PSIHOLOGIJA,BEOGRAD

mikica__

Obećava
Poruka
90
Ljudi su najcesce uplaseni pred prijemni ispit iz psihologije.Uglavnom su razlozi svima isti-potreban je veliki broj poena,TOI(test opste kulture je 'igra na srecu'),pa se vecina opredeljuje za privatne casove iz psihologije.Ja,sad vec kao student druge godine psihologije mislim da je to bacen novac.Nije u pitanju matematika,fizika,pa da neko sa tobom vezba zadatke,vec knjiga od 300 strana koja se da nauciti.Lako ili ne,to je vec subjektivno.
Uzgred,na tim casovima ti 'cusnu' testove ,i to je jedini posao koji imaju,a za koji uzmu minimun 10 evra po casu.
Ja sam marljivo skupljala te testove,imam ih jako puno,pa kome trebaju,neka me kontaktira preko privatne poruke.Cena je po dogovoru.
Moje misljenje,opet subjektivno,je da ti testovi mnogo pomazu.Cisto da se vidi na sta konkretno obracaju paznju,kako formulisu pitanja.Da ove testove nisam imala pre upisa,verujem da ne bih uspela da upisem.I ovo ne govorim zato sto 'prodajem' testove,vec je to stvarno tako.
Ako neko ima bilo kakvih pitanja u vezi psihologije,nacina upisa,prijemnog,rada sam da pomognem!Pritom sam knjigu jako dobro prostudirala,svojevremeno,i znam gde najcesce 'love' buduce studente!:)
toliko od mene.
Pozdrav,
I.
 
Hm,pozdrav Psycho.Vidim,jos te nije prosla frustracija.Bas steta.
Uzgred,ti testovi se ne mogu kupiti u skriptarnici!!!Dakle,cista dezinformacija.
Postoje testovi iz Opste kulture koji se prodaju,ali ne i testovi za psihologiju.
Toliko.
 
Hm,i da,zapravo mi nije prioritet da uzimam od ljudi pare.To je ovde sekundarna stvar,i iz tog razloga stoji ovo 'cena po dogovoru' .Ljudi bi bili ,sigurna sam,poprilicno skepticni kada bih im rekla da imam testove,delim im,i tako to.Takva je Srbija.
Vrlo sam dobronamerna.Bila.
 
Sledece godine zavrsavam srednju i volela bih da upisem psihologiju u Novom Sadu...pa sam vec pocela da se raspitujem :) jedino sto me za sad plasi je test opste informisanosti,pa moze li mi neko reci postoje li kakvi testovi sa kojih se moze uciti ili blio sta?
 
Ljudi su najcesce uplaseni pred prijemni ispit iz psihologije.Uglavnom su razlozi svima isti-potreban je veliki broj poena,TOI(test opste kulture je 'igra na srecu'),pa se vecina opredeljuje za privatne casove iz psihologije.Ja,sad vec kao student druge godine psihologije mislim da je to bacen novac.Nije u pitanju matematika,fizika,pa da neko sa tobom vezba zadatke,vec knjiga od 300 strana koja se da nauciti.Lako ili ne,to je vec subjektivno.
Uzgred,na tim casovima ti 'cusnu' testove ,i to je jedini posao koji imaju,a za koji uzmu minimun 10 evra po casu.
Ja sam marljivo skupljala te testove,imam ih jako puno,pa kome trebaju,neka me kontaktira preko privatne poruke.Cena je po dogovoru.
Moje misljenje,opet subjektivno,je da ti testovi mnogo pomazu.Cisto da se vidi na sta konkretno obracaju paznju,kako formulisu pitanja.Da ove testove nisam imala pre upisa,verujem da ne bih uspela da upisem.I ovo ne govorim zato sto 'prodajem' testove,vec je to stvarno tako.
Ako neko ima bilo kakvih pitanja u vezi psihologije,nacina upisa,prijemnog,rada sam da pomognem!Pritom sam knjigu jako dobro prostudirala,svojevremeno,i znam gde najcesce 'love' buduce studente!:)
toliko od mene.
Pozdrav,
I.

Da li jos uvek imate te testove za prodaju?
 
iako pitam ovo 5 godina posle postavljanja, nadam se da ces mi odgovoriti :D planiram da za 2 godine upisem psihologiju, pa me interesuje da li si upisala budzet i ako jesi, koliko si poena nosila iz srednje skole, a koliko si dobila na prijemnom? i tvoje misljenje o psihologiji, da li je vrijedi upisati :)
 

Back
Top