Da li volite da varate partnera i zasto?

Silvija_:
Kakvo odvratno pitanje...
Ako sam vec u vezi, to automatski znaci da mi nece pasti na pamet prevara!
Neki muskarci definitivno razmisljaju onom "drugom glavom", ali kod devojaka to nije slucaj!
Kad volim, volim samo jednog i NIKADA necu misliti ni na kakvu prevaru.
To je tako jadno...
SVI NEKI FINI b o z e .......
a ja eto sta da radim kAD sam takav...
VOLEM..........
inace niko izgleda ne sme da kaze DA moram ja prvi...
a ovog odgovora sto se tice......
daj mala pricaj to nekoj deci nama nemoj.......
devojke nisu takve hahahahahahahahahahahhahaha :twisted: :twisted: :twisted:
 
Estella:
Da li volim da varam partnera!?!
Pa, kad bih ga varala, vise mi ne bi bio partner.
Ako sam sa nekim, onda sam samo s njim, a ako imam potrebu da ga varam, onda to nije ono pravo. A ja zelim pravu ljubav, a ne neku farsu od veze.

Licno ce efendija kod Boga da ti sredi vecni zivot u raju kad si tako iskrena i verna svom partneru.Javi mi se mailom na
efendija@promiskuitet.com 8)
 
apotekarka:
sssm:


Najviše volim kad ga prevarim da imam posla ceo dan a nemam, pa pobegnem sa posla i kukam po forumu ali me onda on provali uveče kad vidi da sam dva sata visila na netu, pa me sutradan sačeka u vreme za bežanje sveže obrijan i istuširan sa punom kadom i uključenom klimom.
Zar nije dobar zez? :wink:

I sye8e te: ti u kadu, on lock (k'o d1), pa za comp! :twisted:
 
Pazite, pitanje je jako neprecizno ili kvarno ili kombinacija!
Prevara kog partnera? Npr. imate zenu i varate je, ali i ljubavnica vam je partner, zar ne? E, tu je sad vec problem: da li je prevara ljubavnice sto ipak, hm... morate i zenu pokadkad, jelte,...? Ili je varate (ljubavnicu) sa trecim likom... Sto je, slozicete se ipak prevara?!
 
Bad_Wolf:
Pazite, pitanje je jako neprecizno ili kvarno ili kombinacija!
Prevara kog partnera? Npr. imate zenu i varate je, ali i ljubavnica vam je partner, zar ne? E, tu je sad vec problem: da li je prevara ljubavnice sto ipak, hm... morate i zenu pokadkad, jelte,...? Ili je varate (ljubavnicu) sa trecim likom... Sto je, slozicete se ipak prevara?!

A zašto se zaustaviti samo na ljubavnici!? :shock:
 
Ena187:
Bad_Wolf:
Pazite, pitanje je jako neprecizno ili kvarno ili kombinacija!
Prevara kog partnera? Npr. imate zenu i varate je, ali i ljubavnica vam je partner, zar ne? E, tu je sad vec problem: da li je prevara ljubavnice sto ipak, hm... morate i zenu pokadkad, jelte,...? Ili je varate (ljubavnicu) sa trecim likom... Sto je, slozicete se ipak prevara?!

A zašto se zaustaviti samo na ljubavnici!? :shock:

Mislis nesto musko da privede nas doticni/hipoteticni prevarant? Ili svaje, tastu i ostalo?
 
Bad_Wolf:
Ena187:
Bad_Wolf:
Pazite, pitanje je jako neprecizno ili kvarno ili kombinacija!
Prevara kog partnera? Npr. imate zenu i varate je, ali i ljubavnica vam je partner, zar ne? E, tu je sad vec problem: da li je prevara ljubavnice sto ipak, hm... morate i zenu pokadkad, jelte,...? Ili je varate (ljubavnicu) sa trecim likom... Sto je, slozicete se ipak prevara?!

A zašto se zaustaviti samo na ljubavnici!? :shock:

Mislis nesto musko da privede nas doticni/hipoteticni prevarant? Ili svaje, tastu i ostalo?

Mogu snaje ako su zgodne (i brat slabiji fizički), a tašte inače nije loše ako puno zvocaju - radi mira u porodici. Mislim, logično ide, kad već nije dovoljna žena, onda nađeš ljubavnicu, ali ubrzo ni ona nije dovoljna pa nađeš i drugu itd.
 
Ena187:
Bad_Wolf:
Ena187:
Bad_Wolf:
Pazite, pitanje je jako neprecizno ili kvarno ili kombinacija!
Prevara kog partnera? Npr. imate zenu i varate je, ali i ljubavnica vam je partner, zar ne? E, tu je sad vec problem: da li je prevara ljubavnice sto ipak, hm... morate i zenu pokadkad, jelte,...? Ili je varate (ljubavnicu) sa trecim likom... Sto je, slozicete se ipak prevara?!

A zašto se zaustaviti samo na ljubavnici!? :shock:

Mislis nesto musko da privede nas doticni/hipoteticni prevarant? Ili svaje, tastu i ostalo?

Mogu snaje ako su zgodne (i brat slabiji fizički), a tašte inače nije loše ako puno zvocaju - radi mira u porodici. Mislim, logično ide, kad već nije dovoljna žena, onda nađeš ljubavnicu, ali ubrzo ni ona nije dovoljna pa nađeš i drugu itd.

Budimo precizni SVAJE (svastike) - nemo da me postarujes preko granice - daleko sam od snajki... U stvari tu se ne radi o meni... Zapetljano.
 
kučka:
Sve moje veze su bile duže i za to vreme sam bila dobra. Ali kada dodje kraj, utehu sam tražila odmah.

Inače uvek me je zanimalo ŠTA U STVARI ZNAČI PREVARITI PARTNERA?
Volela bih da čujem i Vaša mišljenja.

E, konacno! (bas sam hrabar - kada sam ovoliko cekao)
Sve vreme klinci trabunjaju o ne prevaravanju svojih partnera i onda NAJCESCE (naravno nije uvek bilo tako) ispadne da im je prvi/prva i naravno najbolji/a i sl. pesmice.

Po meni pre je pitanje da li prevariti sebe i propustiti da se "krene" emocijama za osobom sa kojom vam se trenutno ukrstio zivotni put - posle uvek mozete da se vratite "prevarenom" partneru ili osoba postaje novi partner i tacka.
 

Back
Top