da li sam normalna

  • Začetnik teme tajanstvena
  • Datum pokretanja
tajanstvena:
ne zelim vezu,zelim samo sex da li je to normalno za iskusnu zenu,u petoj deciniji

plati, baba, pa klati, šta drugo da ti kažem. Znam takvu jednu, a to kod nas vrlo podseća na *****...
Žalim što je tako, ali tako je... Ovo je balkan, a i na drugim mestima je vrlo slično. I vodi računa da ne povrediš ničija osećanja...
 
džokej pera:
tajanstvena:
ne zelim vezu,zelim samo sex da li je to normalno za iskusnu zenu,u petoj deciniji

plati, baba, pa klati, šta drugo da ti kažem. Znam takvu jednu, a to kod nas vrlo podseća na *****...
Žalim što je tako, ali tako je... Ovo je balkan, a i na drugim mestima je vrlo slično. I vodi računa da ne povrediš ničija osećanja...

E bre stvarno si mamlaz!!!!!
Pa nece zeni da placaju!!!!
I kakve veze ima to sa Balkanom i ostalim svetom? :roll:
 
vila_raviojla:
džokej pera:
tajanstvena:
ne zelim vezu,zelim samo sex da li je to normalno za iskusnu zenu,u petoj deciniji

plati, baba, pa klati, šta drugo da ti kažem. Znam takvu jednu, a to kod nas vrlo podseća na *****...
Žalim što je tako, ali tako je... Ovo je balkan, a i na drugim mestima je vrlo slično. I vodi računa da ne povrediš ničija osećanja...

E bre stvarno si mamlaz!!!!!
Pa nece zeni da placaju!!!!
I kakve veze ima to sa Balkanom i ostalim svetom? :roll:

Balkan = *****, švalerke... SVI IH ZNAJU - OBELEŽENE, švaleri, ljubavnici... normalna stvar, (niko ih ne primećuje) srpsko patrijahalno društvo (nemoj da shvatiš bukvalno, to društvo ima i mnogo drugih boljih stvari!!) :oops:

slušaj "vilo", čitaj pažljivo, prevedeno: ko će njoj još da plati?? Ona će da plaća ako u tim godinama ima takvu želju i hoće to što hoće!Pogotovo što takvo nešto može očekivati od muškaraca verovatno mlađih od nje!!!! Pročitaj još jednom!!

Pa šta misliš da ćeš u njenim godinama moći da biraš kao sada?? "Razmišljajte o tome..." :twisted: :evil: 8) 8) 8) 8)
 
Znas sta dz. pero!? Ti ne da si samo mamlaz vec i jedan obicni primitivac. Nemas pojma kako zena izgleda i tu nesto pricas ko ce nju htjeti i ko nece. Ima zena od 50 godina koje izgledaju bolje od nekih koje imaju 20. Zrelije, iskusnije, tacno znaju sta hoce, sve su to prednosti tih godina.
Imam par drugara koji su najbolji seks svog zivota dozivjeli bas sa starijom zenom.
Moje licno misljenje je da godine ne prestavljaju bas nikakvo ogranicenje i da je to potpuno normalna stvar. Samo naprijed, ispunite sve svoje snove jer zivot je suvise kratak. Naravno uz napomenu da pri tome nikoga ne povrjedite (pretpostavljam da je gospodje slobodna).
A tebi, prijatelju moj, iskreno i dobronamjerno savjetujem da malo razmislis o sebi i o drugima jer sa takvim nacinom razmisljanja neces daleko stici. Vjeruj mi i Balkan se polako mijenja i takve tipove kao sto si ti vec dugo niko ne podnosi!!
 
prvo bakuta ako oce da se udari neka nadje dedu. a drugo zena od 5 banki nema sanse da dobro izgleda ,mozda dok je obucena a kada se skine zarozana ko carapa/

GDE DETETU GLAVA PRODJE ***** RADOSTI NEMA
 
maxbax:
prvo bakuta ako oce da se udari neka nadje dedu. a drugo zena od 5 banki nema sanse da dobro izgleda ,mozda dok je obucena a kada se skine zarozana ko carapa/

GDE DETETU GLAVA PRODJE * RADOSTI NEMA


Odvratan si, kada zena zeli neobaveznu vezu onda je *****, a muskarac? Reci mi muskarac kako definises muskarca koji zeli neobaveznu vezu? Primitivac si a i verovatno klinac!!!!!!!!! Bolje sedi i nesto nauci pa kada budes malo stariji shvatices i ti ovo! :wink:
 
džokej pera:
tajanstvena:
ne zelim vezu,zelim samo sex da li je to normalno za iskusnu zenu,u petoj deciniji

plati, baba, pa klati, šta drugo da ti kažem. Znam takvu jednu, a to kod nas vrlo podseća na *****...
Žalim što je tako, ali tako je... Ovo je balkan, a i na drugim mestima je vrlo slično. I vodi računa da ne povrediš ničija osećanja...

