Lipe moje ..

E'len

Poznat
Poruka
9.248
.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !
 
nisam, ali ako se mora nema frke, ali na njega, ne na nju,

on je kriv ako se ne postavi na pravi nacin u takvoj situaciji,

sad bas ako je neka lujka onda bih je pre isutirala...:D
 
.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !

Ne reagujem. Na njemu je da reaguje. U takovoj situciji se ne osvrcem na nju. Kad bih videla da se on osvrce, ne bi vise bio sa mnom. Ako mu nisam najlepsa i jedina, nema problema, onda postaje crv u mojim ocima...
 
.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !
Никад се тако не бих понизила.
Ако му смета, нека јој каже, а ако не, нек им је са срећом. :neutral:

А ако му смета а као неће да јој каже, такође, срећан му пут.
Ја своје руке не прљам, нису такви људи вредни ни да их погледам, а камоли нешто више.
 
Ali draga moja Shojo , muski su nekad coravi ! Ova dva pojma nisu imali da se neke tamo tjeraju kraj njih ! Nisu ni one to u fulu pokazivale , al ba te led : zena zenu cita !

:)
 
Poslednja izmena:
o jbmti totalno je krivo shvacen koncept teme !
Ajmo vako : JESTE LI SPREMNE PUSTIT KANDJE ????

I jeste li kad bili u toj situaciji !?
Naravno da je na NJIMA da neke stvari daju tim otimacicama do znanja , al ja vas to ne pitam ! :)
 
Poslednja izmena:
o jbmti totalno je krivo shvacen koncept teme !
Ajmo vako : JESTE LI SPREMNE PUSTIT KANDJE ????

I jeste li kad bili u tom situaciji !?
Naravno da je na NJIMA da neke stvari daju tim otimacicama do znanja , al ja vas to ne pitam ! :)

Naravno da ti dodje da je zgromis, ali on nije nicije vlasnistvo! On treba da je iskulira, objasni joj, sta vec...odakle znas da on ne zeli da bude sa njom (nisam rekla da mu ne prija sto mu se cura nabacuje, svakom bi prijalo)? ja da se svadjam, a on da se smeska? ma ni u najvecem pijanstvu i ludilu!
 
Ja sam mislio za sebe da sam ljubomorni skot, koi ne da svoju žensku drugome da je pogleda ali vremenom kada upoznah žene ,shvatih da ako bih bio borac za Al kaidu, bolje bih prošao, nego da osetim gnev ljubomorne žene
 
On .. Nije imao pojma ! Ja sam je prozrela prije nego je krenula u lov!
A on ako hoce , i zeli imat drugu oli uzivat u paznji neke druge , moze to da uradi kad god hoce meni iza ledja !
Al ja bome NEDAM da mi se na zive oci tjelesa za njim !
Sorry al meni nije TLAKA borit se za svoje musko !
 
pre neki dan su mi rekli kako je neka zzena pokushala da ukrade dete nekoj drugoj zzeni.
i ja sam bash tad shvatila, da sam se sluchajno nashla u takvoj situaciji, tako bih izlemala tu neku.... shta god, nemam rechi, da bih zavrshila na b92.

u svakom sluchaju - to mozze biti razlog agresije.
neki tupavi mushkarac sigurno ne mozze. :D
 
.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !
E*len,to je osobina devojaka koju sam oduvek voleo,kad znaju sta hoce i kad su u stanju da se popichkaju zbog mene.Imas bonu za taj jedan put:ok:
 
On .. Nije imao pojma ! Ja sam je prozrela prije nego je krenula u lov!
A on ako hoce , i zeli imat drugu oli uzivat u paznji neke druge , moze to da uradi kad god hoce meni iza ledja !
Al ja bome NEDAM da mi se na zive oci tjelesa za njim !
Sorry al meni nije TLAKA borit se za svoje musko !

Svaka prava zena tako misli, ali u Srbiji nisu takve, tu sve misle da se oko njihove sve vrti.:hahaha:
 
.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !

Haha, nisam do sad, ako ne ume sam da se odbrani i ne treba mi takav kilav:D.
 

Back
Top