bila i bicu...Totalno ne prirodno ...i negde sam procitala ...ti misici na anusu vremenom slabe i gube funkciju tako da stvarno postoji mogucnost nekontrolisanog vrsenja nuzde.:cry:
Posebno u poznijim godinama...mislim svako ima pravo da radi sta hoce ali...razmislite o "pampers" buducnosti.:eek:
Usput cula sam od nekih momaka iz Zagreba da Severina i nema bas tako cednu proslost i da je ucestvovala na raznim orgijama na kojima je upraznjavala analni sex.
Poenta price je da je zavrsila na urgentnom i da su joj sili anus..posto su je neki momci razbucali.:sad2:
I ne mogu da verujem da iko moze da uziva u tome.
Momci razmislite gde gurate vasu "pisu" mislim direktno u neciji izmet..(perverzno)
Usput cula sam i da je neka riba posle analnog koji se odvijao u nekim kolima dobila proliv i pocela nekontrolisano...
Toliko o uzivanju i zenstvenosti...:whistling:
:bye:

Ti bas znas sta nije prirodno. Pokusavam da ti ne iskomentarisem neke stupidarije al ne ide.
By the way, imaju li ti momci snimak tih Severinih bahanalija. Nije za mene majke mi... :lol:
E da jos nesto, pisa u kaku nije perverzno, vec kakano. Vidim da te niko nije uputio, perverzno nije lose vec pozeljno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top