trazim drugare prijatelje od pre gde su sta rade itd itd

pitam se gde su mi drugari komsije prijatelji i svi koje sam znao i poznavao u ta lepa vremena kad se islo na igranke u kosovo polje u gracanicu jela se pica u retoranu beograd pila se kafa u hotelu grand i puno lepih stvari gde je bici gisa ljustra gilja zoki reba peda zlatko grobar mrtvak djule itd itd zna li neko ili me zna neko javite se pozdrav svima Gaci:)

Peda je bio Rebin brat, ako se ne varam. Reba mi je bio u razredu u osnovnoj
 
Pozdrav svima !
Ja sam iz Syrje ( Syrian Arab Republic ) , Zavarsio sam gradjevinu u Pristini i radio neko vreme u jednoj poznatoj gradevinskoj preduzeci i to je bilo 1987 god. i od tada nemam pojma sta se desilo i naravno sam pokusao razne nacine da zovem priatelje cak preko telefona na broj kojim do sad pamtim , Jasno da i tel. brojevi izmenjni pa neznam dali su jos u Pristini ili su negde u Srbiji !?
Da li neko zna nesto ?
Od mojih najboljih prijatelja su Porodice : ( Mitrovic Milorad , Mitrovic Zivorad , ... )
 
mislim da bi bar pomogla neka informacija vise o Mitrovicima.Ima ih puno.
Hvala vam na odgovor !
Mitrovic Milorad iz generacije oko 1957 god. njegov otac se zove ILIJA a majka se zove Draginja oni su ziveli u Pristini preko zeleznickoj stazi gde su bili i cigani a ja sam zaboravio ime tog mesta sto je bio neasfaltirano i sigurno i nije lepo organizirano !
Milorad ili Mido zavrsio gimnaziju i nije nastavio studije i zaposlio se u jednoj pristinskoj preduzeci .
Da li znate sad bilo koju malu informaciju o njemu ?
 
Nekadasniji jednoj broj telefona u Pristini koji sam do sada zapamtio je :
33438
To je bilo 1989 god.
Neznam kako je sada postao broj ?
Da li neko zna molim vas ?

Vidi vako...
Nekadasnjoj jednoj je bio MOJ BROJ mnogo veliki pa joj nisam odgovarao..., a to je bilo 1989-te...Khm,khm...mozes da zamislis koliki mi je sada posle dvadeset godina - broj...
 

Back
Top