Politika i u Fudbalu,FIFA preti SRBiji oduzimanjem bodova

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Na ja,i to je moguce ali samo kod nas i samo nama!
FIFA preti Srbiji da ce nam oduzeti bodove ako bude bilo na preostalim utakmicama ikakvih problema a naravno mi onda ispadamo samo da dodam da nema veze sto smo PRVI a Francuzi ce izgleda da ispadnu,mislim zamislite Svetsko Prvenstvo u Fudbalu bez VELIKANA Nemacke,Argentine,Francuske,Svedske itd. sta da vam kazem za kvote gledaoca ali tacnije tu se radi o SPEKTAKULU BOGATIH i UTICAJNIH a ne SRBije ili tamo nekih drugih prosjaka i ulizica zar ne!

PROCITAJTE i sami:

http://www.wikio.de/ausland/europa/serbien

Ja mislim da bi naj bolji korak bio koji mozemo da napravimo bio sledeci:

Pobediti i ostati 1 u grupi i sami OBJAVITI odustajanje od SP u Fudbalu jer je UCENA barem u jednoj stvari da pokazemo Dostojanstvo kao NACIJA a ne kao ... na ja znate sta i na koga mislim!!!

Gospodine ANTICU, Narod vas STRAHOVITO ceni i Voli,nadam se da zelite ovom narodu da se oseca DOSTOJANSTVENO,znam neko ce reci pa treba otici i pobediti i biti PRVAK SVETA ali to je LAZ i IZGOVOR jer to se prvo nece ni desiti a kao drugo protiv koga i da postanete PRVAK SVETA zamislite SRBija pobedila Juznu KOreju i postala prvak sveta neka HVALA to nam nije potrebno,MI NAROD SRBski HOCE NJIH... znate vi dobro koga!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
KOSMET SRCE SRBIJE
 
Prvo ko kaze da francuzi otpadaju. Nemci takodje. Argentina isto.

Francuzi ce u nasoj grupi biti 2. i idu u baraz. A posto ce u barazu biti nosioci ,imace lakseg protivnika i veliku sansu da odu na SP.
Nemci su prvi u svojoj grupi i u slucaju da ne izgube danas u Moskvi,prvi ce i ostati i idu na SP. Ukoliko izgube bice 2. i isto idu baraz. Argentina ce isto najverovatnije u baraz sa predstavnikom azije i okeanije....
 
Prvo ko kaze da francuzi otpadaju. Nemci takodje. Argentina isto.

Francuzi ce u nasoj grupi biti 2. i idu u baraz. A posto ce u barazu biti nosioci ,imace lakseg protivnika i veliku sansu da odu na SP.
Nemci su prvi u svojoj grupi i u slucaju da ne izgube danas u Moskvi,prvi ce i ostati i idu na SP. Ukoliko izgube bice 2. i isto idu baraz. Argentina ce isto najverovatnije u baraz sa predstavnikom azije i okeanije....

Zasto rizikovati :dash:
 
Interesantno glediste i podrzavam u potpunosti samo ima jedna primesa a to je:Sto to isto nije vazilo i za NEMCE i ENGLEZE i sve ostale vec samo za nas cak i nemci sami kazu da je to jer smo nevazni dali se kvali ili Ne ali da su oni druga prica jer kaze ko ce da gleda finale Srbija-Koreja odnosno Francuska-Nemacka koliko se para zaradi koliko se karti proda i po kojoj ceni itd.
Alo to kazu NEMCI sami!
Ja mislim da mi treba da pobedimo kvali i odustanemo od WM u fudbalu jer je NE DOSTOJANSTVENO pod takvim izjavama igrati! Jer je igra bogatih a ne SVETSKA a naravno oni sve sto rade je svetsko dok su oni PRVI i NAJBOLJI u momentu da dodje neko drugi na ja to SRBski narod ZNA naj bolje pa valjda bismo Bombardovani radi HUMANITARNE POMOCI SIPTARIMA-Milosrdni Andjeo- koja lepota KONTRASTA zar NE?
 
odlićna ideja
jeiga, ako su ljudi već organizovali lepo takmićenje
ne morajuda puste divlje majmune da ga useru

ako majmun oće da npr. baci baklju - okej, baci majmune baklju, baci i 2, treću, ali
moraćeš u svom majmunskom životu da se zadovoljiš kvalifikacijama.

