Jeste li ubeđeni da ste jači od DS?

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
pol-nikolic.jpg


* Jeste li ubeđeni da ste jači od DS?
- Da. I ne govore nam to istraživanja. Jači smo i u srcu i u očima naših građana. Više je nemoguće da nas DS pobedi. Danas kada nemam opterećenja predsednika stranke koji mi ne da da pobedim i Brisela koji preti da će uvesti sankcije ako pobedim, Tadić ima razloga da strepi od sledećih izbora.

ostatak intervjua:
http://www.novosti.rs/code/navigate...rem put <br/>za pobedu&kword_add=toma nikolic
 
pol-nikolic.jpg


* Jeste li ubeđeni da ste jači od DS?
- Da. I ne govore nam to istraživanja. Jači smo i u srcu i u očima naših građana. Više je nemoguće da nas DS pobedi. Danas kada nemam opterećenja predsednika stranke koji mi ne da da pobedim i Brisela koji preti da će uvesti sankcije ako pobedim, Tadić ima razloga da strepi od sledećih izbora.

ostatak intervjua:
http://www.novosti.rs/code/navigate...rem put <br/>za pobedu&kword_add=toma nikolic

Moze da promeni i 10 stranaka,da postane najveci amerofil.....ali retorika se ne menja;

NA SLEDECIM IZBORIMA POBEDJUJEMO SIGURNO,OGROMNA VECINA NARODA JE ZA NAS....

Ajde priznaj koliko si vec puta cuo ovakve izjave grobara i hotlipsa....
 
Moze da promeni i 10 stranaka,da postane najveci amerofil.....ali retorika se ne menja;

NA SLEDECIM IZBORIMA POBEDJUJEMO SIGURNO,OGROMNA VECINA NARODA JE ZA NAS....

Ajde priznaj koliko si vec puta cuo ovakve izjave grobara i hotlipsa....

Sama retorika i jeste bitna za privlacenje glasaca, ali je ono prvo sto je bitno za opstanak i snagu ove stranke da su interesi u potpunosti drugaciji nego sto su bili u SRS-u.
 
:bljak:


[B]* Jeste li ubeđeni da ste jači od DS?[/B]
- Da. I ne govore nam to istraživanja. Jači smo i u srcu i u očima naših građana. Više je nemoguće da nas DS pobedi. [I][B]Danas kada nemam opterećenja predsednika stranke koji mi ne da da pobedim [/B][/I]i Brisela koji preti da će uvesti sankcije ako pobedim, Tadić ima razloga da strepi od sledećih izbora.
][/QUOTE]

:eek:Ovaj je gori i od Cede...
 
pol-nikolic.jpg


* Jeste li ubeđeni da ste jači od DS?
- Da. I ne govore nam to istraživanja. Jači smo i u srcu i u očima naših građana. Više je nemoguće da nas DS pobedi. Danas kada nemam opterećenja predsednika stranke koji mi ne da da pobedim i Brisela koji preti da će uvesti sankcije ako pobedim, Tadić ima razloga da strepi od sledećih izbora.

ostatak intervjua:
http://www.novosti.rs/code/navigate...rem put <br/>za pobedu&kword_add=toma nikolic

BRAVO TOMO MAJSTORE!!!:klap::klap::klap:
GLASAĆU ZA TEBE!!! :super:
DS CRKNI!!! :evil:
 
'Ајде! Дај и коју ДСовску. :lol:

