Da li volite vulgarno izražavanje kod muškaraca?

Da li volite vulgarno izražavanje kod muškaraca?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Narqavno da ne!

Prostake ne podnosim, a to vec i vrapci na grani znaju....

Ne mogu da glasam dok ne znam sta se tacno misli pod vulgarnim ponasanjem. Ne volim vulgarnosti, ali psovke kao psovke su ok (i ja psujem kao kocijas :hahaha: )

Pod vulgarnostima mislim prostacko ponasanje i nekulturu... Pritom ne mora biti izgovorena nijedna psovka.

Ali psovke kao psovke su mi ok, ni ne primecujem ih (niti primecujem koliko ja psujem) :zcepanje:
 
Ja mesam.. jel mozes, molim te, da mi razgranicis?

ne znam dal ću umeti da objasnim...meni su te dve stvari malo drugačije...

ovde se mahom pominje kako je onaj ko psuje vulgaran ili prost...ja se ne slažem sa tim...svima se desi da opsujemo ponekad,nekima je neka psovka uzrečica koje možda nisu ni svesni, u mom kraju(jug Srbije) su "psovke" kao dobar dan al se uglavnom shvataju kao nešto šaljivog karaktera:D...naravno,kad se slažu uz samu priču i kad se pričaju na adekvatan način...svako preterivanje,može da se svrsta kao "prostakluk".

prostakluk se po mom mišljenju više odnosi na celokupno ponašanje pojedinca i njegovog rečnika koji ne priliči pre svega datoj situaciji..

vulgaran je onaj koji je možda malo smeliji u svojim nastupima(recimo,kad vidimo neku Grand pevačicu il običnu smrtnicu:mrgreen:, kako je "kulturiška" izbacila sesi-pomislimo kako je vulgarna)...

tako nekako:D
 

Back
Top