Realno za te sto bacaju baklje i nije neka steta da ostane na kvalifikacijama , posto je prvenstvo u pizdi materini, u JAR , tako da gotovo niko od navijaca klosara iz Srbije sve jedno nece ici tamo posto treba gomila kesha za toliko planinarenje , mislim nije to ko pre 3 godine Nemacka gde je isao i kurta i murta .
 
Realno za te sto bacaju baklje i nije neka steta da ostane na kvalifikacijama , posto je prvenstvo u pizdi materini, u JAR , tako da gotovo niko od navijaca klosara iz Srbije sve jedno nece ici tamo posto treba gomila kesha za toliko planinarenje , mislim nije to ko pre 3 godine Nemacka gde je isao i kurta i murta .

ma da, naravno
ali ovde postoji i ta vaspitna dimenzija
odn. ako ćeš da bakljaš, zviždiš himnama, vređaš ljude drugih rasa...sine, može se i bez tebe:ok:
 
Sveti velikomučenici Srbi, na vašu veliku žalost, (:sad2:) nisu jedina nacija koja je dobila ovakvo upozorenje od FIFA-e. Našim cenjenim komšijama Hrvatima se takođe smeši slična kazna nakon rasističkih i fašističkih ispada njihovih navijača. Mislim da je i Bosni radi nasilja upućeno slično upozorenje.

Stoga, nažalost, ne moramo da dokazujemo svetu kolika civilizacijska nepravda nas trese, jer se slične stvari svuda dešavaju. Dakle, opet nažalost, ne treba da se povučemo sa prvenstva.
 
ma da, naravno
ali ovde postoji i ta vaspitna dimenzija
odn. ako ćeš da bakljaš, zviždiš himnama, vređaš ljude drugih rasa...sine, može se i bez tebe:ok:

***** klubove (i reprezentaciju) koji gaje takve majmune i jos urgiraju da se puste iz bajbokane.
Nasi fudbaleri ovde glume neke face, a mrzi ih i da potrce za loptom. Svi im glade onu stvar, zenske ih jure, napravili smo bogove od njih. Realno, to su seljacici koji zavrsavaju skole na neciji telefonski poziv, umisljeni tipovi koji ne znaju da sastave recenicu, ali zato nose firmiranu odecu i glume elitu.
 
Gospodine ANTICU, Narod vas STRAHOVITO ceni i Voli,nadam se da zelite ovom narodu da se oseca DOSTOJANSTVENO,znam neko ce reci pa treba otici i pobediti i biti PRVAK SVETA ali to je LAZ i IZGOVOR jer to se prvo nece ni desiti a kao drugo protiv koga i da postanete PRVAK SVETA zamislite SRBija pobedila Juznu KOreju i postala prvak sveta neka HVALA to nam nije potrebno,MI NAROD SRBski HOCE NJIH... znate vi dobro koga!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
KOSMET SRCE SRBIJE

Zaboravio si da dodas:
Dole BoTa!!!
M'rs ******!!!
:dash:
 
Nocni sanjac nisu ni HRV ni BiH dobili upozorenje u tom smislu kao mi i netreba sad Od Belog praviti Sivo kao eto mogli bi i njima ili samo sto nisu i njima vec je dokaz da se i sami nemci cude tolikoj drskosti FIFE

a evo i linka:

http://molbrich.wordpress.com/2009/10/08/wm-2010-fifa-droht-serbien/

Pogledaj linkove koje sam ja dao i videćeš da se nekima ozbiljnije preti.

Ne znam šta se očekivalo? Huligani ubiju navijača u sred Beograda u po bela dana i još treba da se ne očekuje reakcija FIFA-e?
 

Back
Top