kreme protiv bora?!

Drage dame, procitajte prije nego se odlucite za kupovinu.
Ja sam ostale bez teksta. :sad2:
http://prirodnakozmetika.com/krema-za-oci/test_krema_protiv_bora.html

Ne mogu da verujem:eek:
test_k26.jpg

Termalna voda,prirodno????
Hvala ti za ovaj link:)
 
Moja mama se sad nameračila na Roc kremu, koja je čisti retinol, ne znam kako ću da je ubedim da zaboravi na nju. Meni jedino pharmaskin antirid za oko očiju, iz apoteke, koliko toliko odgovara. Od ostalih primetim da mi otiču kapci :eek: Svašta nam uvaljuju.
 
Ne znam dali ste čuli za GEROVITAL kreme,ali ja ih koristim neko vreme i mogu reći da su odlične.To su kreme koje proizvodi neka specijalna Rumunska naučna insitucija i izvoze ih širom sveta,od USA do Japana,tako da su jako dobre.Ima ih od skoro i kod nas..Inače,tako piše u prospektu koji sam dobila uz kremu,GEROVITAL kozmetiku je koristio i TITO i ČAUŠESKU Ha Ha HA ! Ne stvarno,odlične su kreme.Koga zanima,nek pretraži malo na pretraživacima na netu ukucavanjem "Gerovital" i shvatiće o čemu vam pričam ovde ...
 
Ne znam dali ste čuli za GEROVITAL kreme,ali ja ih koristim neko vreme i mogu reći da su odlične.To su kreme koje proizvodi neka specijalna Rumunska naučna insitucija i izvoze ih širom sveta,od USA do Japana,tako da su jako dobre.Ima ih od skoro i kod nas..Inače,tako piše u prospektu koji sam dobila uz kremu,GEROVITAL kozmetiku je koristio i TITO i ČAUŠESKU Ha Ha HA ! Ne stvarno,odlične su kreme.Koga zanima,nek pretraži malo na pretraživacima na netu ukucavanjem "Gerovital" i shvatiće o čemu vam pričam ovde ...

ta krema je davno bila vrlo popularna.nisam znala da se jos uvek prodaje kod nas.gde si je nabavila i posto je?
 
Ne znam dali ste čuli za GEROVITAL kreme,ali ja ih koristim neko vreme i mogu reći da su odlične.To su kreme koje proizvodi neka specijalna Rumunska naučna insitucija i izvoze ih širom sveta,od USA do Japana,tako da su jako dobre.Ima ih od skoro i kod nas..Inače,tako piše u prospektu koji sam dobila uz kremu,GEROVITAL kozmetiku je koristio i TITO i ČAUŠESKU Ha Ha HA ! Ne stvarno,odlične su kreme.Koga zanima,nek pretraži malo na pretraživacima na netu ukucavanjem "Gerovital" i shvatiće o čemu vam pričam ovde ...

Gde kupujes Gerovital?
 
presla sam na alverde prirodnu kozmetiku....korisitm njihov vitaminski serum protiv bora....zakljucila sam da necu vise da bacam velike pare na kozmetiku....i tako nisam primetila bog zna kakvo smanjivanje bora od ijedne dosad koristene kreme.....ovaj serum je dosta gust i pun ulja a moja koza je masna pa ga mazem u jako tankom sloju.....
 
Ne verujem u cudotvnornost krema protiv bora, ali opet - nije lose koristit neku - pa sta bude.
Moja koza je mesovita pa se nekako snalazim.

Kupila sam apotekarsku kremu sa kolagenom - nije losa,
mada sam cula sve pohvale za Gerovital kreme.
 
Ne verujem u cudotvnornost krema protiv bora, ali opet - nije lose koristit neku - pa sta bude.
Moja koza je mesovita pa se nekako snalazim.

Kupila sam apotekarsku kremu sa kolagenom - nije losa,
mada sam cula sve pohvale za Gerovital kreme.

..nekad su bile najbolje, samo vise ne znam gde ih ima, mislila sam da se to
vise ni ne proizvodi...
 
A je l ima neko meni da preporuci neku blagu, 25+ , za oko ociju?
Takodjer i mene ovo zanima. Primetila sam da dosta devojaka ne obraca paznju na to, citam o preparativnoj kozmetici reviews, evo npr. trenutno je aktuelna i jako popularna yves rocher riche eye cream i apsolutno je sve devojke hvale...odem direktno na stranicu yvesroche.com i skuzim da u opisu stoji da je ta krema za over 55 years old :eek:

Ako neko moze da me uputi na temu o kremama za lice..isto me interesuje koje kreme za mladje osobe.
 
..devojke potrebna mi je mala pomoc...
..koza lica mi je zandjih 4-5 meseci uzasno siva, da kad je pipnem ujutro imam utisa da sam stavila
ruke na najgrublju smirglu...grozan osecaj suvoce...
..e sad koristim neku Loreal triplaktiv...ali ocigledno je ona za neke druge mladje koze lica, a ne za
mene....
..znaci trebala bi mi neka super hidrantna sa nekim vitaminima i sta ja znam cime jos, ne bih avon
nikako, ne znam zasto ali imam neki otpor prema njima....

...dajte neki predlog, sta koriste vase mame, koliko su zadovoljne istim, ako znate pritom i cene
bilo bi idealno...
 
..devojke potrebna mi je mala pomoc...
..koza lica mi je zandjih 4-5 meseci uzasno siva, da kad je pipnem ujutro imam utisa da sam stavila
ruke na najgrublju smirglu...grozan osecaj suvoce...
..e sad koristim neku Loreal triplaktiv...ali ocigledno je ona za neke druge mladje koze lica, a ne za
mene....
..znaci trebala bi mi neka super hidrantna sa nekim vitaminima i sta ja znam cime jos, ne bih avon
nikako, ne znam zasto ali imam neki otpor prema njima....

...dajte neki predlog, sta koriste vase mame, koliko su zadovoljne istim, ako znate pritom i cene
bilo bi idealno...

Pa necu da ti govorim iz iskustva, jer ja ovu kremu nisam koristila, ali sam dosta prodala (i ako nikad nikome nisam preporucila) i nikad nista lose nisam cula za ovaj proizvod... mamina koleginica je koristi dosta dugo ona ima oko 37-40 god ne znam tacno.... i jako je zadovoljna. E sad nije bas jeftina, ali nije ni strasna cena. Postoji i nocna krema iz iste kolekcije.

18662_2.png


http://rs.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=18662

Inace jako lepe stvari sam cula o Eucerin sa 5% ureom. Bas za suvu i osteljivu kozu lica. Ali ne znam koja je cena.
 

Back
Top