Udarac u arkadu

Nancy011

Veoma poznat
Poruka
14.118
Sinoć sam udarila glavom o ivicu kuhinjskog elementa, tačnije deo iznad oka, po sred obrve.
Malo mi je zagrebana koža i oskudno je krvarilo. Sve u svemu sem trenutnog bola ništa strašno.
Ali, jutros se probudim sa skoro zatvorenim okom, gornji kapak otečen, ljubičast :eek:
Držala sam led.
Ima te li savet šta da radim da ovaj čudovišni izgled prodje što pre?
 
mislim da ti nece expresno proci kad se malo ohladi dobices "sljivu" plavi otok, zavisi od jacine udarca i tipa koze, trajace ti nekoliko dana. Jedino ti preostaje da nosis velike naocare e sad sto ce biti vidljivo nije logicno na kisi naocare za sunce, jer su za sutra rekli zahladjenje i kisa.
Jedino ti ide u prilog sto su zensko i znas da se nasminkas tako da probaj sa sminkom pokriti nekako otok.
Sledeci put pazi
 
Posto ce se, verovatno, neko naci da pita - Sta ti je to :eek: ?, predlazem nesto iz iskustva: Nisam se ponasala kako treba, pa me je decko, muz nalupao i ... sta cu... :lol:.

Skoro sam umodrila levu podlakticu sprecavajuci dva psa da se potuku preko mene, zaradila masnice samo tako i objasnila kako ti rekoh. A onda posmatrala reakciju koja je bila .... interesantna :mrgreen:. Posle sam, naravno, "priznala" uzrok :D.
 
Sinoć sam udarila glavom o ivicu kuhinjskog elementa, tačnije deo iznad oka, po sred obrve.
Malo mi je zagrebana koža i oskudno je krvarilo. Sve u svemu sem trenutnog bola ništa strašno.
Ali, jutros se probudim sa skoro zatvorenim okom, gornji kapak otečen, ljubičast :eek:
Držala sam led.
Ima te li savet šta da radim da ovaj čudovišni izgled prodje što pre?

Ја сам мислио да су жене много окретније на свом терену, тј. кухињи, кад оно - увек има изузетака који потврђују правило.:D
Дакле, још дан два, по мало леда два пута дневно и проћи ће. Добро је што аркада није пукла...Не бих препоручио лекове против отока јер мислим да су неефикасни.
 
Ја сам мислио да су жене много окретније на свом терену, тј. кухињи, кад оно - увек има изузетака који потврђују правило.:D
Дакле, још дан два, по мало леда два пута дневно и проћи ће. Добро је што аркада није пукла...Не бих препоручио лекове против отока јер мислим да су неефикасни.

Eh, ja kuhinju ulazim zato što moram. Nije to moj teren :D
Nadam se da neću proći sve faze od ove ljubičanstvene, preko plave, zelene ,..... Ili se to mora :sad2:
Evo, sad čitam po drugim forumima kako se to spušta na donji kapak pa menja boje :sad2:
 
Eh, ja kuhinju ulazim zato što moram. Nije to moj teren :D
Nadam se da neću proći sve faze od ove ljubičanstvene, preko plave, zelene ,..... Ili se to mora :sad2:
Evo, sad čitam po drugim forumima kako se to spušta na donji kapak pa menja boje :sad2:

Када почне да се прелива у зелено - жуту, значи да је при крају.:)
 
QuQu, ovo je strašno. Počelo je da se spušta sa unutrašnje strane oka (prema nosu) na donji kapak koji sad liči na jednu kesicu. :(
Da li bi Hepalpan pomogao da se ovo brže resorbuje?

Na mestu udarca imam blaži otok bez podliva, ali kapak grozota. Zašto je tako :confused:

Tako mora.. ;)

Hepalpan ne bi trebalo da mazes na podrucije oko oka.. a mozes i neke hladne obloge da stavljas,mada je za to sada malo kasno..ali probaj...
 
QuQu, ovo je strašno. Počelo je da se spušta sa unutrašnje strane oka (prema nosu) na donji kapak koji sad liči na jednu kesicu. :(
Da li bi Hepalpan pomogao da se ovo brže resorbuje?

Na mestu udarca imam blaži otok bez podliva, ali kapak grozota. Zašto je tako :confused:
:lol: Тако је то кад се звекне у растресито везиво...оток се спушта докле год је могуће.

Ја не бих ништа мазала.;)
Само лед.
 
Да ниси можда припадник феминистичког покрета?:rotf:

Daleko bilo. Kažu da se žene dele na kuvarice i sobarice. Ja sam ovaj drugi tip :cool:

Хахаха...тек сад видим, па ово је стара тема. :)

Pa jes stara tema tebi. Meni bila aktuelna 10 dana. Gde si mi tada bila :heart:.
 
au rodjace pa sto se bijes kada imas sutra glumu? To jes zajebano,ti si bas dobio udarac! Ja sam jednom sebi skinuo modricu,ali nije bila kao tvoja plava i uzeo odmah sam leda i drzao mozda 3-4 sata,bilo je posle malko otoka ali se nije primecivalo! Moguce alternativno resenje je da se udaris sam u drugo,samo zamaskiraj plavilo!
 

Back
Top