Moja situacija

Stasa7

Početnik
Poruka
10
Kada smo se upoznali ja sam tek bila izasla iz veze koja je trajala nekih 6 meseci. Fizicki smo jako privukli jedno drugo. Onda smo kroz razgovor utvrdili da imamo slicne stavove, ubedjenja. On je par meseci pre toga zavrsio visegodisnju vezu. Raskinuli su zbog toga sto je njemu odnos postao monoton. Ja mislim da mu je falilo zabave. Poceli smo da izlazimo. Ispostavilo se da nemamo previse istih interesovanja, tako da je bilo veceri kada prakticno ni o cemu nismo pricali. U prvi plan je pocela da izbija fizicka privlacnost.
Iako puno radi, zvao me je vise puta dnevno, kao i ja njega. Ja jesam preterala malo, u smislu da sam se od starta postavila kao da je ta veza ozbiljna. Cinilo se da ipak nije ispunjen nasim odnosom. Konacno, rekao mi je da ga sve to gusi po malo, ali da ne zeli da prekinemo kontakt. Od tada, ja ga nisam zvala, ali je posle nekoliko dana poceo on mene da zove, da mi prica kako sam ja divna, kako mu se dopadam, ali zeli da budem opustenija.
Zelela sam da spavam sa njim, ali nista vise od toga, jer sam shvatila da ne mozemo imati kvalitetnu vezu. Imali smo sex u kome smo oboje uzivali u potpunosti. Bilo je zaista divno.
Posle toga je poceo cesce da me zove, ali sam mu rekla da ne treba da me zove sada samo zbog toga sto smo imali sex. Rekla sam mu da ja ne zelim opusten odnos kao i on. Onda me je opet zvao i rekao da zeli da me zove, ali mu je neprijatno posle svega sto sam rekla. Da on zeli da provodi vreme samnom, ali mu smeta to sto ja previse razmisljam o celom odnosu, sto ne znam da se opustim.
On se meni i dalje jako dopada, ali ne znam koliko me ozbiljno dozivljava. A i posle svega sto se desilo, ne znam da li zelim da budem sa njim.
Sta biste Vi uradili na mom mestu?
 
Joj, najradije bi ti rekao da ides da se ubijes! Mislim, kako te je silan problem snasao.

Ali ajmo ozbiljno: prvo procitaj koliko si puta napisala zvao, zvala itd. Pa prstic (ne pistolj) na celo...
 
Pa cini mi se da si sama rekla da veza ne postoji, nemate zajednickih interesovanja, cutite manje vise u javnosti i privatnosti, al' ste zato fizicki ko + i -
Onda nema problema, kresite se kad vam treba i to je to! Uostalom posle nekog vremena ce vam bar "umetnost prevrtanja po krevetu" postati zajednicka tema... u fazonu isprobavate ovo ono, kamu, tantru, obarate duzinske i brzinkse rekorde i sl. Eto vam zabave.
 
Tuzni_patak:
Stasa7:
Zelela sam da spavam sa njim, ali nista vise od toga, jer sam shvatila da ne mozemo imati kvalitetnu vezu.

Vidi, vidi kolega je u pravu, dakle pitanje je, koliko sam ja ukapirao:

1. hoces kvalitetnu vezu, ali je krajnji domet spavanje together?
2. ili ti se smucilo, pa si izgubila volju za spavanjem s njim i otkucala jedno "vise" vise nego sto je trebalo?

P.S. hvala tuzni - ipak pazljivo citas... :D
 
Najnoviji razvoj situacije: videli smo se i kaze da zeli da provodi sto vise vremena samnom, da mu je stalo do mene i da mu se svidjam, da ima cesto potrebu da je samnom... Meni se on dopada i zelim da budem sa njim, ali ne znam kako da se postavim da bi me sada ozbiljno shvatio. Hajde, sta mi predlazete?
 
Milojko Vasic:
Da ti nešto čiča kaže:
Muškarci najčešće i ne znaju šta žele. To im žene objasne, malo kasnije. Ali jedno je ovde jasno. tip se primio na tebe i zatelebao do ušiju. Samo cool i opušteno !

Ali on je prilicno stariji od mene, ima 30, ja 23, mislila sam da mogu ocekivati da zna sta zeli. Mislis da sam ga `uplasila`?
 
Stasa7:
Najnoviji razvoj situacije: videli smo se i kaze da zeli da provodi sto vise vremena samnom, da mu je stalo do mene i da mu se svidjam, da ima cesto potrebu da je samnom... Meni se on dopada i zelim da budem sa njim, ali ne znam kako da se postavim da bi me sada ozbiljno shvatio. Hajde, sta mi predlazete?

a) ako je morao sam da dodje do takvih zakljucaka, pa mu je za to trebala distanca - O.K.
b) ali ako mu je trebala tvoja sugestija da dodje do tih zakljucaka - batali pricu o ozbiljnoj vezi (jer o.v. podrazumeva i dalje ozbiljne korake, a ako treba za svaki taj korak da se ovako gimnasticiras...) - just sex.
 
Stasa7:
Bad_Wolf:
alexy:
Ma vidis da ne zna sta zeli.... Pusti ga.

...a ona zna?! :D :D

ma zelim ja njega, ali ne znam da li ista dobro iz toga moze ispasti...

Pa zavisi, ako imas dobro izradjenu protezu, a on ili je ti sama razglavis... hm, moguce. Samo ako je masivna, pazite na noge...

Ozbiljno: u stvari ti hoces da ti mi kazemo da li moze nesto dobro da ispadne iz toga - udavi nas bwe! Prvo smisli, pa pitaj. Kako si to zamislila - da glasamo?!
 
alexy:
Bad_Wolf:
Stasa7:
Ali on je prilicno stariji od mene, ima 30, ja 23, mislila sam da mogu ocekivati da zna sta zeli. Mislis da sam ga `uplasila`?

Ma deda, a ti u najboljim godinama! A razlike. Nego da ti nisi zaglavila - kada si ovako napeta, sa tim pitanjima k'o da je sad biti il' ne biti?

Da, uopste nije neka razlika..

Tako je: ona malo zrelija, on malo neizivljeniji i razlika je funkcionalno malecka...
 

Back
Top