A ti si selja kakvog nema, idi malo pozabavi se svojim zivotom!!! Kakav bre Balkan, kako se zove muskarac koji zeli neobaveznu vezu i da li su ti takvi mozda uzor? :x
 
zena postavi jedno normalno pitanje , umesto odgovora-*****, svaleri, obelezena, kreten, koza, primitivac, Balkan, baba, zarozana.
Ljudi slusate li vi sebe?Totalno ste jadni i bedni...
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
ljudi sta ste se primili vidite da ne postoji tajanstvena... ajde de. sex u petoj deceniji i nekako slobodna veza ali tipkanje za racunarom u petoj deceniji e to nikako ,E to je Balkan ::))))))
Ni babe nisu sto su nekad bile! I one koriste kompose i mobilce! 8)
Ih sto moja rodjaka nema komp! :lol:
Ima 67 godina i postavlja mi isto pitanja kao i tajanstvena na forumu!
Pa zeno, ako imas potrebu NORMALNO JE!!! 8)
 
MOMCI, STA ,VASE MAME OD 50 I KUSUR SE NE T.....?????POSLE 50. VISE NEGO IKAD....PROBLEM JE U VAMA....STO NE MOZETE DA ZAMISLITE DA SU VAM MAJKE OBICNE ZENE OD KRVI I MESA....KOJE VOLE ..ISTO STO I SVE DRUGE ZENE...A GODINE NISU VAZNE.
 
gosca:
MOMCI, STA ,VASE MAME OD 50 I KUSUR SE NE T.....?????POSLE 50. VISE NEGO IKAD....PROBLEM JE U VAMA....STO NE MOZETE DA ZAMISLITE DA SU VAM MAJKE OBICNE ZENE OD KRVI I MESA....KOJE VOLE ..ISTO STO I SVE DRUGE ZENE...A GODINE NISU VAZNE.
E to se ceni. Ako si im i rekla! Konacno pravi odgovor!
Kakve babe od 50? Pa vi ljudi niste normalni. Ziv primer mi je moja tetka, amater-sportiskinja ceo zivot. Izgleda sa 49 bolje nago ja sa 24. Cvrsta, misicava, zategnuta. Dozivela sam komentare od svojih drugova: " Da ti nije tetka, potrudio bih se oko nje posteno" Ne izgledaju sve zene lose u 5 deceniji, sta vam je?!
 
Normalna. :D ...nasuprot mnogima na ovom Forumu, ti trazis samo nesto Bogom dato,a ne ko mnogi pervezni tipovi koji su do svoje 28god. uspeli da imaju preko 170 zena, pa onda traze netaknutu......Ti bar nemas problem koji imaju tvoji vrsnjaci(IMPOTENCIJA).. :wink: .
 
stefkem:
Normalna. :D ...nasuprot mnogima na ovom Forumu, ti trazis samo nesto Bogom dato,a ne ko mnogi pervezni tipovi koji su do svoje 28god. uspeli da imaju preko 170 zena, pa onda traze netaknutu......Ti bar nemas problem koji imaju tvoji vrsnjaci(IMPOTENCIJA).. :wink: .

da, najvise volim provokatore i bukace ... stef pricao sam o tipkanju na racunaru. nesudi o ljudima i ne komentarisi povrsno.
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
ljudi sta ste se primili vidite da ne postoji tajanstvena... ajde de. sex u petoj deceniji i nekako slobodna veza ali tipkanje za racunarom u petoj deceniji e to nikako ,E to je Balkan ::))))))
PA STA I DA NE POSTOJI? KONACNO SE NEKO SETIO DA POSTAVI TO PITANJE I DA LJUDI KOMENTARISU...SIGURNO DA TO SVE PREKO 40-TE GODINE ZANIMA!!!
 
Anonymous:
sada_vec_ozbiljan_momak:
ljudi sta ste se primili vidite da ne postoji tajanstvena... ajde de. sex u petoj deceniji i nekako slobodna veza ali tipkanje za racunarom u petoj deceniji e to nikako ,E to je Balkan ::))))))
PA STA I DA NE POSTOJI? KONACNO SE NEKO SETIO DA POSTAVI TO PITANJE I DA LJUDI KOMENTARISU...SIGURNO DA TO SVE PREKO 40-TE GODINE ZANIMA!!!
:?: :?: Zaboravio si, koliko BILL GATES ima godina, i da mu tipkanje na kompjuteru jos uvek donosi milijarde....
 
:D Ti si u potpunosti normalna kao i tvoja potrba! Ne daj da te niko obeshrabri to je normalna potreba samo što su žene u prednosti što u 50-oj su na vrhuncu moći dok muškarci uglavnom mogu da budu posmatrači čast izuzecima. Nekaže se za džabe za žene da su kao vino što starije to bolje! U ostalom ako si još uvek skeptična pitaj svog ginekologa videćeš šta će ti reći.Po njima je sex u tim godinama najbolji i najneophodniji lek za život. Ne stidi se samo napred pa nisi ti balavica da treba da se upuštaš u neke veze tipa držanje za ruku i šetnje parkom što ne znači da može da se desi da sretneš ljubav svog života iako si u 50! :)
 

Back
Top