Prodaje bubreg da bi prehranio porodicu

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.412
БРАНКО КУВЕЉИЋ СПРЕМАН
ДА ЖРТВУЈЕ ЖИВОТ ЗА
ОПСТАНАК СВОЈЕ ДВОЈЕ ДЕЦЕ
Продајем бубрег да
прехраним породицу
Месецима не примам плату,
са супругом и двоје деце
живим као подстанар.
Немам другог начина да
зарадим, него да продам
део свог тела.
http://www.pravda.rs/dogadjaji/12755/prodaem-bubreg-da-prekhranim-poroditsu
 
Ja ovo principijelo neću da komentarišem, tema jeste za debatu li u opštem smislu ne na ličnom primeru.
Nije humano debatovati o zdravlju jednog čoveka na ovakav način.


pa kad nemas argumente

tadic kojeg ti podrzavas je ovog coveka doveo do ovog stanja da prodaje delove svog tela da prehrani porodicu

srbija nije beograd....

narod crkava od gladi dok vi mazete muda maslom gore u beogradu i otimate pare od sirotinje
 
Pa nije ... 90tih ti Sloba upadne u kucu dok spavash, dadne ti inekciju, napuni kadu ledom, uzme shta mu treba, i Bog da ga vidi ....

Теби су упали ванземаљци и исисали ти мозак, ако си икад имао бар мало сиве масе у глави


Миле саКлисе иако је то реторичко питање није било, нико није био гладан, давали су полутке, качкаваљ, уље, шећер, мандарине, неки минимум је постојао... тада није било самоубистава због глади и очајања иако је и тада ситуација била лоша, али сада је лошија и безнадежнија
 
Теби су упали ванземаљци и исисали ти мозак, ако си икад имао бар мало сиве масе у глави


Миле саКлисе иако је то реторичко питање није било, нико није био гладан, давали су полутке, качкаваљ, уље, шећер, мандарине, неки минимум је постојао... тада није било самоубистава због глади и очајања иако је и тада ситуација била лоша, али сада је лошија и безнадежнија
Hahahahaha... Ne kontash zezanciju kad je vidish? Izgleda da si ti taj bez mozga ...
 
Каже да већ шест месеци нема никаквих прихода и да би одавно помрли од глади да нема родитеље на селу који им помажу колико могу.

A što on, blago čiki ne ide na selo kod svojih, pa nek gaji svinje i jede njihove bubrege a svoj da sačuva?:think:
Zmate zašto, gospođa neće na selo, da muze krave, lakše je prodati mužev bubreg. :whistling:
 
ovoga nije bilo 90tih

danas je sirotinji 100 puta gore nego 90tih

pa nzm kako je vama bilo,ali moji roditelji su od svoje plate,tih vasih milih 90,u vreme one inflacije,mogli da kupe litru mleka..........
opet,ja se vrlo dobro secam bombardovanja,vi?
znaci,kakav smo mi narod.........
secanje nam je veoma kratkotrajno,a danasnjica nam nikada ne valja...........
 

Back
Top