Jel ima neko ko ne podnosi TV

Pedja Kovacic

Zainteresovan član
Poruka
321
el ima neko na ovom forumu ko organski ne podnosi TV. Evo zašto ne podnosim - razlog je što većina informacija koje nam se serviraju su netačne a što se tiče "zabavnog " programa na tv pinku (kanal koji se samo bavi zabavnim programom) to je čista katastrofa jer to je čist kič i ne ukus. I sve te grozne serije Španske na svim kanalima i dosadni filmovi koji se vrte u nedogled.
Možda se neko seća kako je subotom u 21h pisalo na pinku premijera filma a ono po treći put prikazuju taj film ... itd

Ne znam šta ima korisno na tv osim zagupljivanja i gubljenje vremena dok net je skroz druga priča a ne kako neko poistovećuje sa tv.

Zar nisam u pravu?
 
Ja i slažem se sa tobom 99%.
Mrzim kad moja deca gledaju gde je daljinski čim otvore oči i kad me probude zvuci crtanih filmova.
Naježim se kad uđem u stan u kome nema nikog a TV radi.
Mislim da sam poslednji put upalila TV pre tri nedelje da odgledam epizodu Six feet under :roll:
 
ODUVEK SAM MOGAO BEZ TV, MADA SAM GA GLEDAO NE KAZEM DA NISAM...SVE DOK NISAM OTISAO NA FAX. OD TADA SAM SKROZ PRESTAO DA GA GLEDAM. TV MI JE ZAMENIO KOMP NA KOME GLEDAM NAJNOVIJE FILMOVE. DOSTA MI JE ONIH FILMOVA NA TV-U KOJI SU DOSADILI VISE I BOGU I LJUDIMA OD TOLIKOG PRIKAZIVANJA, A I EMISIJE VISE NISU KAO STO SU NEKAD BILE.
 

Back
Top