ljubomorni hrvati

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
ljubomorni hrvati ni slova o pobjedi srbije nad rumunjima. tek šturo pruopčenje:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Srbija petardom do prvog mjesta u skupini, Francuzi u dodatnim kvalifikacijama
NOGOMETAŠI Srbije deklasirali su na stadionu Crvene zvezde u Beogradu Rumunje pobijedivši 5:0 te time u velikom stilu potvrdili odlazak na Svjetsko prvenstvo.

Francuzi su identičnom domaćom pobjedom nad Farskim Otocima ostali na četiri boda zaostatka za Srbima i četiri prednosti pred Austrijancima, te će sigurno u dodatne kvalifikacije.

Dva je gola za momčad Radomira Antića protiv Rumunja zabio Milan Jovanović, dok su se po jednom u listu strijelaca upisivali Nikola Žigić, Marko Pantelić i Zdravko Kuzmanović. Oba je gola Jovanović zabio nakon isključenja Cristiana Chivua u 84. minuti.

http://www.index.hr/sport/clanak/vi...ancuzi-u-dodatnim-kvalifikacijama/454649.aspx
 
Pa i Ukrajina je relativno prosecna reprezentacija, ali su daleko bolje odigrali oba meca protiv Engleza, i tu je ta razlika. Jednostavno Hrvati su pravili dobre rezultate dok je radio kolektiv, kad je to puklo (a videlo se i to po jucerasnjem incidentu sa izlascima) logicno i ovako slabiji rezultati.
 
Jesu li genocidni ustaški mediji bar objavili da je Rumunija bila bolja ali da, eto, nije imala sreće, te da je sudija bezobrazno navijao za Srbe?

Spomenuše li kako su imperijalistička engleska đubrad praktično samo hinjski stojali na terenu protiv napaljenih Ukrajinaca, a sve za osvetu da naši napaćeni und neshvaćeni vatreni ne bi vidjeli bratsku & sestrinsku Jafriku?

:sad2:
 
Nego, je l' gledao neko tu famoznu utakmicu Ukrajina - Engleska?

Je l' stvarno ovako kako ''izbornik'' kaže:

''Šteta što izbornik nije mogao zahvaliti i Englezima....

"Čudna utakmica. Nakon što su u ranoj fazi ostali bez igrača, postalo je teško. Imali su svoje prilike u nastavku, vidjelo se da žele pobijediti. Ma, u nijedom trenutku nisam sumnjao u njihovo poštenje. Valjda je ovako morao biti...'' ''
?

http://www.index.hr/sport/clanak/bi...stite-me-da-ovo-odradim-do-kraja-/454625.aspx
 
Jesu li genocidni ustaški mediji bar objavili da je Rumunija bila bolja ali da, eto, nije imala sreće, te da je sudija bezobrazno navijao za Srbe?

Spomenuše li kako su imperijalistička engleska đubrad praktično samo hinjski stojali na terenu protiv napaljenih Ukrajinaca, a sve za osvetu da naši napaćeni und neshvaćeni vatreni ne bi vidjeli bratsku & sestrinsku Jafriku?

:sad2:

Volim sto su Englezi pustili Ukrajinu,danas ima da slusam samo boze spasi kraljicu!;)

A tovarenje Rumuna...pa gledo si.Pantelic Marko!:worth:
 
Jesu li genocidni ustaški mediji bar objavili da je Rumunija bila bolja ali da, eto, nije imala sreće, te da je sudija bezobrazno navijao za Srbe?

Spomenuše li kako su imperijalistička engleska đubrad praktično samo hinjski stojali na terenu protiv napaljenih Ukrajinaca, a sve za osvetu da naši napaćeni und neshvaćeni vatreni ne bi vidjeli bratsku & sestrinsku Jafriku?

:sad2:

E ako su Rumuni bili bolji onda...:dash:
Pitaj ove što se u to bolje razumeju od mene:lol::mesi:
 
Volim sto su Englezi pustili Ukrajinu,danas ima da slusam samo boze spasi kraljicu!;)

A tovarenje Rumuna...pa gledo si.Pantelic Marko!:worth:

Nisam gledao Rumune, a samo krajnji optimisti (čitaj: naivci) su mogli pomisliti da će Engleska izgarati na terenu.

E ako su Rumuni bili bolji onda...:dash:
Pitaj ove što se u to bolje razumeju od mene:lol::mesi:

Sarkazam, ironija, tiče se "objektivnog" izvještavanja pojedinih hrvatskih medija, Danoooo..... :udriglavu:
 
Nego Susjed, baš sam te juče spominjala....Mogao bi osnovati stranku, sektu, nešto tako idolopoklonički. Imaš nekolicinu poštovalaca lika i dela koji u tvom odsustvu pokušavaju da imitiraju tvoj cinizam ali, ne ide im, nikako.:manikir:

Bah, nikad nisam želio biti bogat i slavan..... samo bogat.....

Aman, zaman + jarrabi, nije valjda dotle došlo da nejač forumska u meni idola svog vidi?
 

Back
Top