Kako da unovcim svoje znanje ? (nije bas za 'Softver,ali...)

The Scientist

Zainteresovan član
Poruka
208
Jedno uopsteno pitanje koje verujem da sve vas pomalo zanima pa bi mogli ovde da date i neki predlog i misljenje. Dakle mnogi od nas na ovom forumu znaju svasta o komjuterima. Ja licno sam se specijalizovao za web i graficki dizajn, mnogi od vas za nesto drugo. Moje pitanje je kako doci do posla. Dakle ja odlicno znam flash,3D,Maya,pravljenje internet prezentacija,corel,photoshop itd ,ali na koji nacin naci dobro placen posao? Gde traziti posao? Imajte u vidu da imam zavrsenu srednju skolu (nikakav fax vezan za racunare) ,ali odlicno znanje. Voleo bih da cujem vase misljenje. Hvala
 
Ni odlazak preko grane nije uvek resenje, ma koliko to neki zeleli. Za takve kao sto si ti, a ima nas, uvek postoji put. Ukoliko znas engleski bar malo, sve ce ti biti jasno kada posetis ovu stranu, a zatim ti preostaje da se registrujes, pocnes da primas ponude, nudis svoje usluge po ceni koju sam zadas, i ukoliko je poslodavac zadovoljan tvojim radom - eto kesha!
veruj mi - nemnas sta da izgubis. :wink:

http://www.getafreelancer.com/affiliates/ref.php?u=Qoddes
 
Citiram:

"Nudimo posao

Ukoliko pored opštih programerskih znanja poznajete i rad sa bazama podataka (SQL) kao i razvoj Web aplikacija na MS IIS platformi nudimo vam stalan posao.

Vašu prijavu sa kratkom biografijom donesite lično u SezamPro, Skadarska 40C, II sprat, radnim danom i subotom od 10 do 17h. Za kandidate koji uđu u uži izbor će biti organizovano testiranje."

Ako ne budes ti uspeo mozda ovo vidi neko kome moze pomoci.
Pozdrav 8)
 
Anonymous:
Ajde jedno kratko objasnjenje kako radi ovaj www.getafreelancer.com tj. kako se salju radovi itd.

Jednom kada si njihov clan oni ti salju nove poslove kji su vezani za tvoj profil - sam odredjujes u cemu si "jak" (web design, flash...)i prateci link iz mail-a odes na opis posla koji se trazi i tamo zadas svoju cenu da odradis taj posao i vreme za koje ces ga odfraditi. Da bi tvoj rad bio prihvacen moras da ga upload-ujes na svoj sajt, da bi ga poslodavac mogao videti i ukoliko je zadovoljan dogovorisd se sa njim kako da ga preuzme. To bi bilo.
 

Back
Top