Lipe moje ..

.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !


Nisam nikada bila u takvoj situaciji... verovatno zbog pogleda koji sve govori:metla:...pa ko je lud da rizikuje:manikir:
 
O jbmti ! Odoh s ove teme , ko Andersen sam neshvacena u ovom mulju !
I jos me se naziva jadnicom jer reagiram !!!!

OCITO nisam dobro postavila temu ! Ili je malo tko procita :
- da se slazem s tim da musko treba dat do znanja da je zauzet
- da u mojim slucajevima su oni bili slijepi na njihova tjeraranja kraj njih ( mozda zbog osljepljenosti s menom )
- da se ovdi pita dal bi se izborile za svoje muskarce ?

Al nema veze !
 
Poslednja izmena:
Iz mog ugla, situaciju koju je E'len opisala, treba da resi muskarac... Da lepo da do znanja doticnoj da je zauzet... I resena stvar...

Ako istu situaciju obrnemo, pa sada imamo da neki klipan hoce da se nabacuje mojoj curi, podrzavam E'lenine metode... Lomim obe noge...

Ma nije ni ona u pravu.

Prava zena pusti svog muskarca da ovu istorba ko kravu i pravi se luda, I na taj nacin joj pokaze da je ona njeoga izabranica jer je nije ostavio.:hahaha:
 
Iz mog ugla, situaciju koju je E'len opisala, treba da resi muskarac... Da lepo da do znanja doticnoj da je zauzet... I resena stvar...

Ako istu situaciju obrnemo, pa sada imamo da neki klipan hoce da se nabacuje mojoj curi, podrzavam E'lenine metode... Lomim obe noge...

Evo ti ga odgovor Elen, muškarac ako je džentlmen, a samo sa takvima se družim:D, svestan je i
ume da odstrani napasnicu iz vidokruga navalentnosti;).
 
O jbmti ! Odoh s ove teme , ko Andersen sam neshvacena u ovom mulju !
I jos me se naziva jadnicom jer reagiram !!!!

OCITO nisam dobro postavila temu ! Ili je malo tko procita :
- da se slazem s tim da musko treba dat do znanja da je zauzet
- da u mojim slucajevima su oni bili slijepi na njihova tjeraranja kraj njih ( mozda zbog osljepljenosti s menom )
- da se ovdi pita dal bi se izborile za svoje muskarce ?

Al nema veze !

Citiram se !
Sinkke .. O fala ti , ljubim noge !
Utjesi me torbanjem , slabo ti mene to vadis iz govana. ! :)
 
.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !

.............:eek::eek::eek:...........................ZENE ,uplashih se ...............:sad2:
 
pa..na sitne gluposti i provokacije je glupo reagovati...mislim jedno je probati i ispusiti a sasvim drugo biti glup i maksimalno bezobrazan...a ljudi umeju da budu poprilicno psihopatski orijentisani i to nazalost ne samo na filmu :neutral:
i iz nekog razloga ovu situaciju elen koju su opisala..uopste mi po prvi put nije jadna nekako mi i inace zvucis u stilu e sad cu da ti hebem mater :lol: pa mi je simpa...mada mislim da si tad bespotrebno reagovala u toj konkretnoj situaciji
 
.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?
što bih puštala kandže na drugu, mogu samo njega da spucam nogom u glavu da mu skrenem pogled :zcepanje:

ovaj, šalim se :)

nisu mi baš jasne te devojke što se svađaju i tuku oko muškarca
pa nije valjda on jedini na svetu

ja bih se dostojanstveno povukla
a oni nek' su mi živi i zdravi
 

Back
Top