100 razloga zasto te volim

Kalaz

Početnik
Poruka
14
Potrebna mi je pomoc :)

Povodom sest meseci odlucio sam da svojoj devojci priredim nesto originalno sto ce je obradovati...ja sam to zamislio ovako...


Ogromna kutija koja ce s polja biti ukrasena a unutra ce biti brdo papirica na kojima cu napisati zasto je volim i mnostvo malih srca kao i par nasih slika....e sad unutar kutije ce se nalaziti jos jedna manja kutija na kojoj ce pisati
I took an ordinary box
As empty as can be
I filled it with a special gift
And wrapped it carefully.

But please don't ever open it
Just leave the ribbon tied
And hold it tightly near your heart
Because my love for you's inside!

i ta kutija ce naravno biti prazna :))))))))))))
E sad mi je potrebna vasa pomoc da sto vise razloga napisem.....Napisao sam oko 60 konkretno za nju,e sad mi treba malo i od vas

Hvala :)
 
:think:
...mogu napisati i neke svoje predloge, ali pun ti je net tih tema 100, 200, 1000 itd itd razloga zašto neko nekog voli, proguglaj malo...brže ćeš doći do rezultata, ako je hitno... jedino ako baš želiš da mi ovde razvijemo tu temu, ondaaaa....da se raspišem ? :per:
 
Znaš čuvenu scenu iz Otvorenih vrata?
Nikad nisam videla da Vojkan tako trči za nekom curom.
-Ja jesam jednom, ali ga je odmah ostavila. -Kaže Bojana Maljević. :)

6 meseci za tako nešto? I šest godina je malo. Nemoj da se opečeš :P
 
6 meseci za tako nešto? I šest godina je malo. Nemoj da se opečeš :P

Packy , pa ne deli on penziju pa da mu je potreban neki izvestan staž !? ...:roll: ...samo napred druže, nekad je i šest meseci previše ! otprilike se to zna odmah...a vreme i nije neki faktor - i desetogodišnje veze pucaju...to je stvar samo tvoje lične procene i ničije više, napred samo ! :D





.
 
Poslednja izmena:
6 meseci za tako nešto? I šest godina je malo. Nemoj da se opečeš :P

Sufleri na pozornici često spasavaju situaciju; u životu je uvek upropašćuju.
- Branislav Nušić
Dečko nije tražio savet da li da je voli ili ne, nego on je voli, i samo pita na koje sve načine to može da joj saopšti...A šta i ako se opeče, čudna mi čuda....:roll:
 
Potrebna mi je pomoc :)

Povodom sest meseci odlucio sam da svojoj devojci priredim nesto originalno sto ce je obradovati...ja sam to zamislio ovako...


Ogromna kutija koja ce s polja biti ukrasena a unutra ce biti brdo papirica na kojima cu napisati zasto je volim i mnostvo malih srca kao i par nasih slika....e sad unutar kutije ce se nalaziti jos jedna manja kutija na kojoj ce pisati
I took an ordinary box
As empty as can be
I filled it with a special gift
And wrapped it carefully.

But please don't ever open it
Just leave the ribbon tied
And hold it tightly near your heart
Because my love for you's inside!

i ta kutija ce naravno biti prazna :))))))))))))
E sad mi je potrebna vasa pomoc da sto vise razloga napisem.....Napisao sam oko 60 konkretno za nju,e sad mi treba malo i od vas

Hvala :)

kakav...mastovit nacin da poklonis...nista...ahhh...:heart:
 

Back
Top