Evo ti broj 1.
Nešto najpatetičnije ikada napisano ... moj apsolutni favorit za :bljak: Autor je neki Branislav Stojanović, ovo je samo odlomak :
Neću odustati. Boriću se za tebe. Ja sam deo tebe, i sama to znaš. Mnogi su se mešali, hteli da te uzmu i uspeli u tome. Sada sam samo rupa na tvojoj bluzi, rupa koju treba zakrpiti. Ali, to je tvoja omiljena bluza i znam da ćeš je i sa rupom nositi. Znam da me želiš i da ćeš to brzo priznati. Možda shvatiš da i ja ovako mali i siromašan imam nešto posebno. Nešto što me diže iznad svih ostalih koji čine tvoj život. Nešto što će mi dati snage da zablistam i budem deo tebe. Samo sam te ja iskreno voleo, i uvek sam tvoje ciljeve postavljao iznad svojih. Niko sebe toliko nije izgubio u pokušaju da bude tvoj. I jednog dana kada te ostavi tvoj Amerikanac i okrene se orijentalnim lepoticama, shvatićeš da nisi jedina i nezamenljiva. I da nisi više mlada i goropadno moćna kao nekad. Tada ćeš me se ponovo setiti i ponovo hteti. Kraj sebe.

A do tada, ja ću ostati ta mala rupa na tvojoj bluzi zbog koje će ti uvek biti hladno! A ti ne želiš tu jezu kraj svog velikog srca. Čini te ledenijom nego što si.

Zato, ne beži više, čekaj me i ja ću sigurno doći, moja Evropo!
:bljak:

Drugo mesto - predizborni miting Tomislava Nikolića na predsedničkim prošle godine (tekst je iz Velike Srbije). Nebuloze izgovorila Nataša Jovanović :lol:

“Braćo i sestre, najbolji, najiskreniji, najpošteniji ljudi ne nose svoje zlato u džepovima, već u svom srcu i to srce obasjava čitav narod i čitavu otadžbinu. Takav, najbolji,onaj koji će biti vašom voljom izabran, koji Srbiju i srpski narod uvek nosi u srcu, je Tomislav Nikolić. Tomislav Nikolić je predstavnik patriotske Srbije, svih vas i svih
onih koji se bore za slobodu i pravdu, bolju budućnost svoje dece, svojih unuka i koji žele da naša otadžbina Srbija bude jaka, prosperitetna, stabilna i da sarađuje sa bratskom Rusijom i sa čitavim pravdoljubivim svetom. Pobeda našeg Tome Nikolića biće pobeda pravde i poštenja.
:bljak:


E kad prevaziđu ovu patetiku neka se jave :zcepanje: još su oni maLji deca :lol:
 
Evo ti broj 1.
Nešto najpatetičnije ikada napisano ... moj apsolutni favorit za :bljak: Autor je neki Branislav Stojanović, ovo je samo odlomak :

Citat:
Neću odustati. Boriću se za tebe. Ja sam deo tebe, i sama to znaš. Mnogi su se mešali, hteli da te uzmu i uspeli u tome. Sada sam samo rupa na tvojoj bluzi, rupa koju treba zakrpiti. Ali, to je tvoja omiljena bluza i znam da ćeš je i sa rupom nositi. Znam da me želiš i da ćeš to brzo priznati. Možda shvatiš da i ja ovako mali i siromašan imam nešto posebno. Nešto što me diže iznad svih ostalih koji čine tvoj život. Nešto što će mi dati snage da zablistam i budem deo tebe. Samo sam te ja iskreno voleo, i uvek sam tvoje ciljeve postavljao iznad svojih. Niko sebe toliko nije izgubio u pokušaju da bude tvoj. I jednog dana kada te ostavi tvoj Amerikanac i okrene se orijentalnim lepoticama, shvatićeš da nisi jedina i nezamenljiva. I da nisi više mlada i goropadno moćna kao nekad. Tada ćeš me se ponovo setiti i ponovo hteti. Kraj sebe.

A do tada, ja ću ostati ta mala rupa na tvojoj bluzi zbog koje će ti uvek biti hladno! A ti ne želiš tu jezu kraj svog velikog srca. Čini te ledenijom nego što si.

Zato, ne beži više, čekaj me i ja ću sigurno doći, moja Evropo!

:hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Ово и није патетично, ово је комеНдија! :lol:
 

Back
Top