Smao pmaetni ljdui mgou čtitai ovo.

Winex

Aktivan član
Poruka
1.837
Moežte li veoratvi da ja svtanro mgou rzmautei što sam npaiaso.
Femnoleanla slia ljoduksg mzoga, pemra itsžrainjvau na Cmabrigde Uinervtisjyu, njie btino po kjoem rdeu su sovla solžnea, vžano je smao da su pvro i polsdenje sovlo na pavrom metsu.
Osatatk mžoe btii u ptpouonm nredu a vi još uevk mžetoe čtitai bez porbemla.
Ovo je ztao što ljoduksi mzoak ne čtia skvao sovlo pobesno, ngeo reč kao cleu. Zidvljaućuje zar ne? A ja sam msilio kkao je tčonsot psianja vžana!
 
Moežte li veoratvi da ja svtanro mgou rzmautei što sam npaiaso.
Femnoleanla slia ljoduksg mzoga, pemra itsžrainjvau na Cmabrigde Uinervtisjyu, njie btino po kjoem rdeu su sovla solžnea, vžano je smao da su pvro i polsdenje sovlo na pavrom metsu.
Osatatk mžoe btii u ptpouonm nredu a vi još uevk mžetoe čtitai bez porbemla.
Ovo je ztao što ljoduksi mzoak ne čtia skvao sovlo pobesno, ngeo reč kao cleu. Zidvljaućuje zar ne? A ja sam msilio kkao je tčonsot psianja vžana!

Da, poznato mi, mozak funkcioniše po principu skeniranja..:)
 
Eh samo pametni...
Sta cemo s onima koji ne umeju da citaju,dali to znaci da su glupi?
Ako mislis da ljudski mozak cita rec kao celu,probaj da izbrkas slova na jeziku koji ne razumes pa onda uzmi i citaj!!
Mozak pamti reci kao slike ,sto znaci samo one reci koje vec poznajemo,tj koje imamo u memoriji te iste reci imamo mogucnost da procitamo ako slova nisu pravilno rasporedjena.
 
Eh samo pametni...
Sta cemo s onima koji ne umeju da citaju,dali to znaci da su glupi?
Ako mislis da ljudski mozak cita rec kao celu,probaj da izbrkas slova na jeziku koji ne razumes pa onda uzmi i citaj!!
Mozak pamti reci kao slike ,sto znaci samo one reci koje vec poznajemo,tj koje imamo u memoriji te iste reci imamo mogucnost da procitamo ako slova nisu pravilno rasporedjena.

Pa jezik koji ne razumem neću razumeti ni kada je lepo napisan!
Kakav argument...
 

Back
Top