Kad "izvini" nije dovoljno

Kad "izvini" nije dovoljno... e, onda posvecujete 300-tu poruku:whistling:.....:zplez:


Mistichna
- upišite svoju trenutnu aktivnost
Zainteresovan član

Mistichna (avatar)

Učlanjen: 20.05.2009.
Pol: ženski
Poruke: 300
Reputaciona moć: 3
Mistichna zračiMistichna zračiMistichna zračiMistichna zračiMistichna zračiMistichna zračiMistichna zrači

Podrazumevano Re: Kad "izvini" nije dovoljno
Kad "izvini" nije dovoljno... e, onda posvecujete 300-tu poruku.....
 
Sta onda? Svi smo nekad bili u toj situaciji? Kako se "vadite" odatle? Cekate, smarate? :hvala:

Pomirim se sa istinom.
Sa godinama shvatis da li uopste treba pokusavati sa izvinjenjem ili ne.
Ako vec uspes toliko nekoga povrediti(da se tako izrazim)da izvinjenje nece da prihvati-postavlja se pitanje vredi li pokusavati ista uopste?
Da ti je ta osoba toliko bitna,ne bi stigla da uradis tako nest...
To je moj neki pogled na stvar;)
 
Sta onda? Svi smo nekad bili u toj situaciji? Kako se "vadite" odatle? Cekate, smarate? :hvala:

smaram neko vreme ako je zapenila da se ljuti onda isqliram i tesim se time sto su svi veliki ljudi ostali nacisto neshvaceni :hahaha:

pogotovo mi smeta kad krenu da se dure za neke trice i sitnice, ko fol imas humora kad od sebe pravis budalu a kad je ona tema onda je vredjas, kako da ne

zorice mursh kuci po petarde
 
Sta onda? Svi smo nekad bili u toj situaciji? Kako se "vadite" odatle? Cekate, smarate? :hvala:

pa zensko izvini nikad i ne znaci izvini, sem ako je situacija stani pani, onda mogu i iskrene suze da padnu na opste zadovoljstvo celog postenog sveta.

inace, znesko izvini u drugim situacijama moze da se okaci macku o rep..

a cuj, "sta onda, kako se vadimo.."

na jedno uvo udje na drugo izadje, kao i svako beznacajno zensko brbljanje.

pa da.

placi, roni krokodilske suze i ponizi se ko rob moja ti. ko rob.

a onda odjednom zanjisti ko zdrebica i zakopitaj ga u facu, ima da mu testosteron sprica iz uhagrlanosa
 
pa zensko izvini nikad i ne znaci izvini, sem ako je situacija stani pani, onda mogu i iskrene suze da padnu na opste zadovoljstvo celog postenog sveta.

inace, znesko izvini u drugim situacijama moze da se okaci macku o rep..

a cuj, "sta onda, kako se vadimo.."

na jedno uvo udje na drugo izadje, kao i svako beznacajno zensko brbljanje.

pa da.

placi, roni krokodilske suze i ponizi se ko rob moja ti. ko rob.

a onda odjednom zanjisti ko zdrebica i zakopitaj ga u facu, ima da mu testosteron sprica iz uhagrlanosa

:ok::worth::klap:evo i ovaj:super:
 
pa zensko izvini nikad i ne znaci izvini, sem ako je situacija stani pani, onda mogu i iskrene suze da padnu na opste zadovoljstvo celog postenog sveta.

inace, znesko izvini u drugim situacijama moze da se okaci macku o rep..

a cuj, "sta onda, kako se vadimo.."

na jedno uvo udje na drugo izadje, kao i svako beznacajno zensko brbljanje.

pa da.

placi, roni krokodilske suze i ponizi se ko rob moja ti. ko rob.

a onda odjednom zanjisti ko zdrebica i zakopitaj ga u facu, ima da mu testosteron sprica iz uhagrlanosa


:sad2::sad2::sad2::sad2:
joj, koji li ti kompleks imas...........
 

Back
Top