PRODAJEM STRANI KOVANI NOVAC (1594-1950)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarQss

Primećen član
Poruka
597
Poštovane kolege (obraćam se samo ozbiljnim kolekcionarima i kupcima),
rasprodajem kolekciju stranog kovanog novca (1594-1950) koju možete pogledati na:

http://www.limundo.com/aukcije-RUFUS

dosta vrednih, ređih i očuvanih komada od kojih dosta i srebrnih

sva pitanja i predloge oko cena, dogovora za slanje ili preuzimanje možete slati na mail:
voimastajakunniasta@yahoo.com
ili sms-om na mobitel:
064-20-74-195
odgovaram u kratkom vremenskom roku
Rufus

šaljem dodatne skenove na mail i dajem popust na veći broj kovanica
za otkup čitave kolekcije poklanjam i album
Lično preuzimanje na teritoriji BG
Mogućnost korekcije cene u ličnom kontaktu!

Veliki pozdrav i hvala na ozbiljnosti!
MarQs Rufus
 
cene su bile više nego povoljne a niko nije licitirao stoga sam stornirao ponudu...
ona i dalje stoji samo u privatnoj režiji!
javite se i poručite šta Vas zanima!
voimastajakunniasta@yahoo.com

Marcus Rufus

Sad sam pogledao na limundu i na sajtu koji su dao nema nista.
Bez uvrede, ali na limundu svi, ili skoro svi koji daju stokojesta na aukcije su jako precenjeni, zato se malo sta proda.
Posalji mi spisak na pp sta ima u tvojoj kolekciji i koliko cenis celu kolekciju.
 
? ? ? ? ?
kolega, u kolekciji koju prodajem ima preko 350 komada kovanica...nije mali posao sve to skenirati a da pritom ne postoji ozbiljna ponuda za otkup...na limundu su stajale 15 dana a da sam samo nekoliko prodao i to ispod polovine kataloške cene...
poučen iskustvom, na našim prostorima malo je kolekcionara koji ne žale da kupe dobre i vredne komade a da te pri tom ne prevare a kamoli celu kolekciju tako da ću načiniti spisak i skenove i još jednom prekontrolisati kataloga pre svega...
Veliki pozdrav!
 
Poslednja izmena:
sken albuma - procenite sami i javite se!
prodajem ĐUTURE (sve zajedno sa albumom)
s tim što komada kao što su 50fillera 1948 (2komada) koji su 30e kom
i talir 1786 koji je 70e
ima krajcera dobrog kvaliteta i ređih, rusije (srebro), bugarske, grčke, rumunije, nemačke, albanije, italije, bugarske,Turske, Britanije....
u kolekciji su i spiel marke sa pozlatom za kupatila i kockarnice i još 7-8 ređih žetona...
 
jako interesantne stvari, neko ce reci mogle su i u boljem stanju biti, ali zapamti novac treba da ima dusu i neku pricu, a nisi ih cistio to mi se najvise svidja.
Pazi, neke od ruskih kovanica su izuzetno rijetke i skupe, tako na primjer 10 i 15 kopejki sovjetskih npr. izmedju 1970 i 1975 kako i jos neke nominale i godine za koje bi vecina mislila da su bezvrijedni vrijede po 50 ak eura najmanje, izuzetno su rijetki, iako u Krauseu pise samo 0.10 eura tako da nije ni Krause svu pamet svijeta pokupio.
Naravno ako ti bude trebala pomoc oko bilo cega slobodno pitaj.
Zapazio sam ovu kao medalju albansku Skenderbega, vidim nije novac, i je li srebro u pitanju, koje je njena vrijednost znas li?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top