Eve of Destruction

Underdeather

Obećava
Poruka
55
Jel se secate ovog filma? Kod nas je preveden kao "Zena unistitelj". Film je po meni jako dobra sf akcija.Ja sam ga prvi put gledao kao klinac i ostavio je odlicne utiske.Od tada ga nisam vise ni jednom pogledao niti video na tvu(niti je bio) ali su mi neki detalji filma ostali kristalno jasni i posle 10+ god.Nazalost film nije bio uopste dostupan na netu da se skine,pa je zbog toga verovatno i nakupio paucinu, i tek pre nekih,ajde da kazem god i po,se pojavio na torrentima.Odmah sam ga bio skinuo, odgledao i umalo nisam umro od nostalgije :D

Da cujem vase komentare,vi sto ste gledali naravno,a vi sto niste,trk na torrente i skidaj,naravno ako volite stare filmove... ;)

Evo trejlera :ok:

 
imao sam ga na VHS kaseti daavno
danas kad se setim prosechan tv filmchitj po danashnjim standardima
muzika s pochetka neki mix elektronike shta li i saxofona mi ostao najvishe urezan u setjanju..i reklamni poster ovog crnca kako onim pishtoljem s nabudzenim laserskim nishanom cilja slepoochnicu kiborga:D
 
Pa kad bi tako gledao,vecina filmova iz 90's bi danas bili obicni i klasicni :)


Da da,to je i meni ostalo bilo u secanju.Secam se da sam zbog tog nabudzenog pistolja,kupio laser i zalepio na plasticni pistolj kada smo igrali rata :hahaha: :mrgreen:
 

Back
Top