Ratni zlocin na maternjem jeziku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odavno nisam procitao nesto ovako glupo .


evo nesto pametno za tebe


ne_damo_ratka.gif


i jedan komentar

Slobodan јануар 26th, 2009 19:38 :

Djenerale.. Vi ste se borili za nas i nasu drzavu.. doslo je vreme da se mi borimo za Vas !

Dajem zivot .. al Djenerala nedam !
 
http://www.e-novine.com/intervju/intervju-kultura/30815-Ratni-zloin-maternjem-jeziku.html

Zanima me sta mislite....intervju obuhvata vise tema vezanih za nase drustvo, ali pre svega ratne zlocine- malo je duzi ,pa sam postavio samo link- Ko procita neka prokomentarise....

nema sta da se misli o jos jednoj drugosrbijanskoj nesrecnoj "spisateljici" koja je progutala vec milion puta preslusanu plocu i koja, izmedju ostalog, kaze da su srpski neprijatelji (sami ljudi odavno izabrali da to budu) "iskonstruisani".

pogledas film sa linka
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=11691 (ako imas hrabrosti)
i odmah ukapiras svu beskonacnost besmisla njenog skrabanja.
 
Nista lepo i korisno cim je od tebe.......

Ajde lepo reci da te mrzelo da citas.....
Ima puno vise od tri reda i par smajlija.....


Bice da je Adem u pravu...
Dakle zastita ratnih zlocinaca i njihovog "lika i dela"...Dobro i to je nesto.
Lakmus papir.....
Bolje je politiku ukinuti sa Karstarice jer ocigledno nikakve rasprave nema, a argumenata jos manje.....

"Došla sam iz Milana autobusom, iza mene su sedeli troje mladih ljudi, dečko iz Niša od 19 godina, jedna devojka iz Niša od 22, i devojka iz Aranđelovca koja je imala 24 godine. Taj dečko ide na svadbu, kupio je Armani cipele i odelo, i kreće da priča kako je Svetlana Ražnatović kraljica, nema veze što je udata za Arkana, kako priča sa političarima... Devojka u sredini, koja ima 22 godine, kaže mu ’Pa dobro kako možeš o Ceci da pričaš, to je za džibere, ja više slušam hrvatsku muziku, Magazin naprimer', na šta ova treća iz Aranđelovca, krene blagim tonom o svim srpskim ubistvima, svim masovnim grobnicama. Ispade da ona zna više nego ja. Pomislim ona je rođena kad je sve to krenulo, nije iz Beograda. Gde je ona to čula, to ne možeš da čitaš po štampi, morao je neko da te uči svaki dan. Onda sam pomislila da je to presek Srbije danas. Ono što je bilo zanimljivo, njih troje se nisu svađali. U mojoj generaciji, mi bi oči povadili na tu temu. To nije bila njihova tačka bola i identiteta. Njihova tačka bola je što žive u inostranstvu gde su građani drugog reda, što su emotivno vezani za Srbiju, jedva čekaju da se vrate, a znaju da im je u Italiji bolje. Na kraju su zaključili „jebena Srbija, jebena Italija”. Oni su druga generacija koja je žrtva ove politike, nastavljene sa Tadićem. U jednom trenutku sam se okrenula da pogledam tu devojčicu koja tako pametno priča, međutim ona se postidela, uplašila. Shvatila je da sam je čula ali nije znala kako ću reagovati. Takav stav izaziva strah. Recimo taj momak sa Armani odelom, on se svog stava ne stidi, to je poželjan stav u Srbiji, ali ta devojka se plaši jer njene reči nisu dobrodošle. Nije to lako izreći, mada priznajem da je još teže ćutati."

Odavno nisam procitao nesto ovako glupo .

Pa ako ti je i ovo glupo....svaka cast- A sta je pametno???
Daj neku temu pa da uzivam....
 
Ajde lepo reci da te mrzelo da citas.....
Ima puno vise od tri reda i par smajlija.....


Bice da je Adem u pravu...
Dakle zastita ratnih zlocinaca i njihovog "lika i dela"...Dobro i to je nesto.
Lakmus papir.....
Bolje je politiku ukinuti sa Karstarice jer ocigledno nikakve rasprave nema, a argumenata jos manje.....

Lepo sam ti rekao.

A ovo je sasvim dovoljno :bye:

Za tebe lichno OVK je oslobodilaca i pravedna vojska,ti si za mene samo skupina mesa.........ubudjalog.
 
Lepo sam ti rekao.

A ovo je sasvim dovoljno :bye:

Za tebe lichno OVK je oslobodilaca i pravedna vojska,ti si za mene samo skupina mesa.........ubudjalog.

Koja bre OVK ???
Jesi li ti pismen...????
Koja je tema???
O cemu ti postujes???

Bas ti hvala...
Ako nemas sta da kazes-mozes i da cutis , a ako bas moras -pritiskaj tastaturu nasumice....mozda i ispadne nesto pametnije....
 
Ajde lepo reci da te mrzelo da citas.....
Ima puno vise od tri reda i par smajlija.....


Bice da je Adem u pravu...
Dakle zastita ratnih zlocinaca i njihovog "lika i dela"...Dobro i to je nesto.
Lakmus papir.....
Bolje je politiku ukinuti sa Karstarice jer ocigledno nikakve rasprave nema, a argumenata jos manje.....

