Kako ste vi prisli devojci ili kako ona vama?

Das pi....cku obicno pomaze ako si iskusan....

Hej, hajde me malo vozaj, da te vodim na pice, da me lozis i tako to.Ako hoces malo sporije...

A ako ces pozerski, onda mozes kako hoces, cak i sa:
Cao, sta god ti rekao sada, nije vazno jer se prvi macici bacaju u vodu, a ono sto je u meni mocices da otkrijes samo ako sam ti se svideo po izgledu (izbegavaj reci kao spoljasnost, sve cega nema u zutoj stampi bez obzira sto je devojka nacitana do bola, kad je ljubav u pitanju sve vole da su nepismene).
 
Pa da cujemo vase izvesaje sa terena ...

Da li ste nekom prisli?

Kakva je bila reakcija?
Sta se posle desilo?

bez lovachkih pricha ... :per:
Šta tu ima da se priča......
Priđeš lepo i upoznaš se sa njom.....
Ako je normalna normalno će ti i odgovoriti, ako je ne normalna bolje što to znaš u startu da se ne zaluđuješ sa kretenom
 
Das pi....cku obicno pomaze ako si iskusan....

Hej, hajde me malo vozaj, da te vodim na pice, da me lozis i tako to.Ako hoces malo sporije...

A ako ces pozerski, onda mozes kako hoces, cak i sa:
Cao, sta god ti rekao sada, nije vazno jer se prvi macici bacaju u vodu, a ono sto je u meni mocices da otkrijes samo ako sam ti se svideo po izgledu (izbegavaj reci kao spoljasnost, sve cega nema u zutoj stampi bez obzira sto je devojka nacitana do bola, kad je ljubav u pitanju sve vole da su nepismene).

haha...baš si vežbao..
eo tebi bona.. ( :
 
Dok sam još bio mlad i i neukusan:rotf:Imao sam trip da prilazim devojkama sa pitanjima šta mislite o dostojevskom ili kafki,čak i u ''tami disko kluba'',dok trešti muzika sa razglasa...Grozna vremena:roll:

Хех, немој да стајеш причај даље... (кладим се да си добио један поглед, као.. молим, наравно да знам шта је Кафка, али ме смараш лол)
плус!
какво је данас стање? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Хех, немој да стајеш причај даље... (кладим се да си добио један поглед, као.. молим, наравно да знам шта је Калфа, али ме смараш лол)
плус!
какво је данас стање? :mrgreen:
Danas ove ne mogu ni ja da pohvatam...Sve neke pesnikinje,intelektualke:p:)...Ali,ono je bio my bad...Preterao sam...Ali,u tom periodu sam mnogo čitao i svaka knjiga je na mene ostavljala dubok utisak(bio sam mlad i zelen) pa sam želeo to da podelim sa svakim na koga naiđem.I danas to doduše radim,ali mnogo umerenije:):):):bye:
 
Danas ove ne mogu ni ja da pohvatam...Sve neke pesnikinje,intelektualke:p:)...Ali,ono je bio my bad...Preterao sam...Ali,u tom periodu sam mnogo čitao i svaka knjiga je na mene ostavljala dubok utisak(bio sam mlad i zelen) pa sam želeo to da podelim sa svakim na koga naiđem.I danas to doduše radim,ali mnogo umerenije:):):):bye:

Хвала за ово искуство, делује ми познато n_n :bye:
 
Хвала за ово искуство, делује ми познато n_n :bye:
You are welcome,nažalost trenutno nemam mogućnosti da ti dam nešto trajnije tipa reputacije.
Ja sam bio više nego jednom iznenađen kad devojka za koju mislim da je duboka,ono načitana počne da brblja o nekim prizemnostima a kad devojka za koju misliš da je prazna,te onako obori sa nogu.:cool:
 
Skinuo sam Bumbarovu foru iz " Grlom u jagode "
Prisao i pitao da li igra ?. Ushiceno je rekla . " DA." Tada sam joj nonsalantno rekao : "Zagrevaj se" i otisao do njene drugarice. Predhodno me je ignorisala celo vece .
Kada je trebalo da ih otpratim , pitam moju gde stanuje,a ona ( ljuta ) ko iz topa :
" U Rakovici " tada sam je tiho sapnuo, da ne cuje drugarica : " Ne pitam te gde ti je vikendica" Tu je pukla skroz ( zvala me je posle par dana )
 
Skinuo sam Bumbarovu foru iz " Grlom u jagode "
Prisao i pitao da li igra ?. Ushiceno je rekla . " DA." Tada sam joj nonsalantno rekao : "Zagrevaj se" i otisao do njene drugarice. Predhodno me je ignorisala celo vece .
Kada je trebalo da ih otpratim , pitam moju gde stanuje,a ona ( ljuta ) ko iz topa :
" U Rakovici " tada sam je tiho sapnuo, da ne cuje drugarica : " Ne pitam te gde ti je vikendica" Tu je pukla skroz ( zvala me je posle par dana )

:lol:
Imam slično iskustvo..
 

Back
Top