"delom, on se svog stava ne stidi, to je poželjan stav u Srbiji, ali ta devojka se plaši jer njene reči nisu dobrodošle. Nije to lako izreći, mada priznajem da je još teže ćutati."



Pa ako ti je i ovo glupo....svaka cast- A sta je pametno???
Daj neku temu pa da uzivam....

ididadivegivugi, o kakvoj argumentovanoj raspravi ti pricas? vec sam ti rekao da nas vise bas zabole patka za tvoj (i svih slicnih tebi) osecaj sramote zbog pripadanja "shabanima", zlocincima, retrogradnima, ovakvima i onakvima.

jasmina tesanovic, cvrc......floskule, floskule, floskule.....decko u armaniju koji prica o ceci, "vi imate svoju cecu, mi imamo svoju cecu, vasa je sisata pevaljka, nasa je uvela lezbejka" blablatruc slicne idiotarije doveka.........
 
Ajde lepo reci da te mrzelo da citas.....
Ima puno vise od tri reda i par smajlija.....


Bice da je Adem u pravu...
Dakle zastita ratnih zlocinaca i njihovog "lika i dela"...Dobro i to je nesto.
Lakmus papir.....
Bolje je politiku ukinuti sa Karstarice jer ocigledno nikakve rasprave nema, a argumenata jos manje.....

"Došla sam iz Milana autobusom, iza mene su sedeli troje mladih ljudi, dečko iz Niša od 19 godina, jedna devojka iz Niša od 22, i devojka iz Aranđelovca koja je imala 24 godine. Taj dečko ide na svadbu, kupio je Armani cipele i odelo, i kreće da priča kako je Svetlana Ražnatović kraljica, nema veze što je udata za Arkana, kako priča sa političarima... Devojka u sredini, koja ima 22 godine, kaže mu ’Pa dobro kako možeš o Ceci da pričaš, to je za džibere, ja više slušam hrvatsku muziku, Magazin naprimer', na šta ova treća iz Aranđelovca, krene blagim tonom o svim srpskim ubistvima, svim masovnim grobnicama. Ispade da ona zna više nego ja. Pomislim ona je rođena kad je sve to krenulo, nije iz Beograda. Gde je ona to čula, to ne možeš da čitaš po štampi, morao je neko da te uči svaki dan. Onda sam pomislila da je to presek Srbije danas. Ono što je bilo zanimljivo, njih troje se nisu svađali. U mojoj generaciji, mi bi oči povadili na tu temu. To nije bila njihova tačka bola i identiteta. Njihova tačka bola je što žive u inostranstvu gde su građani drugog reda, što su emotivno vezani za Srbiju, jedva čekaju da se vrate, a znaju da im je u Italiji bolje. Na kraju su zaključili „jebena Srbija, jebena Italija”. Oni su druga generacija koja je žrtva ove politike, nastavljene sa Tadićem. U jednom trenutku sam se okrenula da pogledam tu devojčicu koja tako pametno priča, međutim ona se postidela, uplašila. Shvatila je da sam je čula ali nije znala kako ću reagovati. Takav stav izaziva strah. Recimo taj momak sa Armani odelom, on se svog stava ne stidi, to je poželjan stav u Srbiji, ali ta devojka se plaši jer njene reči nisu dobrodošle. Nije to lako izreći, mada priznajem da je još teže ćutati."



Pa ako ti je i ovo glupo....svaka cast- A sta je pametno???
Daj neku temu pa da uzivam....

Pas cim se sa Ademom slazes , to bi bilo to .
Daklem glupo je sve , a sama postavka , na celu teme je vise nego imbecilna .
 
sta je...mnogo vam je dugacak tekst...ko ce da cita sva ta slova....... pada vam koncentracija posle treceg reda.........
pljuvanje je lakse ne treba pismenost........

pa upravo suprotno
da bi se odushevljavao perinim pljuvachinama chovek mora da bude posebno ometen u razvoju
mongoloid koji utripuje da je njegov ogranicheni intelektualni kapacitet u ustvari velika pamet
 
Pas cim se sa Ademom slazes , to bi bilo to .
Daklem glupo je sve , a sama postavka , na celu teme je vise nego imbecilna .

Šta je u temi i postavci teme ibecilno? Pretpostavljam to što postavljač nije u uvodnom postu veličao Škorpione i njihovu "pravednu borbu"? Ili to što nije postavio intervju sa nekim od pripadnika Škorpiona (mada ne znam da li u Srbiji postoji lektor koji bi njihov način izražavanja uspeo da uobliči i približi prosečno obrazovanom čitaocu, s obzirom na njihov stepen inteligencije i nivo obrazovanja, a samim tim i rečnik i sigurna sam da bi svaka treća reč bila "biiip" ili pretnja smrću).

Dakle, šta je imbecilno? Da li je tebi i ostalima, koji tako zdušno brane Škorpione, to jedini argument: tema je glupa?

Da li biste bili spremni da uradite isto ono što su uradili Škorpioni, ili ste samo cyber ratnici? Da li smatrate da ne bi trebalo da odgovaraju za zločine? Da li su za vas heroji ili ljudi koji moraju odgovarati za ratni zločin? Mnogo pitanja, a odgovor jedan: tema je glupa.

I još gluplji odgovor, ali toliko glup da ne postoji skala koja može da izmeri glupost takvog odgovora u vidu pitanja: "Da li znate za zločine počinjene nad Srbima"?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top